Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 11:15:55
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako srediti svekrvu  (Pročitano 48798 puta)
06. Maj 2008, 13:59:47
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Nokia 

Što je to svekrva i kako izgleda

Svekrva je po definiciji zla, namrgođena, lukava i podla žena koja dolazi u paketu sa vašim mušem nakon venčanja, a predstavlja se kao njegova majka. Njen izgled je različit i gotovo uvek vara. Najčešće liči na nečiju majku, ali nipošto na vašu, ma koliko poslednja spomenuta bila loša, a što je najvažnije ima onaj podli pogled kojim vas strelja svaki put kada neko ne gleda ili kada "mora" da kaže neku primedbu na vaš račun. Inače, svoje svekrvstvo prepredeno može da krije pod najrazličitijim maskama, bilo da se radi o gospođi iz grada ili priprostoj ženi sa sela! Ali to je samo maska! Pojedine svekrve spremne su da se udaju za neku seljačinu i provedu 50 godina svog života na selu, samo da bi mogle da sirotoj nevesti budu upravo zla seoska svekrva!!!!!

Vrlo važno! Pre bilo koje radnje¸zamočite motku u lokalnu kanalizaciju, ali tako da ne otplovi i da joj zapamtite položaj.

Zašto da se borite protiv nje?


Vaš ručak nikada nije ukusan, vaša posteljina dovoljno bela, vaš stolnjak ispeglan, vaš muž na vašoj strani, vaša kuća u vašim rukama... kada god me pitaju zašto se treba boriti protiv te pošasti ja kažem samo: Radi slobode! Da biste Vi vladali vašom kućom! DA bi Vi manipulisali vašim mužem! Da biste samo Vi imali pravo da bijete svoju decu! Da bi njen ručak bio neslaniji od vašeg! I da bi toj matoroj gaduri videli izraz na zlobnom licu kada shvati da je izgubila!!!

Vrste zlih svekrva


U osnovi imamo dve vrste svekrva ona koja živi sa vama i ona koja ne živi. A tu su i podvrste.
Druga vrsta (koja ne živi sa vama), ima više podvrsta ali najbolja je ona koja živi vrlo daleko pa je retko viđate. To je najbolja svekrva te nju i posebno razdaljinu između vas i nje treba paziti.
Svekrva koja živi sa vama nema podvrste - te su sve loše.
Postoji i malo spominjana vrsta zvana "Dobra svekrva", ali njeno postojanje nije nikada dokazano pa se sve više misli da je u pitanju izmišljotina.


Podli trikovi kojima se zle svekrve najčešće služe


 
Sine kad ja umrem... sine ovo mi je možda zadnja želja u životu... - Zvuči poznato? I to to je tek jedna od njenih podlih pokušaja. Najgore od svega je kada čini sve da vas izludi kako biste vi reagovali, a ona vas još optužila za pokušaj ubitstva! Svedočanstvo sirote D.D.:
"Moja svekrva je zakerala svaki dan, svako jutro i svako veče! Ništa nisam radila kako treba, a po njoj sam bila i loša majka, ako bih pokušala ljubazno, optužila bi me da sam licemer i da sam ljubazna jer joj trujem kafu pa to želim da sakrijem. Na kraju, u trenutku slabosti mlatnula sam je tiganjom i šta? Muž me ostavio kao neuravnoteženu, a morala sam i da joj platim otštetu!
Ili svedočanstvo još nesrećnije Sintije G.
Bila sam nevesta više od četrdeset godina i sve vreme je živila sa nama!
Da, ova potresna svedočanstva govore o tome kako je užasno trpeti torturu koja ne samo da je strašna već je i duga jer svekrve neobično dugo žive! Nije istina da žene žive duže od muškaraca, naučno je dokazano da se to odnosi samo na njih! Iako mi već ide pena na usta moram da kažem: Da! Mislila sam na svekrve!
Da! One nemaju milosti: kada se nanervirate, vi ste potencijalni ubica, luđakinja, ili čak jednostavno "ona nervozna"! Ako ste tihi i ljubazni onda ste mulava i prepredana! Borba protiv sverkve ne treba da se sastoji u pokušajima da joj se udovolji do kraja ili u suprotstavljanju!
A ne! - Pravilna borba sastoji se u tome da vi ne budete jedina osoba kojoj će opasno da ide na živce, da ne budete jedina osoba koju će da nervira i koja bi poželela da joj samurajskim pokretom otfikari glavu (ili mrsku punđu makar). A što je najvažnije da vi nju nervirate, da vi kontrolišete njene emocije, da vi budete ta koja njoj može da upropasti celi dan u pet minuta i onda srećno ode kod frizera! To je suština pravilne borbe za slobodu. Naravno ništa bez pravilnih i dobro planiranih saboterkih akcija koje treba da pomognu da svoje misli skrene sa vas na sebe! Ali polako sve u svoje vreme.
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Nokia 
Zablude mladih naivnih nevesta

