Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 22:38:59
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 165
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako se dogodila Srebrenica  (Pročitano 155480 puta)
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1804
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Srebrenica je samo jos jedan teret na ledjima srba i srbije.To je bilo vreme kada se ubijalo na obe strane i to je u ratu normalno.Meni je poznato da su nasi vojnici isto tako nalazili obesene bebe tj. okacene na bandere sa izrezanim grudima gde je pisalo "Srpsko"(gledao na nekoj bosanskoj televiziji).
Nemojte zaboraviti ni genocid nad srbima u Jasenovcu, Smatra se da je samo u periodu, od aprila 1941. do sredine avgusta 1942., preko 600,000 Srba pobijeno, na najbrutalniji način koji je moguće zamisliti, a tokom čitavog rata, u Srbiju je proterano preko 180,000...Zlocin je zlocin a zlocin treba osuditi samo ukoliko postoje cvrsti dokazi.A koliko vidim ode se sudi samo nama u hagu,svi budu pusteni na zlatna vrata,i nasi budu pusteni ali bogu pred istinu.Bilo kako bilo ne ponovolose.

Gde su to nalažene obešene srpske bebe? U ovom ratu se bebe i deca kao motiv suviše često ponavljaju. Da li se neko seća čuvenih Vukovarskih zaklanih beba nađenih u najlon kesama, pa je RTS pravio dnevničke dodatke na tu temu. Ispostavilo se da su deca bila hrvatske nacionalnosti. Takođe na RTS smo imali izveštaje dopisnika iz Bosanskog Broda koji je uzbuđeno javljao da se u Brodu srpska deca bacaju izgladnelim lavovima??? (verovatno u ZOO vrtu) . Sad čitam o nekim bebama obešenim za bandere u Srebrenici. Otkud srpske bebe u Srebrenici, kad su malobrojni Srbi koji su pre rata živeli tamo, napustili Srebrenicu odmah na početku rata u Bosni. Malo mi to ne ide u korak sa logikom. Pa i to licitiranje sa brojem žrtava u Srebrenici je glupo. Da li je bilo 1800 ili 7800 potpuno je nevažno. Oni su se
predali, pa je moglo na miru da se odvedu u neki logor, pa tamo da se ispitaju, pa bi od njih nekoliko hiljada došli do imena nekoliko stotina zločinaca (Kravice, Bratunac itd.)
Onda zločince na preki vojni sud, pa metak u čelo. To je dozvoljeno ratnim pravom.Ostale,
koji nisu činili zločine zameniš za svoje zarobljene vojnike ili civile. Ovako, neselektivno ubijanje ljudi samo zato što su muslimani, svakom normalnom čoveku u svetu liči na genocid.
IP sačuvana
social share


Dok je budala, biće i radikala
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
SonyEricsson k800i i D820
Zemunac stvarno svaka cast na postu... Smile Smile
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1467
Zastava sarajevo
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia 5800xpress
Srebrenica je samo jos jedan teret na ledjima srba i srbije.To je bilo vreme kada se ubijalo na obe strane i to je u ratu normalno.Meni je poznato da su nasi vojnici isto tako nalazili obesene bebe tj. okacene na bandere sa izrezanim grudima gde je pisalo "Srpsko"(gledao na nekoj bosanskoj televiziji).
Nemojte zaboraviti ni genocid nad srbima u Jasenovcu, Smatra se da je samo u periodu, od aprila 1941. do sredine avgusta 1942., preko 600,000 Srba pobijeno, na najbrutalniji način koji je moguće zamisliti, a tokom čitavog rata, u Srbiju je proterano preko 180,000...Zlocin je zlocin a zlocin treba osuditi samo ukoliko postoje cvrsti dokazi.A koliko vidim ode se sudi samo nama u hagu,svi budu pusteni na zlatna vrata,i nasi budu pusteni ali bogu pred istinu.Bilo kako bilo ne ponovolose.

