Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 11:00:58
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 188 189 191 192 ... 204
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako otići u Ameriku i kako početi  (Pročitano 836933 puta)
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Chrome 36.0.1985.125
POZ. . prvo ja sam iz bih pa me zanima kako je iz ove zemlje za USA . . volio bih otici u californiu pda mi malo objasnite sta kako HVALA
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 43
Zastava Belgrade
OS
Mac OS X v: 10
Browser
Safari 9537.53
mob
SonyEricsson k810i
POZ. . prvo ja sam iz bih pa me zanima kako je iz ove zemlje za USA . . volio bih otici u californiu pda mi malo objasnite sta kako HVALA

Procitaj poruku pre tvoje...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 27
Zastava Aleksandrovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 36.0.1985.125
mob
Samsung Galaxy Note 9
Ljudi,hajde i ja da pitam... Kakva je stvar sa zaposljavanjem zavarivaca tamo... Konkretno Co2,elektro i inersild vrste zavarivanja... Trebalo bih sada da idem za Rusiju da radim,tamo bih radio koju godinu,pa kada ispecem dobro zanat,da se zapucam za Ameriku! I jos jedno pitanje,koliko je tesko otici kao turista,ali bukvalno kada bih isao tamo na odmor,Florida recimo...?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 43
Zastava Belgrade
OS
Mac OS X v: 10
Browser
Safari 9537.53
mob
SonyEricsson k810i
Ljudi,hajde i ja da pitam... Kakva je stvar sa zaposljavanjem zavarivaca tamo... Konkretno Co2,elektro i inersild vrste zavarivanja... Trebalo bih sada da idem za Rusiju da radim,tamo bih radio koju godinu,pa kada ispecem dobro zanat,da se zapucam za Ameriku! I jos jedno pitanje,koliko je tesko otici kao turista,ali bukvalno kada bih isao tamo na odmor,Florida recimo...?

Bolje ispeci zanat prvo pa onda razmisljaj o odlasku. A sto se tice odlaska kao turista pa nije tesko ako imas 3000-4000$ Smiley Ja cu verovatno uskoro da idem turisticki za Californiu pa cu da nosim toliko iako imam smestaj za dz.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 27
Zastava Aleksandrovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 36.0.1985.125
mob
Samsung Galaxy Note 9
Znaci kao turisti mi treba toliko love... Znaci nije problem srediti papire i otici turisticki,u sopstvenoj reziji,bez agencija kao posrednika,ili mora agencija?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 43
Zastava Belgrade
OS
Mac OS X v: 10
Browser
Safari 9537.53
mob
SonyEricsson k810i
Znaci kao turisti mi treba toliko love... Znaci nije problem srediti papire i otici turisticki,u sopstvenoj reziji,bez agencija kao posrednika,ili mora agencija?

Agencije sredjuju radne vize koje je teze dobiti nego 7-icu na loto-u a za turisticku mozes sam da se prijavis ako imas sve od dokumentacije sto je navedeno vec na forumu. Naravno da ti treba lova, sta mislis da ce da te puste carinici bez love da udjes na tlo Amerike:)
« Poslednja izmena: 22. Jul 2014, 17:16:27 od karaburac82 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Chrome 36.0.1985.125
Pozz drustvo. Imam 25 godina ,elektricar sam po zanimanju. . . trenutno radim u Rusiji,imam dosta iskustva u struci,neozenjen. Prijatelj mog oca me stalno zove u USA da dodjem jer ima mnogo mogucnosti da me zaposli. Imam dobar Engleski ,ranije sam radio u Irskoj,Njemackoj,Sloveniji ali nigdje nisam uspjeo srediti papire neke stalne. Taj prijatelj moga oca bi mi poslao bilo kakve garancije koje su potrebne. Rekao mi je samo da udjem u USA,a ostalo je njegova briga. Sin mu je tuzioc ,tako da bi mi pomogli s papirima i sve sto treba. Nemam nista od imovine na sebi ,nisam student,ustedjevine imam za to sve,samo neznam kako da sredim tu vizu. Molim vas za savijete ,kako i sta?Pozdrav i unaprijed hvala na pomoci i savijetima. Neznam uopste kako da pocnem s tom vizom znaci od pocetka me sve zanima kako i sta?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 261
OS
Mac OS X v: 10.9.4
Browser
Safari 537.77.4
mob
Nokia E72
Pozz drustvo. Imam 25 godina ,elektricar sam po zanimanju. . . trenutno radim u Rusiji,imam dosta iskustva u struci,neozenjen. Prijatelj mog oca me stalno zove u USA da dodjem jer ima mnogo mogucnosti da me zaposli. Imam dobar Engleski ,ranije sam radio u Irskoj,Njemackoj,Sloveniji ali nigdje nisam uspjeo srediti papire neke stalne. Taj prijatelj moga oca bi mi poslao bilo kakve garancije koje su potrebne. Rekao mi je samo da udjem u USA,a ostalo je njegova briga. Sin mu je tuzioc ,tako da bi mi pomogli s papirima i sve sto treba. Nemam nista od imovine na sebi ,nisam student,ustedjevine imam za to sve,samo neznam kako da sredim tu vizu. Molim vas za savijete ,kako i sta?Pozdrav i unaprijed hvala na pomoci i savijetima. Neznam uopste kako da pocnem s tom vizom znaci od pocetka me sve zanima kako i sta?

potvrda o zaposlenju i uplatiš turistički aranzman i to je to. RAdiš imaš lovu i hoceš da vidiš holiwood. 

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 30.0
Pozdrav svima, pročita sam poslednjih 50ak stranica.  Sutra ću da nastavim sa čitanjem, malo sam se umorio od gledanja u monitor.

Završio sam srednju školu, radio sam prijemni za FON ali sam loše uradio i verovatno ovu godinu ću da pauziram sa studijama.  Već par meseci razmišljam da odem u inostranstvo i da radim nekom vreme.  Engleski znam pefektno da pričam, a i da pišem.  Od svoje 8 godine sam išao na privatne časove, a već 6 meseci konstantno pričam sa jednom Ganjaninom koji u mom gradu igra fudbal i mnogo sam unapredio engleski.

Hteo bih da idem na studensku vizu ako je to moguće, na 6 meseci.  Radio bih dan-noć, samo da što više novca vratim ovde.  Kakve su mi šanse da odem tamo?

Sa druge strane, rodbina od moje tetke (meni nisu rod) već 30-40 godina žive u Čikagu.  Da li bi ja mogao nešto preko njih da izvučem da odem tamo?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Život je polno prenosiva bolest

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19322
OS
Windows 7
Browser
Chrome 36.0.1985.125
mob
HTC Sensation
Ojha drustvo,aj jedno pitanje na brzaka,planiram dvoumim se da li da palim na turisticku ili da jurim preko work and travel agencija posto imam i posao za stalno a i kao student sam.

E sad,za turisticku imam sve uslove i dobio bih je glatko jer ko sto rekoh u stalnom radnom odnosu sam 8 godina,imam kola,porodicu trte mrte...al me zanima da li mi od stanja na racunu zavisi i duzina boravka tamo ili je bitno da imam samo neki kes na racunu. Jer sam cuo da te onaj tamo na aerodromu kad sletis na osnovu para,daje i duzinu vize,recimo 1000 evra-10 dana viza? Jel to tacno?

Sto se tice ovih agencija i tu sam cuo drugacije price,jedna je da se ide samo kad je sezona(od maja do septembra) ili postoji mogucnost odlaska tokom cele godine?

Hvala
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 188 189 191 192 ... 204
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 11:00:58
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.107 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.