 
Kao prvo da je ona vaša nova mama i da joj se sviđate. Ha ha ha! Možda ali znate kad? Nikad. Ona vas ne podnosi, vi joj smetate uzeli ste joj sinčića, a uopšte ne ličite na njen ideal neveste pa makar da vas je upravo tako zamišljala celi život. Vi ste uljez, neko ko remeti kućni mir, neko zbog koga više nije slobodna da razgovara sa svojim detetom kao nekad, neko ko je ušao u intimu njene bebice, uzima njeno vreme, a da ne izbegavamo: mlađi ste i lepši od nje!
Druga je zabluda da će vas mužić zaštiti i stati na vašu stranu kada iskaže svoje antipatije. Ma molim vas! Pa jeste li zaista tak'i kreten? Taman da je do tada delio sve vaše ideale sada vas čeka hladan tuš. Jer on se bespogovorno stavlja na njenu stranu! Štaviše Vi ste krivac! Vi ste započeli! Bez obzira na njen cinizam i zlobne izazivačke komentare, Vi ne umete da prepoznate obično ponašanje! Ona se ponaša normalno, Vi ste paranoični. On zna svoju mamu, svoju mamicu celi život, a Vi hoćete da ga učite kakva je ona zapravo! Možete čak i sakupiti dokaze 500 svedoka, ali on neće učiniti pravu stvar (reći matoroj veštici da vas pusti na miru inače će dati svoj blagoslov da je izmlatite) nego će čak i ako dokažete njenu krivnju radije prekinuti sa vama zauvek nego ozbiljnije da razgovara sa njom. Ako vas ne bude mogao da okrivi za sve jednostavno će da promrmlja kako niste jedno za drugo i zlekrva je pobedila!
Koji je uzrok takvog groznog ponašanja? Koji je to psihički mehanizam koji pretvara divnog ljubavnika u uvređenog sinčića... Ah ko to zna, ovo nije knjiga te vrste. Jedno je sigurno, od vas se očekuje da trpite i sklonite problem van njegovih očiju, ali ne... vi to nećete. Najslađa je stvar upravo to ćete sve upotrebiti u ostvarenju svog plana pobede. Sve njih koji bi želeli da ne znaju kako je vama i koliko vas zapravo ONA NERVIRA!!!!!!!

 
Kako je srediti, a ostati cvećka


Onoga trenutka kada sebi dopuste da vas toliko izludi da počnete sa oklagijom da je vijete oko stola, vi ste izgubili, a ona je pobedila. Druga po vas loša opcija je da izbezumljeni stanete ispred muža sa ultimatumom "ona ili ja". Naravno da će to da bude udarac vašem braku da će stara veštica da trijumfuje, da će se njen mali dečko osećati izrazito povređenim. Na kraju krajeva ako mu ultimatumom i učinite uslugu pa dobije napokon razlog da joj pokaže vrata i vidi leđa, opet ćete vi biti krivi, i njena senka visiće nad vašim brakom kao da držite njen namrgođeni portret metar sa metar na sred glavnog zida salona. Predbacivanje mužu tipa: "šta mi je tvoja majka uradila"? - Definitivno nesrećan brak sa lošim krajem. Cilj je da u svemu ovome vi ostanete cveće, cvećka, dobra divna ženica koja nije učinila ama baš ništa loše već naprotiv bila je do krajnjih granica pa i preko mila prema svima, a posebno prema njemu. Naravno da vi kao žrtva osećate potrebu da svom mužu nabijete na nos činjenicu da nikada nije skupio makar toliko petlje da stane na vašu stranu, već gleda svuda samo ne u Vas kada vas zlekrva maltretira, ali vi ćete već naći suptilan način da mu to naplatite, te da ga naučite činjenici da se supruga ne dobija, niti stiče, niti dovodi, već da se sa njom sklapa brak, u kojem je onoliko ravnopravna koliko joj odgovara.

