Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 06:32:33
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako povecati komunikativnost?  (Pročitano 39871 puta)
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 7
OS
Windows XP
Browser
Chrome 21.0.1180.89
eh da sam ja takav,ali desi se ponekad kad sam raspolozen i u dobrom drustvu da brbljam ne mogu da stanem,samo  tad brbljam,ali kad u drustvu sa kojima se bas nesto i ne poznajem onda samo cutim i cutim i cutim,ali bice valjda sve ok,pozz za tebe  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 15.0.1
mob
SonyEricsson W800i
ali kad u drustvu sa kojima se bas nesto i ne poznajem onda samo cutim i cutim i cutim
To je mozda i zbog situacije,ne mozes ti da nesto brdbljas ako oni pricaju o nekim "svojm" pricama i guraju neke interne fore...
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


NIHIL in Sacculo quod non fuerit in Capite

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 602
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.02
ali kad u drustvu sa kojima se bas nesto i ne poznajem onda samo cutim i cutim i cutim
To je mozda i zbog situacije,ne mozes ti da nesto brdbljas ako oni pricaju o nekim "svojm" pricama i guraju neke interne fore...

+1

Moraćeš da se zainteresuješ za razne teme ako želiš da komuniciraš sa različitim ljudima o različitim stvarima ili istim ljudima o različitim stvarima. Ono što tebe interesuje možda drugima nije zanimljivo. Ili to, ili traži drugo društvo.
IP sačuvana
social share
"Da, istina je da ja uvek preduzmem više nego što mogu da ostvarim." - Nikola Tesla

"Nećete rešiti svoje probleme istim mislima kojim ste ih stvorili." - Albert Ajnštajn

  
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Ego sum qui sum.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 15076
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.89
Moras biti svestran da bi mogao da komuniciras sa razlicitim ljudima...Nesto sto je tebi IN mozda njima nije.
Krenes da brbljas sa njima,pa mozda i nadjete neku zajednicku temu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
samo opusteno..i boli te ku*** sta ce ko reci...ljudi i onako uvijek nesto pricaju....
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Sloboda nije slobodna!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 515
Zastava Leskovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 22.0.1229.94
Kako povećati komunikativnost? Pa lepo, samo misli pretočiš u reči koje izgovaraš naglas. Posledice koje ćeš nakon komunikacije snositi, imaju dve opcije. Prva, ako budeš izgradio svoj stav i ako budeš govorio istinu, ma kako ona bila crna, grozna i odvratna, bićeš omražen, pljuvan i gažen, a druga, ako budeš bio deo mase, onako prevrtljiv i nesavestan i živiš u lažima dok lažima hraniš ostale lažne ljude oko sebe, kao što to čini 98% našeg društva, bićeš slavljen i hvaljen, jednom reči - šef. Ali ćeš trajati koliko i jesen, i to u najboljem slučaju. Nakon toga, ovi što su te dizali u nebesa, pišaće po tebi ko pseta po avliji.

Tako ti je to, mili moj. Ovo je Srbija, ovde se furaju novčanice, kajle i prangije, reči bez reda i smisla... Smisao, pamet i savest je na margini. Čak i tamo je gaze...

PS. - Ne, neće ti pomoći internet da rešiš "problem". Odgovori čuče negde u ćošku tvog mozga. Pronađi ih. Sam.
IP sačuvana
social share
Čudiš se što me ponovo vidiš. Ali da…To sam ipak ja, tvoj pali anđeo, tvoj prognani sin, onaj sa mnogo imena...
Beliog, Asterox, Belfabio, Aplexas, Mefistopulos, Satana… Sećaš se, zar ne? Ti i ja imamo jedan hitan razgovor starče! Slušaj me dobro sada!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 13403
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.64
mob
HTC m9
eh da sam ja takav,ali desi se ponekad kad sam raspolozen i u dobrom drustvu da brbljam ne mogu da stanem,samo  tad brbljam,ali kad u drustvu sa kojima se bas nesto i ne poznajem onda samo cutim i cutim i cutim,ali bice valjda sve ok,pozz za tebe  Smile
blago tebi kod mene je obrnuto u svom drustvu samo cutim a kad se upoznam sa nekim bilo to cura il neki drug ja samo brbljam
slicno ovome http://www.youtube.com/watch?v=ru9gZBFE4V4
« Poslednja izmena: 15. Nov 2012, 10:30:13 od mile-jafa »
IP sačuvana
social share
jafa boy
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
stvar je u tome sto se plasis..sta ce raja reci...sta ce misliti...hoces ispast glup--dosadan...
a sve dok tako kontas..i biras svaku rijec....ne mozes da se opustis...
puno razmisljas....i uvijek ces tako ispasti cudan......

