Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 10:18:15
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 192 193 195 196 ... 204
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako otići u Ameriku i kako početi  (Pročitano 841507 puta)
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 40.0.2214.115
Mozes to da zavrsis i bez agencije. Nije to bauk nego ljude mrzi da se cimaju. Mozda si trebao ranije da se pocimas samo, to je jedini problem.
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Živi i pusti druge da žive...

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 18
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 41.0.2272.76
mob
Apple IPHONE 5C
Mozes to da zavrsis i bez agencije. Nije to bauk nego ljude mrzi da se cimaju. Mozda si trebao ranije da se pocimas samo, to je jedini problem.

Što se mene tiče, ja nigde ne žurim, mladost je predamnom  Smile

Što se mene tiče, nije mi bauk se pomučiti i potrežiti, samo mi treba bar neki početak da daju...
eto ako možeš bar da kažeš kako da se krene da sam nađem način kako da se ode bez pomoći agencija, reci pa da krenem u to(za ovih 18 stranica koje sam za sada pročitao o samoodlasku nije bilo ni reči) Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 40.0.2214.115
Idi u npr agenciju Snap na Crvenom krstu i pitaj tamo kakva je situacija sa h2b vizama. Sve sto agencije rade za tebe je prikupljanje papira i slanje na ambasadu. U slucaju J2 vize i nalazenje poslodavca. To fakticki mozes da odradis i sam, mada je lakse platiti njima Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Živi i pusti druge da žive...

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 18
Zastava
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 36.0
mob
Apple IPHONE 5C
Idi u npr agenciju Snap na Crvenom krstu i pitaj tamo kakva je situacija sa h2b vizama. Sve sto agencije rade za tebe je prikupljanje papira i slanje na ambasadu. U slucaju J2 vize i nalazenje poslodavca. To fakticki mozes da odradis i sam, mada je lakse platiti njima Smile

SNAP (Student Network Affirmation Programme) kolko ja vidim i iz samog imena vidim da rade samo sa studentima... Smiley
ali probacemo da dodjemo do nekih informacija i od njih  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 40.0.2214.115
Trebao si upisati neku skolu, d'imas neki papir Smile Na J1 je najlakse otici Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Živi i pusti druge da žive...

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 18
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 36.0
mob
Apple IPHONE 5C
Danas sam dobio odgovor od neke agencije da pomazu prilikom popunjavana papira i prilikom obezbedjivanja vize H2B ali da posao moras sam da nadjes   Smile

tako da Vas ja sad pitam kako nac sam posao  Smile

Jel preko ovih ovde sajtova sto se spominje ili nekako drugacije  Smile


A sto se skole tice, zavrsi ja lepo prvu godinu, ali ondak svati da nije to za mene i pokupi prnje i vrati se u zemlju Srbiju  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 40.0.2214.115
Pa posalje ti taj drugar iz amerike job offer ako vec ima firmu i resio si problem.
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Živi i pusti druge da žive...

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 18
Zastava
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 36.0
mob
Apple IPHONE 5C
Pa posalje ti taj drugar iz amerike job offer ako vec ima firmu i resio si problem.

Kolko ja to skonto, po njegovoj prici, i citajuci pizdarije po netu, ako tako uradi, za to treba dosta vremena... navodno da prodje kroz to njihovo ministarstvo i da ubedi tamo da nema podobnih(onakvih kakve on trazi) tamo na njihovom, nazovimo, 'birou za zaposljavanje'
ako gresim nek me neko ispravi  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Živi i pusti druge da žive...

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 18
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 36.0
mob
Apple IPHONE 5C
Samo da se pohvalim da sam uspešno pročitao i završio od korice do korice u ovoj temi i da mi je mnogo toga jasnije Smiley
sad ostaje samo da se vija i traži ko, šta, gde i kako  Smile

još jednom svaka čast par ljudi ovde koji su izneli svoja iskusta, dali predloge i sugestije(njihova imena ne moraju da se spominju oni će se sami pronaći)

još jednom veliki naklon od mene  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9
OS
Windows XP
Browser
MSIE6.0
Vidim aktivirala se tema ponovo, i opet iste price.. cuo sam od prijatelja, prica se po gradu.. ovaj jedan uradio ovako i onako.. etc..

