Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 8 9 11 12 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako Da Koristite Internet Vezu od Vaseg PC na Mobilni Telefon Preko WiFi  (Pročitano 73055 puta)
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
HTC HD2
P990 ima posebna podešavanja jer podržava više aktivnih internet naloga u isto vreme, zato i neće, treba još nešto da podesiš kako bi prihvatio i web browser istog shvatio da je aktivna baš ta veza ... no, ko bi se setio tačnog rasporeda i tako zamršenih menija koje ima ...
Sačekaj Mikele, on ima P990!
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 105
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Apple iPhone 4S
Sta bi jel ima neko predlog?ili da prodajem ovaj p990 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 20
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
ako je ovo sto kaze cigla tel. onda kada napravis novu internet konekciju na telefonu stavis je u novu grupu i tu grupu stavis kao najvazniju(preferred group) tako da ce tel svaki put kad se konektuje prvo pokusati preko te internet konekcije
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 30
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
HTC Tytn
madness99 pokusaj da namestis na racunaru i telefonu kod konekcije da nije AP (acces point) nego AD-Hoc! Meni je na mojoj N80 je bilo podeseno na AP i bio mi je sporiji internet na mobilnom,onda sam podesio ruter na AD-Hoc i telefon i sad mi interner na mobilnom radi fenomenalno! AD-Hoc je direktna veze sa ruterom ili drugim racunarom kao da vezes direktno kablom telefon sa racunarom ili ruterom!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Pozdrav svima.
Zamolio bi vas da mi pomognete oko konekcije e61 sa laptop-om. Posto imam ISDN internet konekciju da li mogu da kupim neki USB WLAN ADAPTER i tako uspostavim vezu izmedju laptop-a i e61? Takodje me zanima da li pomocu istog usb wlan adaptera mogu da koristim program voipchep ili samo mogu znaci da surfujem internetom ali ne i da koristim voipcheap i da razgovaram preko e61? Nadam se da sam dobro objasnio sta zelim jer mi ovo puno znaci, pogotovu da koristim voipcheap preko e61. Hvala vam unapred.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3415
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
miroslav_s najbolje rješenje za povezivanje PC-a i telefona , preko wireless-a , je da se nabavi neki AP. Najmanje glava boli.
Tebi je sigurno prikladnije rješenje taj USB wi-fi zbog toga što ga koristiš sa laptopom... Šta znam??? Nemam iskustva sa tim USB adapterima. aco_kuna ga je koristio i po njegovim riječima nije imao nikakvih problema.

Voip nisam nikako koristio na telefonu pa ti ne mogu pomoći.... Valjda će neko znati da li može ili ne... Mada ja ne vidim razloga zašto ne bi moglo.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


РЕПУБЛИКА СРПСКА БАЊА ЛУКА

Zodijak
Pol
Poruke 30
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson P900
збунјен сам послије читанја свега,имам HTC P3600 ;ADSL; router
јел' ми треба та  ''pII kartica-''1. potrebna je najobičnija Wireles kartica za PC koja košta negde oko 20-25€''?
ако неко случајно има искуства око подешавања на овом тел. молим за помоћ
« Poslednja izmena: 22. Okt 2007, 13:47:10 od balkanika »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 186
Zastava Vapa Cacak
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.50
mob
LG G2
Ja kod kuce uhvatim 2 mreze , jedna je zakljucana, druga slobodna, ali ne mogu da se konektujem (pise stalno unable to connect).Procitao sam sve komentare i nije mi jasno gde gresim i kako da podesim telefon(SE  P1)?Da li ko koristi wifi free na SE-u?Molim za pomoc!
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3415
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Na koju bi se to ti mrežu da prikopčaš?? Detalje molim , pa onda da vidimo zašto neće...  Smile
« Poslednja izmena: 24. Nov 2007, 20:22:05 od elborashon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


РЕПУБЛИКА СРПСКА БАЊА ЛУКА

Zodijak
Pol
Poruke 30
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson P900
ne poslu imam ADSL koji na laptop dobijam preko wifi belkin router-a,konektujem se i sa HP iPAQ H6340 iPAQ-om medjutim iako pise da je uredjaj konektovan kada otvorim explorer na uredjaju pise mi da je nemoguce otvoriti trazenu stranicu?
hvala un.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 8 9 11 12 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.