Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako se u Srbiji postaje vatrogasac ??  (Pročitano 67101 puta)
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Pozdrav
znam da vadim temu iz naftalina ali na netu ima samo informacija na Hrvatskim sajtovima o vatrogascima!

Dali neko od vas pouzdano zna koje je radno vreme vatrogasaca u Srbiji?
I kolike su plate?
Zeli moj komsija balavac da radi, ali na netu zna samo da igra Canter i da visi na Fesju!

Vidim u hrvatsko je 12-24-12-48 - znači banja! :D

Pozdrav i hvala.   :wave:
« Poslednja izmena: 09. Jun 2011, 15:29:03 od elektronicar10 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Samsung XYZ1004
Slicno, ako ne i isto, je i kod nas, sto se tice radnog vremena!
Sto se tice plate, ona je izmedju 30 i 40 hiljada, ne znam tacno u dinar.

Neka se raspita u lokalnoj policijskoj stanici, posto su vatrogasci deo MUP-a, i mislim da ti konkursi izlaze tamo.

Posao jeste banja, jer em ne radis mnogo, em kad radis vecinu vremena provedes blejuci i cekajcui da se nesto zapali  Smile
Naravno, moras da zanemaris cinjenicu da ces upadati u zapaljene zgrade bez odgovcarajuce opreme i da postoji velika opasnost da se otrujes usled nedostatka iste i ozbiljno narusis svoje zdravlje, kao i da ces morati da iskasapljene ljude vadis iz zguzvanih automobila, dok vriste u agoniji....inace, je zaista banja  Smile

I da....bez debele veze nemoj ni da pokusava  Smile
« Poslednja izmena: 09. Jun 2011, 15:48:57 od I Posle Mene JAA »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Citat
I da....bez debele veze nemoj ni da pokusava

е ово је најбитнији део поста ... стварно се тешко добија Smile

Citat
Posao jeste banja, jer em ne radis mnogo, em kad radis vecinu vremena provedes blejuci i cekajcui da se nesto zapali

У Земуну у ватрогасном дому Матица ... иза су баскет терени, у холу је билијарски сто а поред њега онај склопиви сто за стони тенис ... душу дало за блејање током дежурства. Smile

Citat
Naravno, moras da zanemaris cinjenicu da ces upadati u zapaljene zgrade bez odgovcarajuce opreme i da postoji velika opasnost da se otrujes usled nedostatka iste i ozbiljno narusis svoje zdravlje, kao i da ces morati da iskasapljene ljude vadis iz zguzvanih automobila, dok vriste u agoniji.

ово је мало претеривање ... јесте да је ризичан посао, јесте да има гадних момената, посебно ово са саобраћајкама, сваки ватрогасац има такву неку причу ... али није баш да их шаљу у запаљену зграду с марамицом преко уста јбга. Буде повреда и смртних случајева ал као последица људске грешке ретко кад због фаличне опреме.
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 9210
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 12.0.742.91
mob
SonyEricsson k 850i
Debela veza je stvarno potrebna,uz to samo prodjes kratku obuku i to je to Smile
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB

Zahtevam da mi se vrati potpis,pa pogledajte druge. Imaju duplo veci potpis! ! !!
Edit by kokota: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Обука траје шест или седам недеља чини ми се и коштала је нешто преко 20 000 ... постоји практични и теоријски део из неких 5 целина ... За одличну оцену није наивно спремити ал са друге стране ... и ако паднеш неки од ових 5 целина за шта треба бити талентовано глуп ... постоји поправни
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Hvala na odgovotima.

Fora je da i oni kao i štrunfovi imaju beneficirani radni staz, bar bi tako trebalo.

Ali to da je potrebna veza je logicno, pa ipak je ovo Srbistan.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
имају бенифицирани стаж ... мислим да је 6 месеци на годину дана ал немој ме држати за реч.

Ако хоћеш неке подробније информације изгуглај ДВД Матица Земун, нађи број телефона и распитај се ... они врше обуку за ватрогасце на сва питања ћеш добити какав такав одговор
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
имају бенифицирани стаж ... мислим да је 6 месеци на годину дана ал немој ме држати за реч.

Ако хоћеш неке подробније информације изгуглај ДВД Матица Земун, нађи број телефона и распитај се ... они врше обуку за ватрогасце на сва питања ћеш добити какав такав одговор

Hvala

Mislim da je benificija ista kao i kod kerova: 4 meseci na godinu dana.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Samsung XYZ1004
Citat
ово је мало претеривање ... јесте да је ризичан посао, јесте да има гадних момената, посебно ово са саобраћајкама, сваки ватрогасац има такву неку причу ... али није баш да их шаљу у запаљену зграду с марамицом преко уста јбга. Буде повреда и смртних случајева ал као последица људске грешке ретко кад због фаличне опреме.

Brate, prisustvovao sam jednom izvlacenju zene iz smrskanog automobila i slusao kako vristi pola sata dok vatrogasci seku kola  Smiley 1....veruj mi, moras da imas poseban mentalni sklop da bi to radio. Mozda vremenom oguglas, ali je zaista, blago receno, uzasno!
Ne zelim ni da zamisljam kako izgleda kad su u pitanju deca....  Smile  Smile Smile

Sto se tice opreme, konstantno kukaju da nemaju odgovarajucu opremu (i to javno na televiziji  Smile ), da rizikuju zivot, cak je i Dacic obilazio dvojicu koja su se otrovala jer nisu imala odgovarajucu opremu....e sad, moguce da se nesto u medjuvremenu promenilo, i da malo bolje stoje sa opremom.
Takodje je moguce da ti imas iskustva sa BG-Zemunskim vatrogascima, a sve sto je u BG-u je po difoltu i bolje opremljeno  Smile ...ali moguce da i u citavoj Srbiji sada bolje stoje stvari sa opremom.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
U svakom slucaju je bolji posao od mog!

ja sam elektronac i radim u Nisu za 36 hiljada kod jedne seljacine koja se samo dere na radnike.
Jeste da radim u struci, ali niti sam siguran dali ce me osigurati naredni mesec niti dali ce mi dati platu.

Jos hvali da me najuri sa posla i dovede nekog pripravnika sa fakulteta koji je apsolvent!

Problem sto se mora platiti za taj posao, tj moras nekome da tutnes pare u dzep!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.