Slabe tačke zle svekrve


Oh koliko ih je mnogo! He he he, samo budala misli da ih ona nema. Evo prve: vaš muž. Evo druge: Vi. Ostale kao što su njen muž, druga deca, godine, te životni neuspesi nećemo ni da spominjemo. Kako godine prolaze ljudi imaju sve više slabih tačaka. Tu je i njen suprug, potlačeni siroti suprug koga niko ne šljivi ni 5% tako da se možete okoristiti i to dobro njegovim statusom i pritajenim besom prema voljenojž`enici. Ali ako se pitate kako ste vi njena slaba tačka, odgovor je tako lak. Draga moja pa vi ste sam predmet njene odbojnosti (nežemo reći tu groznu reč"mržnja"), ona je alergična na vas, ne podnosi vas, naravno da se to mora iskoristiti u dobru svrhu.

Samopoštovanje kao preduslov svih taktika


Ako se pitate šta je to samopoštovanje odgovor je sledeći . To je sposobnost da kada vam se neko dere u lice, ne trepćete već ga gledate u oči (mada ja preferiram nos) stavljajući mu do znanja da vas nije strah da vas nije ponizio/la te idalje poštujete sebe. Ako imate svekrvu dobro je imati upravo ovu osobinu. šta više najvažnije, jer to što ste previše slatki, dobri svima ugađate ili se derete radi svake sitnice da bi vas napokon slušali, nije dovoljno. Ako ste slatki i umiljati niko vas neće šljiviti više od meka peškira, ako se budete derali, dokazaćete univerzalnu svekrvinu tvrdnju da vam je mesto u ludnici (državnoj) te da ste luda koja je došla da remeti kućni mir. Samopoštovanje... to znači mirnoću, pokerašku sposobnost da ne dopustite svekrvi da vas nanervira a opet da oponirate i njoj i vašem suprugu (koji će stati na njenu stranu), a da pri tom ne izgubite živce. Ako se pitate koji je to GLAVNI RAZLOG izgrađivanja samopoštovanja, reći ćemo vam: Naime nećete ga pridobiti na svoju stranu dok ne uspijete da u njemu probudite jednak ili približno sličan osećaj DIVLJENJA kakav gaji prema svojoj majci. To je činjenica. To što vi dobro, kuvate lepi ste ili mili, nije presudno. Može biti presudno za brak izuzev ako imate zlu svekrvu. A ako je imate možete se oprostiti od svojih vrlina, jer ako bude htela, uvek će naći načina da obezvredi ove vaše osobine. Ali sasvim je druga stvar ako vaš suprug u vama bude vidio autoritet, osobu koja je smirena, strpljiva, teško ju je izbaciti iz takta, ne lupa gluposti, osmatra i vidi. U kratkim crtama to je slika nekog ideala majčice koji svako voli. Kao takva moraćete da naučite da ne govorite strastveno protiv svoje svekrve, te da je ne nazivate svakakvim imenima (može nakon pobede i to pred njom), već da govorite smireno o svemu što smatrate njenim manama u odnosu prema vama. Ove reči vam sigurno zvuče uštirkano, ali one su zapravo primer kakve vaše treba da budu.
« Poslednja izmena: 06. Maj 2008, 14:00:49 od Livingston »
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Nokia 
Svet kao obavljač prljavog posla