Posto je ovo tema kako otici u Ameriku, mislim da ovde nije mesto za predomisljanje i filozofiranje da li otici, i kakav je tamo zivot.. i hoce li ti nedostajati rodna gruda, i slicne price.. Skoncentrisimo se na to da odemo, pa kad odes, ako ti se ne svidi, a ti se lepo vratis.

Ima vise nacina da se ode, a dva su najzastupljenija, W&T viza za studente, i to svakome preporucujem jer je najsigurniji i najbolji nacin, a ukoliko ste se na vreme zainteresovali imate fore dva puta, pa cak i treci put da odete pre nego sto odlucite da ostanete, sto je slozicete se ogromna prednost.

Posto sam ja mator, a nisam ni student, o tim agencijama ne bih mnogo pricao, imao ih dosta i relativno su pouzdane jer mnogo ljudi ide, pa se lako moze doci do informacija koje su prevare a koje nisu, recicu samo jos ovo da svakom mladom coveku savetujem da ukoliko zeli da ide, iskombinuje nekakvu skolu, neku vissu bezveznu.. dao bog ima ih koliko hoces a nisu ni toliko skupe, zavrsi prvu godinu i aplicira, to je definitivno najbolji put.

E sad za nas izgubljene koji su se kasno prizvali pameti, ostaje nam jedino h2b i h1b program.

Jako malo agencija ga uopste radi jer im nije lako da dobiju peticije, a i mnogo im je jednostavnije da rade studenske vize, jer je veca prolaznost, masovniji odziv, a samim tim i njima veca zarada, lakse poslovanje.. kapirate vec. Ove agencije koje rade h2b su, malo je reci sumnjive, narocito Go USA i Marko iz NS-a, njega izbegavati u sirokom luku.
United Wordk and Travel je ok agencija, slala je na Aljasku, ali su i oni konfuzni, radi im neka seljanka iz ko zna kog mesta sa kojom je jako tesko razgovarati.. itd, ali nije prevara.
Boban Radojkovic bi takodje trebalo da je dobar, moj drugar ide preko njega, kako ce se zavrsiti videcemo jos..

Ovo su moja iskustva, ja jurim neku trecu opciju, a dal cu da se zajebem, pisacu vam kad dodje do toga.
Sve sto vam pisem je iz licnog iskustva, prijavio sam se i kod Bobana i Go USA i UWT, od Go USA sam odustao jer su prevaranti, a kod UWT sam zakasnio, vec su sve popunili, pa cu me odbili..Boban ima samo spasioce, a na to nisam hteo da idem.

Molim vas da pisete samo prave informacije, ono kroz sta ste sami prosli, da dodjemo do nekih realnih stvari.
Ja sam izvadio i turisticku vizu na 10 godina, ako nekome treba pomoc ili savet oko popunjavanja dokumenata i trazenja karte ili tako necega nek pita.

Koliko sam primetio ovde je jedino Rawen Dark realan momak koji govori onako kako je prosao i sta se desava, ali to je vec druga tema posto je on tamo, i ma koliko mu bilo tesko (za svakog je to subjektivno) ipak je nesto uradio u zivotu, pomerio se sa mrtve tacke, sto je za svako postovanje, i siguran sam da bi se mnogi menjali sa njim (ja prvi)

Dakle, agencije.. h2b, h1b, pisite ako imate neku proverenu, to me najvise zanima trenutno.. ai ostale sigurno, jer je to prvi korak ka odlasku?

Takodje ljudi koji misle sami da nadju poslodavca, morate da znate da to mogu da budu samo oni koji imaju odborenje od Departent of homeland security-a i ne moze "drugar koji ima firmu" .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 192 193 195 196 ... 204
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 10:18:15
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.