nikad nisam razumio ljude kojima je uvijek prece sta ce neko misliti i reci o njima
od toga kako se oni osjecaju...sve se nesto plase...
sta te boli uvo sta ce ko reci..oni ce svejedno pricati...o tebi..ja bio ti pricljiv ili sutljiv....

a tako se veoma lako postaje i lazov....ljudi zbog stida...i bojazni od manje vrijednosti...
i da ne ispadnu lupaci i papci...
i zelje da budu kao svi drugi...izmisljaju nevjerovatne gluposti....samo da se raji dopadnu i da se kao uklope....
ne znajuci da sa svakom svojom lazi..pametnom covjeku...
pokazuju svoju stvarnost...i sta su zapravo oni...
i toliko lazima - istine kazu....a da ni svjesni toga nisu...


opusti se....zezaj se...smij se...sto ti kaze maderfaker ..misli pretvori u rijeci...
budi svoj....reci svoje misljenje o bilo cemu....ako treba i svadjaj se..potuci se...
sta imas sutut koji klinac....
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
Zanima me kako da povecam komunikativnost, kako da budem otvoreniji prema ljudima, da sam aktivn na svaku temu, da nikad ne cutim. . . .  ko vec ima ovu sposobnost molim da mi kaze kako do nje da dodjem, hvala vam ljudi :DDD
Ево овако..
Спонтаност нам је одузета још као малој деци. Она се враћа и осваја изнова, вежба се.
 Све се то лако да повратити, битно је окружити се позитивним људима, наћи и неку другарицу, бити отворен у односима. Причати о томе како се осећаш, о проблемима, о томе шта ти се дешава..Па онда, саслушаш и ти неког, па се створи отвореност а онда је лакше, можеш да вежбаш социјалне вештине тако што учиш на грешкама.
 Они затворенији осећају последице свог страховања шта ће ко да мисли..Добро је вежбати отвореност, па чак и кад лупиш нешто и сви ти се смеју-не примај много к срцу-окрени на шалу. Наравно, то се вежба, цео живот учимо.. Само опуштено и све ће бити како треба. Прати своје емоције, глава служи за прорачуне.
 Жене су емотивни водичи, имај неку другарицу поред себе.

 Србија је земља прилично интелигентних али интровертних људи. Ратови сваких 50 година, траумирање становништва свакојаком бедом учинили су да се комуницира прилично агресивно. Е сад, имајући то у виду можеш да одахнеш ако мислиш да су ти социјални скилови слаби јер, ниси имао како ни да их развијаш.
 
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


ZLA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 10845
OS
Windows XP
Browser
Chrome 23.0.1271.64
mob
Nokia 7500
Mislila sam da imam taj problem, pa sam izbegavala drustvo koje tek upoznam. Uvek sam govorila sebi: " Sta da pricam sa njima, kad sam ih tek upoznala, nemamo tema..." Medjutim, uvek se tako uplasim, na kraju se ispostavi da se toliko raspricamo da nam ni 3 sata nisu dovoljna  Smile
IP sačuvana
social share
"Ne mozes nekoga naterati da te voli, sve sto mozes je biti neko ko se moze voleti, ostalo je do osobe da shvati da si vredan ljubavi."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 06:32:33
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.