Svet tu ima vrlo važnu ulogu. Naime ako malo razmislite, videćete da je svet jedini deo vašeg domaćinstva na koji svekrva nema uticaja. Upravo tako, sve te tete i tetice koje prolaze kroz kuću van su domašaja vaše svekrve, štaviše počesto su joj vrlo nesklone iako redovno piju sa njom kafu. Naravno, jedva bi dočekale da imaju razloga da vas ogovaraju, ali iskreno i nju takođe. A vi im to možete pružiti upravo ako stvorite tu sliku o sebi kao o sirotoj maloj nevestici u pandžama zle svekrve. Ah da, većina njenih prijateljica su takođe svekrve i tako će joj rado nabijati na nos svaku vašu manu, ali tamo vani ona će biti prikazana kao veštičetina (dakle objekivno), a vi kao žrtva i samim tim će postojati jedna dosta čarobna situacija. Jer vaš suprug će tamo vani da se sreće sa pohvalama na vaš i pokudama na njen račun. Primer: (zamislite komšiničin tunjkavi glas kako izgovara) "Moj Radenko kako te samo nije sramota da dopuštaš da ti majka radi ono svašta od žene! Pu sram te bilo koje si ti muško!" Pre ili poslije moraće da poveruje u sve što se govori, a to će imati vrlo veliki značaj za sve vaše planove. Isto bi bilo dobro da i svoga svekra ako ga imate proglasite za žrtvu. Ali kako to konkretno izvesti? Mislite da je sve to teško? Naprotiv pogledajte sledeća pravila:

Pravilo 1: Uvek se prema zlekrvi u prisustvu drugih odnosite sa poniznošću i dubokim strahopoštovanjem.
Pravilo 2: Uvek laskajte svim drugim svekrvama i punicama kako su dobre i divne u svojim profesijama svekrva i punica
Pravilo 3: Nikada pred drugima ne govorite ni jednu ružnu reč o svojoj svekrvici, ali tu i tamo pomenite nešto tipa: Eto htela je da ubije muhu sa peglom, a ona sletila na moje lice.
Pravilo 4: Navedite na neki suptilan način svekrvu da se izdere na vas pred svim svojim prijateljicama, a onda odglumite emocionalno drhtavi plač (nipošto optužujući na račun svekrve) te napustite sobu tužno se izvinjavajući. Sve druge svekrve pomisliće kako ste vi velika žrtva a kada im još kažete u privatnom razgovoru kako biste bili presrećni da su vam one svekrvice, poludeće od naklonosti i obilato stati na vašu stranu.
Pravilo 5: Jedan pogrešan korak i sve će se matore veštice okrenuti protiv vas. Zapravo to je neizbežno, samo se potrudite da bude nakon vaše pobede.
Mislite da je ovo nevažno? Upravo suprotno! Sve druge svekrve imaju svoje neveste koje mrze i sve druge neveste bolje su im od njihovih!!! A Vi, Vi treba da postanete sam ideal neveste! Ne zato samo da ih okrenete protiv svoje svekrve, jer potajno one će uvek biti na njenoj strani, već da bi vaš muž jednog lepog dana čuo kako bi bile presrećne da se vaš brak raspadne ne bi li vas ugrabile za svog sina i odstranile "onu svoju groznu nevestu". Nema goreg straha za muža od toga, niti užasnije situacije. Pa vi ste tražena roba na tržištu, iako ste udani, a nikako ne može da vam zameri da je to zbog vašeg švaleraja! Pa vas žele majke, ta čista moralna stvorenja za svoje sinove! Zato ste najpopularnija udana udavača! Zar ste vi krivi što je jedino njegova majka ta koja ne vidi vaše kvalitete? Zar ste vi krivi što njegova mama odbacuje ženu koju bi baš svaka majka želela za svoga sina, štaviše i lobira za tu opciju? Ah pravdo, pravdo, prešla si na pravu stranu.
Vi ćete naravno biti neutralni, kada vaš muž počne da zamera svojoj majci da je jedina svekrva u kraju koja vas ne voli, ne tretira kako treba... a ako ona optuži vas da ste je ocrnili, on će znati da to baš nije tako, i ova će izgledati još gore ili tačnije još realnije u njegovim očima. Naravno, ako vas muž optuži da ste opanjkavali njegovu majku drugim svekrvama, vi jednostavno recite: Zar misliš da bi ijedna majka za svog sina želela ženu koja je spremna da opanjkava svoju svekrvu, majku svog muža? Pa bilo bi logično da i njih počnem da opanjkavam, OH LJUBAVI, ja obožavam tvoju mamu i uvek sa razlogom o njoj govorim sve najlepe, ali... na ulici, one su se zadesile kada tvoja mama nije bila najbolje raspoložena i malo je vikala na mene... i malo bila ne sasvim ljubazna...

