Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 20 21 23 24 ... 26
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako povezati i podesiti komp i TV?  (Pročitano 276738 puta)
Pocetnik


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Qtek 9000
Postovanje svima  Smile

Pazario sam 32" Samsung full hd LCD i prikopchao ga skartom na lap na kome imam integrisanu Nvidia 6100.
U uputstvu za tv ali i u display opcijama postoji mogucnost da rezoluciju na tv-u vozim na 1920x1080.
Medjutim, kada podesim tu rezoluciju, desktop na tv-u iskochi van okvira ekrana i iskljuchivo mogu da ga skrolujem mishem (shto je naravno bezveze).
Na tv-u ne postoji opcija custom podeshavanja velichine ekrana kao ni u nvidijim opcijama (bar koliko sam sam uspeo da provalim).
Ima li poznatih reshenja ?
hvala
Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
pozz. .

da li mozete da mi kazete kako da iskljucim ovo posto mi vise nije potrebno znaci imam

imam plug and play i posle njega imam default monitor da vratim sve na staro hvala puno. . . .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Da li zna neko od forumasa da li se moze povezati TV i PC preko standardnog VGA izlaza posto je graficka integrisana ????
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 191
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.33
mob
SonyEricsson xperia
Imam problem pri povezivanju HP Pavilion 5000 (Ati Radeon xpress 200) sa LCD TV Toshiba REGZA 26AV...
Naime, kupio sam kabal za S-video izlaz na kompu a "ona 3" (beli crveni zuti) na TV.
Jednostavno nema slike na tv, birao sam i "PC" medjutim nista. U opcijama na grafickoj nemam opciju TV output. Ako moze pomoc.
Da li je moguce prikljuciti utikac od S-video kabla koji ima 4 iglice(pina) u izlaz sa 7 rupica na grafickoj, a da radi? Mozda mi je to i greska sto sam uzeo sa 4 pina, ali ja nesto cenum da to moze.
« Poslednja izmena: 04. Dec 2009, 17:24:03 od anomalija »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 46
Zastava Kisac
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
SonyEricsson ELM
Graficka Nvidia 9500 GT prikopcan kabal mali kratki s-video/cinc pa do tv ide cinc/cinc
Dobio sam sliku ali nema boje?
Kad idem na podesavanje select TV format stoji mi na M/NTSC i nemogu da dobijem ostale formate tj PAL koji meni treba . Dali postoji neki postupak kako dobiti pal sistem?
Jedan drugar mi je rekao da moram promeniti onaj kabal s-video/cinc  u njemu je problem kao imaju dve vrste sa i bez nekog kondenzatora.
Ako je do toga koji treba da uzmem?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 836
Zastava Novi Sad
OS
Windows 7
Browser
Safari 3.0.195.33
mob
HTC Sensation
Graficka Nvidia 9500 GT prikopcan kabal mali kratki s-video/cinc pa do tv ide cinc/cinc
Dobio sam sliku ali nema boje?
Kad idem na podesavanje select TV format stoji mi na M/NTSC i nemogu da dobijem ostale formate tj PAL koji meni treba . Dali postoji neki postupak kako dobiti pal sistem?
Jedan drugar mi je rekao da moram promeniti onaj kabal s-video/cinc  u njemu je problem kao imaju dve vrste sa i bez nekog kondenzatora.
Ako je do toga koji treba da uzmem?
ja kad sam probao sa s-video kablom isto nikako nisam mogao dobiti boju i na kraju sam uzeo samo sa 3 cinc-a i utaknuo zuti kabel u tv i evo sad radi.nekad mi se pogubi pa nema boje ali namestim u setting-u i radi.i naravno veliki uticaj ima rezolucija.to opet zavsi od graficke kartice.npr kod mene na nVidia 9600gt kako god instaliram novi windows ili nove drivere iskoci neki problem.nekad sam samo stavio na clone i kliknem apply i on promeni sam rezoluciju PC-a na rezoluciju TV-a i sve radi.onda sam ga ponekad morao sam namestati.pa sad kad sam instalirao windows 7 nece uopste da clone da ide nego moram na dual view,pa sad i tu fore neke,pre mi je stajala veca rezolucija na drugom ekranu sad je manja,ma raznih peripetija oko toga.eto sad imate sve probleme koje su se meni desavale i kako sam ih ja resavao,nekako mi je uspevalo da namestim sve to pa mi sad radi.nadam se da ce nekome pomoci!!!!poz
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
POZDRAV ! povezao sam TV I COMP uz pomoc S video kabla i skart normano nazad u TV. . . u kompjuteru aktiviram konekciu u Catalyst Control Centar, slika nije losa ali ima nekih belih linija(tackica) koje prolaze i mnogo me nerviraju. . . Ako neko zna sta je problem ako moze da mi pomogne. . .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 58
Zastava Banja Luka
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Nokia 6230
Narode imam problem oko povezivanja računara i TV-a

Prvo sam povezao laptop i TV i radilo je savršeno(S video izlaz na laptopu, na njega sam spojio mali kabl koji sam dobio uz laptop, na drugom kraju kabla je priključak za činč)

uglavnom išao sam na one opcije kod grafičke kartice(ATI Mobility radeon 9700)i baš ima ikona televozora i opcija On i off

dakle sa laptopom sve radi savršeno, pokušao sam isto i sa računarom ali ne može Smile

Na računaru imam ASUS Extreme AX550 i na grafičkoj ima S video izlaz isti kao i na laptopu. Međutim kad uđem u opcije od grafičke uopšte nema opcija koje imam na laptopu! nema nigdje opcije da uključim TV ili nešto slično...

pokušao sam da uđem u ATI catalyst control centar(u nadi da tu ima neka opcija), ali neće da ga otvori nikako, instalirao sam i novu verziju sa interneta i opet neće

pa ako neko može da mi kaže kak oda podesim tu prokletu grafičku da mogu gledati na TV-u... nije mi to jasno nikako, stavili su na grafičku S video izlaz a nisu stavili u opcije mogućnost da uklljučim gledanje na TV-u

molim vas za pomoć, hvala unaprijed
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 2055
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Sta mi treba da spojim komp i tv.Graficka kartica je nvidia gf 9400gt(hdmi,vga,dvi),a tv ima samo video ulaz(ono zuto) i scart. Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 836
Zastava Novi Sad
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.0.249.89
mob
HTC Sensation
Sta mi treba da spojim komp i tv.Graficka kartica je nvidia gf 9400gt(hdmi,vga,dvi),a tv ima samo video ulaz(ono zuto) i scart. Smile Smile
koji ulaz imas na kartici
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 20 21 23 24 ... 26
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.