Gde su to nalažene obešene srpske bebe? U ovom ratu se bebe i deca kao motiv suviše često ponavljaju. Da li se neko seća čuvenih Vukovarskih zaklanih beba nađenih u najlon kesama, pa je RTS pravio dnevničke dodatke na tu temu. Ispostavilo se da su deca bila hrvatske nacionalnosti. Takođe na RTS smo imali izveštaje dopisnika iz Bosanskog Broda koji je uzbuđeno javljao da se u Brodu srpska deca bacaju izgladnelim lavovima??? (verovatno u ZOO vrtu) . Sad čitam o nekim bebama obešenim za bandere u Srebrenici. Otkud srpske bebe u Srebrenici, kad su malobrojni Srbi koji su pre rata živeli tamo, napustili Srebrenicu odmah na početku rata u Bosni. Malo mi to ne ide u korak sa logikom. Pa i to licitiranje sa brojem žrtava u Srebrenici je glupo. Da li je bilo 1800 ili 7800 potpuno je nevažno. Oni su se
predali, pa je moglo na miru da se odvedu u neki logor, pa tamo da se ispitaju, pa bi od njih nekoliko hiljada došli do imena nekoliko stotina zločinaca (Kravice, Bratunac itd.)
Onda zločince na preki vojni sud, pa metak u čelo. To je dozvoljeno ratnim pravom.Ostale,
koji nisu činili zločine zameniš za svoje zarobljene vojnike ili civile. Ovako, neselektivno ubijanje ljudi samo zato što su muslimani, svakom normalnom čoveku u svetu liči na genocid.
zemunac jedino sto mogu da uradim sada je ovo  Smile i jos jednom  Smile
ista prica je i bila za sarajevske lavove kojima su bacana srpska nejac!poz
IP sačuvana
social share
kad jedan papak umre,rode se dva!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
a kako se dogodio bratunac?!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
Isto kao i Srebrenica samo u drugoj reziji!
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia ispo iz modu
uopshte mi nije jasno zashto neko ochekuje da se mi Srbi stidimo srebrenice ili bilo chega slichnog ako je jedan Naser Oric onako sramno oslobodjen svake odgovornosti i dochekan kao heroj. Pa to ne da ne podstiche Srbe da se zapitaju shta se dogodilo u srebrenici nego evo mene prvog nimalo ne zanima ko je za to odgovoran. U jednom ratu u kome su postojale 3 strane od kojih je svaka ponaosob chinila zlochine treba da odgovara samo jedna? I uopshte ta kolektivna odgovornost koju godinama unazad pokushavaju da nametnu nama Srbima... za chega sam naprimer ja kriv a nikada nisam ni bio u Srebrenici, da nisam mozhda kriv zato shto sam Srbin?
Srebrenica je svesno zrtvovana od strane Alije Izetbegovica, a nije iskljucheno da je i neko sa strane umeshao prste i bila je odgovor na kravicu bratunac i ostale zlochine pocinjene u okolini nad srpskim stanovnishtvom. Naravno da kad ovo kazhem ne opravdavam klanje civila, ali svako delo ili zlodelo ima svoj uzrok i svoj povod pa tako i ovo shto se desilo u Srebrenici.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 545
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
mob
Alcatel dobar neki ;)
Zanimljiva je ova prica jer sam i ja juce cuo od covjeka koji je ratovao u Srebrenici i skoro istu pricu mi ispricao s tim sto fali dio da kad su usli u Srebrenicu nisu zatekli med i mlijeko vec mnogo zaklanih Srpskih beba na sta su dobili komandu da se citav region potpuno ocisti! E sad koliko je ovo tacno nemam pojma.

ja sam cuo da su te bebe pojedene cak...
valjda je muhadzedinima velik apetit bio...
pretjerujes stvarno..
IP sačuvana
social share
Seka Aleksic fan club !
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Србија

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 7739
Zastava Apatin
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia 
@BosnianHardcore e vidis i ja sam cuo da su ti mudzahedini jeli bebe !
Imamo isti izvor.
Eto neka neko od "bosnjaka" prizna zlodela.
IP sačuvana
social share
Leeds United....Movin' On Up


“Jedan za sve – svi za jednoga” lozinka nasa “Smrt ili slavu”
Boze daj nam snage da stvorimo otadzbinu pravu.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 545
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
mob
Alcatel dobar neki ;)
@BosnianHardcore e vidis i ja sam cuo da su ti mudzahedini jeli bebe !
Imamo isti izvor.
Eto neka neko od "bosnjaka" prizna zlodela.


sos dobar i sve moze ici... Smile
btw posto vlado i ekipa imaju previse dokaza...
volio bi vidjeti koji snimak kako muhadzedini jedu djecu..
il' makar da vidim tu zaklanu djecu u srebrenici
IP sačuvana
social share
Seka Aleksic fan club !
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Nemam ništa, al' za Srpsku dajem sve!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10242
Zastava Pale - Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Samsung S7220
bravo @zemunac2 tebe ce mo za predsjednika...  Smile

@BosnianHardcore nemam dokaze za tu djecu...
IP sačuvana
social share


Svi kalendari drevnog naroda Maja završavaju se za dvije i po godine, kao da svijeta posle toga neće ni biti...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 165
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 22:38:59
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.105 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.