IZDRŽITE!!!!!!


ZNAM da biste najradije u tom trenutku ve} na svom mu`u isprobali sve što ste naučili na tečaju "kako naterati siledžije da pohađaju tečaj samoodbrane" ali verujte ovo nije trenutak. Izdržite!!!
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Nokia 
Muž kao obavljač prljavog posla

Verovali ili ne i to je moguće. U suštini oni je ne podnose baš kao ni vi i jedva čekaju da je se reše, na kraju krajeva ne bi se ženili vama da nije tako, razlog zbog koga su uvek ljuti na vas kada je ona u blizini i na njenoj su strani je upravo taj što niste obavili svoj zadatak. Niste ga spasili. Naravno ponekada se čini da i ne žele da budu spašeni, ali to je tako varljivo. Morate da se nametnete kao autoritet jači od njegove majke. Ukoliko imate zlekrvu za svekrevu oprostite se od imidža slatke male nežne ženice zaštićene od svoje svekrve. Da je tako bilo na početku ne biste se sada nalazili u situaciji u kojoj ste, gde vas vaš"zaštitnik" maltretira zajedno sa svojom majčicom. Da biste vi preuzeli ulogu njegove majke morate prvenstveno da naučite da zadržite samopoštovanje o čemu smo već pisali, ali takođe da sve izvedete upravo tako da VI budete najmanje umešani. On želi da je se reši, to je jasno, ali takođe je jasno da ONE uvek u svog sina ugrade specijalni program sličan onomu što ga sekte ugrađuju u svoje vernike. Nakon što je se reši, oseća veliku krivicu i želi da sa sebe spere taj teret. Pogodite ko je najpogodniji da ga ponese? Naravno da postoji način da je se reši, a da vi ne budete krivi, već upravo suprotno, da budete njegov spasilac, ali ne u smislu da ste ga oslobodili od nje (u tom slučaju, zna se, pre ili kasnije bićete opet krivi). Naime vi ćete pokupiti nagradu osobe koja mu je pomogla da postane nezavisan, da povrati veru u sebe, bla bla bla. Samo mu lažite kako duboko verujete u njega i njegove sposobnosti, glumite da ste ljubomorni, da sve one devojke od kojih su mu oći buljave, a koje ga ne bi pogledale taman da je namazan čokoladom, predstavljaju opasnost za njega, jer ga kada ne gleda svlače očima. Ne bojte se, to što će možda postati samouveren i pokušati da se malo prošvaca, ne znači ništa jer to što ćete njega ubediti da je zgodan i zavodljiv , ne znači da ćete u to ubediti i ostale. A budući da je vaš muž verovatno siromašni trut, ni sponzoruše neće dati svoje dragocene minute njegovom egu. Elem, on će ponesen vetrovima vaših pohvala svoje salom prekrivene mišiće da pokaže nekoj lepotici, a ova će da crkne od smeha. I dok nju budu reanimirali u hitnoj, vi ćete malo po malo da cvrkućete svom slatkom mužiću kako je aspida, tj. njegova mama uvek imala preterano zaštitnički odnos prema njemu. Preporučena rečenica:
" Eh, ljubavi, kada sam te upoznala bio si TOLIKO stidljiv, mada se to tebi naravno nije činilo, da sam imala ludu sreću da te baš ja ulovim! Doveka sam zahvalna tvojoj mami što te toliko štitila, jer sve one drolje iz tvoje okoline koje su molile Boga da im priđeš, te radodajne pokretne seks mašine, ostale su praznih ruku, a ja, ja sam sada s tobom." I tada zatrepćite okicama. OBAVEZNO budite bez šminke, u kućnoj haljini, sa viklerima na glavi dok to govorite. I ni slučajno da ste oprali zube to jutro, jer je neophodno da ga strastveno poljubite nakon ovih reči.
Naravno i tada će želeti da krivi vas, ali u sprezi sa drugim preporučenim taktikama, ONA će lagano da gubi sve svoje teritorije!
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Nokia 
Taktika poziva i paranoje

