Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 22 23 25 26
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako povezati i podesiti komp i TV?  (Pročitano 276234 puta)
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 6
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
Pozdrav ljudi, imam problem.   .   .   
Kupio sam kabel za povezivanje sa jedne strane sa Chinchom a druge sa S outom.   .    U tv mogu da ga prikljucim jer imam skart i onaj adabter za cinceve: ovo samo bez tog S outa.   .    mada to niej problem.   .    
Fazon je sto u grafickoj (Asus nVidia geforce 9600GT imam samo onaj izlaz za monitor, DVI i HDMI, a nemam S out.    Sta da radim? Postoji li neki adapter na nasem trzistu koji mogu da ubodem u DVI a da mi izlazi S out?
Ovako nesto:

I da li bi radilo kad bi usao S video u komp a taj Chinch u tv? Ja zelim samo sliku kompa na TVu.   

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

30374-adapter_scart_-_3x_chinch__s-video_et-9088.jpg
(145.1 KB, 800x600)
unnamed.jpg
(4.34 KB, 220x220)
« Poslednja izmena: 15. Sep 2010, 11:22:32 od Lazicy »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 836
Zastava Novi Sad
OS
Windows 7
Browser
Chrome 6.0.472.55
mob
HTC Sensation
znas kako meni je to previse komplikovano shvatiti Smile ima ali neki kazu moze neki ne,a i kod nas nema taj kabel da se nabavi samo u inostranstvu,barem ja nisam nasao kad sam hteo da resim isti problem kod kolege.poslao sam ti 2 teme u private,da nedodje do reklamiranja,od kog imas i par tema sto su likovi postavljali pa procitaj pa vidi
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 6
OS
Windows 7
Browser
Chrome 6.0.472.55
Eh nista onda, hvala sve u svemu.  Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 49
Zastava pirot
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
mob
Motorola razr maxx v6
Nemam prevod kad pustim film na tv, a na pc ga ima. POMOC
IP sačuvana
social share
Bolje znati mnogo i često nego ne znati ništa, povremeno nikad, kojekude
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 836
Zastava Novi Sad
OS
Windows 7
Browser
Chrome 6.0.472.62
mob
HTC Sensation
Nemam prevod kad pustim film na tv, a na pc ga ima. POMOC
hm...za ovo nisam upucen...jesi probao neke druge player-e?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.00
Imam problem. Namestio sam sva podesavanja i sve sam lepo povezao ali mi na televizoru ne pokazuje sliku, pokazuje mi samo ili sneg ili ili ceo ekran bude plav. Sta da radim?
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 19
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
sličan problem
grafička radeon 4850 (ima s video izlaz) povezana sa tv preko s videa
komp ne pepoznaje da je tv povezan
grafička prebačena iz drugog kompa gde je bez problema bila povezana na tv
???????????
IP sačuvana
social share
Edit by Crowz: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Chrome 5.0.322.2
Imam graficku karticu Nvidia GeForce 7300 GS, razdaljina izmedju tv-a i kompa mi je 5 metara, sta mi je sve potrebno da bi sliku i zvuk imao preko tv-a?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 836
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
HTC Sensation
Imam graficku karticu Nvidia GeForce 7300 GS, razdaljina izmedju tv-a i kompa mi je 5 metara, sta mi je sve potrebno da bi sliku i zvuk imao preko tv-a?
evo ovako,ja ti samo mogu pomoci kako sliku da stavis,zvuk mi je malo stran jer kod mene nece da radi
ja imam MSI nVidia 9600gt i dobio sam ovaj kablic http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTumk-ZlV-z6V07jvSAzfJ7w-dfAu1b7zLSvykB-iOk6Vk71-xF i kupio sam ovaj kablic http://www.fp.utm.my/projek/psm/juzclick/images/800px-Component_video_RCA.jpg
e sad probao sam i sa S-Video na S-Video ali nisam uspeo takodje i composer na SCART.jedino nisam pokusao S-Video na SCART,mozes sve guglati ako ne znas pa ces znati o cemu se radi
znaci usmes ta 2 kablica sto i ja imam i radice ti.barem kod mene radi
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Chrome 5.0.322.2
Citat: M-Soul link=topic=116628. msg10007527#msg10007527 date=1317620730
Citat: stefannet link=topic=116628. msg10007427#msg10007427 date=1317604054
Imam graficku karticu Nvidia GeForce 7300 GS, razdaljina izmedju tv-a i kompa mi je 5 metara, sta mi je sve potrebno da bi sliku i zvuk imao preko tv-a?
evo ovako,ja ti samo mogu pomoci kako sliku da stavis,zvuk mi je malo stran jer kod mene nece da radi
ja imam MSI nVidia 9600gt i dobio sam ovaj kablic hxxp:|| t0. gstatic. com/images?q=tbn:ANd9GcTumk-ZlV-z6V07jvSAzfJ7w-dfAu1b7zLSvykB-iOk6Vk71-xF i kupio sam ovaj kablic hxxp:|| www. fp. utm. my/projek/psm/juzclick/images/800px-Component_video_RCA. jpg
e sad probao sam i sa S-Video na S-Video ali nisam uspeo takodje i composer na SCART. jedino nisam pokusao S-Video na SCART,mozes sve guglati ako ne znas pa ces znati o cemu se radi
znaci usmes ta 2 kablica sto i ja imam i radice ti. barem kod mene radi

e, hvala puno, i ja imam te kablice sa prve slike, samo treba da kupim ove druge. . .  Jedini problem moze biti sto je meni razdaljina izmedju kompa i tv-a 5 metara. . .  Sta da radim u tom slucaju? Tj.  jel postoji tako dugacak kabl?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 22 23 25 26
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.134 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.