Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Karma i reinkarnacija iz ugla astrologije  (Pročitano 18309 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 278
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Netscape 7.2
mob
Apple 
Moj bivsi decko (s kojim sam provela 3, 5 godine) i  ja smo tesko povezani karmom. To se vidi i u  nasim natalnim kartama.
On i ja imamo konjunkciju Venere i Juznog cvora ali i gomilu drugih stvari koje su doprinule da smo morali da se razidjemo da se ne bi ubili, zato sto je bila tolika povezanost medju nama, kao da nas je neko prokleo.
Njegovo Sunce je u 7. kuci u Biku,  Lav kojim Sunce vlada je u 10.kuci.
Moje Sunce je u 10.kuci u Strelcu, Lav mi je ukljesten u 7. kuci.

Njegov Mesec je u Biku u 6. kuci, mojom 6. i 7. kucom vlada Mesec.
Njegov Saturn je u Skorpiji u 1.kuci, mojom 1. i 12. kucom vlada Saturn.
On je podznak Skorpija, njegov Pluton je u Skorpiji u 12. kuci, a suvladar Skorpije Mars je u Blizancima u 8. kuci. Moj Mars je u Vodoliji u 1.kuci.
Moj Pluton je u Skorpiji u 9.kuci (-kojom meni vlada Vaga), a njegov Pluton u Skorpiji u 12.kuci (-kojom vlada Vaga takodje)... itd.
Inace moj Severni cvor ima konjunkciju sa njegovom Venerom, sekstil sa njegovim Jupiterom i trigon sa njegovim Uranom, njegov Severni cvor ima opoziciju sa mojim Merkurom.
Njegov Mars je u konjunkciji sa mojom Kironom, moje Sunce sa njegovim Saturnom, Saturn i Uran i Venera i Pluton su nam u konjunkciji, moja tacka Fortune je u konjunkciji sa njegovim Plutonom, imamo konjunkciju Plutona  itd itd.

Verujem u karmu i reinkarnaciju i sasvim sam sigurna da smo imali neki zajednicki dug  iz proslog zivota.
« Poslednja izmena: 25. Feb 2007, 00:46:04 od philomela »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 19
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Nadam se da cu sada imati vise srece. Moj Severni mesecev cvor (Zmajeva glava) se nalazi na 3 stepenu Bika, inace mog podznaka, pa me zanima vase tumacenje.

Zaboravila sam jos jednu vaznu stvar, a to je da se Zmajev cvor ili Severni mesecev nalazi u 12 kuci.

[edit by montenegrina: Koristi opciju izmeni!]

« Poslednja izmena: 25. Feb 2007, 12:26:26 od montenegrina »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 278
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Netscape 7.2
mob
Apple 
Nadam se da cu sada imati vise srece. Moj Severni mesecev cvor (Zmajeva glava) se nalazi na 3 stepenu Bika, inace mog podznaka, pa me zanima vase tumacenje.

Zaboravila sam jos jednu vaznu stvar, a to je da se Zmajev cvor ili Severni mesecev nalazi u 12 kuci.

[edit by montenegrina: Koristi opciju izmeni!]

To sto ti je u 12.kuci znaci da treba da se bavis sobom, da se bavis unutrasnjim stvarima.
Postoji opasnost da preterano analiziras, da imas visoke zahteve, mnogo si uredna, zelis da si perfektna i dosta radis (?)
Posto ti je u Biku, to znaci da treba da ti bude cilj da steknes licne stabilne vrednosti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 19
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Hvala vam puno. Imam jos jedno pitanje, a to je isto u vezi sa Zmajevom glavom na 3 stepenu  Bika u 12 kuci. Astrolog kome sam verovala (nije medju zivima) mi je rekla da taj polozaj govori o velikoj sreci, a i Saturn iz 12 kuce na 12 stepenu Ovna u trigonu sa Jupiterom na 9 stepenu Lava u 4kuci. Sve se dosta sporo desava u mom zivotu, ali kad se dese stvari koje iscekujem budu postojane.Saturn ima dva kvadrata sa Suncem i Merkurom u 3kuci u Raku, da li to moze da ugrozi, na neki nacin, moje zdravlje?
Puno vas pozdravljam i hvala jos jednom!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
profoto, sad sam se setila...u ovoj temi  http://forum.burek.com/index.php/topic,131853.0.html  imaš 3 knjige iz karmičke astrologije, fantastične. Skini ih i naći ćeš odgovore na sva pitanja  Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.