(još zvana taktika ruske zime)

Već smo rekli da vaša muža nije preterano spreman da skače na svaki roditeljski mig. Upravo je svekrva vaše najjače oružje protiv nje! Kako pitaćete? Oh pa ne budite ludi. Va{ muž već lagano pati od njenih dosađivanja, poziva i slično. Ona nervira Vas, ali nervira i njega. Stvar je u tome što ste vi veća žrtva, a on ima više povoda da je trpi nego vi. PA dobro. Onda je pozovite da živi sa vama!!!
Znam! Taktika je najrizičnija koja se može zamisliti! Ali to je pitanje izdržljivosti! Baš kao što su Nemce u napadu na Rusiju pomenuti Rusi zeznuli baš svojom zimom! Naravno ta zima je ubila i milione Rusa, ali pitanje je bilo ko će izdržati više, ko duže...
Pazite sada, naravno da samo dovođenje svekrve u vaš stan (ako treba dovucite i svekra) nije ništa drugo do ludost. Ali ako stvorite izvesne uslove, te jednu pametnu kampanjicu...
Dakle! Istovremeno sa njenim dolaskom pripremite se tako što ćete naučiti 300 najgrubljih folk pesama ili kako se zovu, napamet i stalno ih pevati u sebi dok je ona tu. Da ne bi bilo dvostruko mučenje, naučite i koju pesmicu koju volite da lakše podnesete njenu torturu. Pevajte ih u sebi stalno tokom svake njene pridike, saveta, kritike... Ali ovo je tek da izdržite (vidi i poglavlje "kako izdržati boravak i posete zlekrve").

Vaš istinski vid borbe ogledaće se u sledećem

- Dajte sve brojeve telefona vašeg muža, njegovih prijatelja, njegov i njihove mobitele svekrvi, da mamica uvek može da ga nazove.
- Recite joj da vam je pričao kako mu godi sva njena pažnja, kako želi da ga što češće zove, kako hoće da ga stalno nutka i tera da jede.
- Recite da je uvek govorio da je ona ta koja mu je davala najbolje savete vezano za odela i kravate! AHAHAHAHAHA!!!!!!! KRAVATE, SHVATATE?!? KRAVATE!!!!
- Recite joj da bi on potajno bio presrećan da ga ona poseti na radnom mestu i upozna sve njegove prijatelje i šefa!

A njemu?

Pevajte i cvrkućite svaki dan pesme kako ste srećni. Naravno da će kukavički bežati od kuće i ostavljati vas s njom, da će ona kriviti vas za to, ali vi fino sa svekrvom u auto, pa direktno tamo gde je on. Ma hajde, ionako uvek znate gde je on! Koliko god vaša staramajka bude na vas roncala i na njega će. Ili će mu cmizdriti o sekiraciji. Ma ima da poludi.
Ali to nije sve. Uvek radosno pričajte kako će ona živeti i paziti ga još 100 godina i kako ste divna srećna porodica. Ako on poželi da vam se žali, vi recite da... pa branite je. Pravite se da ne shvatate zašto je on takav. To će ga izolovati i na kraju će prirodnim putem lagano smanjivati njegova osećanja krivice koju mu je ona ugradila kineskim metodama ispiranja mozga.

IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Nokia 
Svekar kao obavljač prljavog posla


On je idealno sredstvo! Kako pitaćete se? Pa budimo iskreni jedni sa drugima zar zaista mislite da je ideal njegova života bio da sa starim otrovom i to u velikoj boci provede starost i ostatak života? Niko ne voli da se toliko hvali nevesto kao svekar! Niko! Posebno ako ste vi jedina mlada, a dovoljno odrasla osoba koje može da se dočepa, rado će da vam ispriča svoje priče i pričice o svemu što je radio kao mlad (mada veoma često zaobi|e priče o ženama). Njegove avanture naravno Vas će oduševiti (šta neće! ćuti i slušaj! naravno da hoće) jer ćete na taj način malo po malo dođi poziciju s koje ćete moći da ga uverite kako je zaista mogao daleko daleko da stigne... on sam će početi da uviđa šta ga je sprečilo u svemu tome. Ali to nije dovoljno kao pažljiv slušaoc, vi ćete početi da primećujete da nikada nije kasno. Skok s padobranom? Put u Afriku? Zamena pokojnom Klerku Geblu? Sve on to može! Samo ako sssssssshhhhoće (izvinite zbog mog spontanog siktanja). Kada draga maman to čuje doživeće u najmanju ruku napad astme, čak i ako ne boluje inače od nje. Naravno da će panično pokušati da ga spreči! Naravno da će vas da optuži, ali ako ste prošli lekciju samopoštovanja vi ćete naći način da pokažete kako su zapravo u razgovoru jednostavno uzavrele njegove stare ideje. Vi ste mu se samo divili i niste mogli da se suzdržite u hvaljenju. Niste ga podsticali, makar svesno...
Ako ga budu napadali, da se ne odate branite ga samo načinom: "Ostavite ga na miru!", - a ne načinom: "On ima pravo da radi šta hoće"! Jer će ispasti da ste ga vi podržavali. Na kraju krajeva vaš muž može da sazna ako je to baš potrebno da ste se iznenadili upoznavši njegovog oca jer on je pa u najmanju ruku čovek koji dokazuje da je muška loza vašeg supruga zaista sazdana od jakih ljudi, individualaca... Ali vi nikada nećete dopustiti da vaš suprug zapostavi svoju životnost... Uz malo sreće ubedićete oba kilavca da nešto i vrede. Tako će vaša svekrvica ispasti još i zlobna baba ili iskrivljeno ogledalo - To što ih ona vidi i prikazuje kakve jesu, debele masnjikave pivske kontejnere samo će doprineti manjku njene popularnosti.

Njene tajne... kao metoda borbe


Ooooohhhh!!!! Mislite da ih nema? Da je bila čedna fina i poštena kao što priča? Da, da... ova etapa borbe posebno je slatka, jer ćete joj vratiti za sve njeno javno i glasno sumnjanje u vaš moral. Još ćete vi pokazati toj personi da niste samo vi imali desetoricu pre braka, da nisu samo njoj pričali kako je "neka" plesala po stolovima... Dobro, dobro... pamti pa vrati. Naćulite uši:

Nabavite tamne naočari i svilenu maramu holivudskog tipa. Slatko je ispitajte o njenoj čednoj mladosti te saznajte mesto gde je živela i provela mladost. Jednog lepog dana ostavite decu kod svoje mame, praveći se da ne vidite njene grimase i pod izgovorom da idete bilo gde, uskočite u auto, avion tramvaj ili voz i krenite tamo! U mestu x ćete svojim razvijenim jamesbondeovskim osobinama, te plus usto urođenom ženskom promućurnošću naći stare zle babe tračare nalik vašoj svekrvi i lagano početi istragu koja će vas dovesti do najvažnijih podataka!
Na svim opasnim mestima punim kriminala, kao što su starački domovi i penzionerske konobe, vi ćete poput Loren Becoll lagano saznavati sve više o osobi Y , objektivno ćete zabilježiti svaki prljavi trač starih bakica i snimićete ih u lokalnoj videoteci pozajmljenom kamerom, a zatim ćete se okrenuti dedicama, s tim da ćete za tu priliku sebi produbiti dekolte, a njima dobro očistiti naočare da ga vide, te ćete da prekrstivši noge u mrežastim čarapama, koje će iskakati iz vašeg ultra, mega, hiper, kaiš, kratkog minića napućenim usnama (jarko crveni karmin) početi da ih ispitujete o njihovom seksualnom životu iz mladosti. I napomenućete, (taj ćete deo kasnije iseći iz snimljenog materijala) kako je osoba Y(vaša svekrva) pričala kako su bili švaleri , don žuani, ma bilo šta što je u to vreme bilo ekvivalent današnjem pastuvu. I kada oni to potvrde (pitajući se u sebi ko je, dođavola, bila ta o kojoj pričate) vi samo snimajte i pustite da njihova mašta teče... razvija se... o divna umetnosti!!!
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Nokia 
Vaši roditelji kao sredstvo borbe


Jako je opasno i nezahvalno korisititi svoje roditelje u borbi protiv svekrve. To uvek završi time što vaša mama i svekrva ostanu valjajući se na podu držeći jedna drugoj kosu ili vrat (ili oboje ) u rukama i režeći kao vukodlaci, dok vaš tata i svekar navijaju (svaki protiv svoje supruge) uz čašicu dobre lozovače. Još gore je ako ste jedna od nesrećnica čija je mama užasno indiferentna pa nije stanju da shvati kako je njena svekrva zapravo Mister Hajd koji je ucmekao dr Džekila i sada samo glumi da se povremeno pretvara u njega. Takve dobre mame koje nisu navikle da se svađaju sa bilo kime treba držati podalje od svekrva koje mogu odlučiti da se upravo na njima osvete za sva vaša poznata i nepoznata nedela. Ako želite istinsku pomoć svoje majke, a mislite da je ona nesposobna upišite je na kurs za telohranitelje, ili pošaljite u lov na narkobosove u Kolumbiji što bi je moglo očeličiti dovoljno za sukob sa vašom "drugom mamom". Naravno ipak je napametnije da sve kao uvek obavite sami. Mada bi bilo ugodno kada bi vaša mama bila u stanju da sa vama sarađuje na taj način što će povremeno biti "zla punica" vašem mužu i to onda kada vi to zatražite, kako biste vi mogli da mu vratite milo za drago i stanete bez milosti na stranu svoje mame iako znate da on jednostavno nije kriv za svađu koju je ona inicirala. U tom pogledu, vaši roditelji mogu pomoći. Još jedan način je da naterate vaše roditelje da postanu multimilioneri ili ekstraintelektuaci, te tako probude duboke komplekse kod vaše svekrve.
Jedna od prefinjenih metoda je i ta da vaše roditelje iskoristite ne bi li vašeg svekra pozvali na pobunu...
Da pomalo podla ali pali, bez obzira da li su vaši roditelji razvedeni, da li se mrze ili ne pričaju jedno s drugim, vi ih naterajte da svaki put pred svekrom glume srećnu porodicu u kojoj je vaš otac glavni dasa te jako voljen i poštovan od svoje krasne ženice. To je vrlo važno. Naravno oboje će odbiti da vam pomognu na taj način, ali vi ćete sigurno naći način da svoje roditelje ubedite u kvalitet svojih namera i planova... jedna od naših polaznica je svoje roditelje ubedila da joj pomognu time što je zapretila javnim objavljivanjem njihovih intimnih kaseta na kojima igraju poker u svlačenje, ali mi se oštro opiremo svakoj uceni!!! Primer smo samo stavili da biste znali kako to nije fino.
Vaši roditelji priklešteni vašim argumentima dobro će glumiti srećan par koji se voli, a vi ćete biti tu da sprečite da se slučajno ne udave grleći se pred svekrom ili ne ugrizu pri nekom poljubcu. I uz to primenjujte sve iz poglavlja "Svekar kao obavljač prljavog posla". Uskoro će se zapitati što njegova supruga nije kao vaša mama, a uz malo sreće uskoro će svekrvi zagorčati život zahtevima da to i postane... samo blokirajte upotrebu ove metode ako primetite da vaš svekar pokazuje sve veće divljenje prema vašoj mami, jer to može da sve dovede u jako neprijatne situacije...

Još gore, ne dajte svom ocu blizu vaše svekrve... znam da to zvuči grozno, ali, zar maćehe uz svekrvu nisu najozloglašenije titule u familijarnoj klasifikaciji? Ne izazivajte sudbinu da vam svekrva postane oboje.
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14;
Jao Liv odakle si ovo iskopala?  Smile Tekst je u isti mah i komičan i tačan  Smile

Šta znači kada vas buduća svekrva posmatra dok vi nju ne gledate a kada je pogledate okrene glavu? Ako skapira da ste je provalili da vas proučava nasmeši vam se milo.  Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13;

   divno. jos jedan doprinos u "borbi" protiv bele kuge.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows NT 4.0
Browser
Mozilla Burek
mob
Nokia 
Sve smo krive.  Smile

Snaje živite sa svojim muževima i decom što dalje od svekrva. To je najbolji, jedini efikasan i zdrav lek za problem majčinske posesivnosti. Isto važi za zetove i tašte.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 11:15:55
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.