Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 [Sve]
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako "anđeli smrti" u crnom noću likvidiraju narkomane  (Pročitano 2254 puta)
08. Okt 2016, 03:40:30
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Browser
Mozilla Firefox 49.0
Kako "anđeli smrti" u crnom noću likvidiraju narkomane


Manila -- Neimenovani filipinski policajac koji tvrdi da je deo odreda smrti koji ubijaju dilere i narkomane kaže da on i njegove kolege nisu loši ljudi i policajci.

“Nismo tako loši policajci i loši ljudi. Samo smo oruđe, anđeli kojima je bog dao talenta da loše duše vrate u raj na pročišćenje”, kaže jedan filipinski policajac.

Time objašnjava svoje učešće u ubistvima 87 ljudi za protekla tri meseca, navodi “Gardijan”.

Kako kaže, to nije ubijanje iz zadovoljstva, jer tvrdi da on nije manijak i da postoji viši smisao u svemu.

“Mi smo kao anđeli. Kao Sveti Majkl ili Sveti Gabrijel”, navodi.

Od kako je Rodrigo Duterte 1. jula došao na vlast i objavio rat dilerima, zavisnicima od droge i kriminalu, na Filipinima je ubijeno više od 3.600 ljudi. Više od polovine tih ubistava izvršili su nepoznati osvetnici.

Masovna ubistva izazvala su međunarodnu zabrinutost, reakcije su stigle od UN, preko Baraka Obama i SAD, do Amnesti intenešenela. Strahuju da su Filipini ušli u doba odreda smrti, navodi “Gardijan”.

Inače, Duterte je prošle nedelje citirao Hitlera i hHlokaust navodeći da će on rado pobiti tri miliona narkomana. Pre toga je muškarac čiji identitet nije objavljen svedočio da je Duterte dok je bio gradonačelnik Davaoa lično naredio brojna ubistva kriminalaca i svojih protivnika, kao i da je jednog lično likvidirao.

Sada, kako navode, prvi put jedan oficir otkriva rad protiv trgovine drogom i zavisnika iznutra. On tvrdi da je u poslednja tri meseca ubijeno nekoliko desetina ljudi. Britanski portal navodi da su oni nezavisnim istraživanjem potvrdili njegovo učešće u odredima za likvidacije.

Sedi iza zavese u zadnjoj sobi bordela u Manili i počinje svoju priču, navodi “Gardijan”. Tu se, kako navodi, oseća sigurno.

“Ponekad dođem ovde da se lepo naspavam”, šali se.

“Stvorili su nas. Termin je ‘pustili su zver iz kaveza’ kako bi se neutralizovali kriminalci”, dodaje.

Tvrdi da je jedan od deset novoformiranih i tajnih specijalnih timova policije. Svaki tim ima po 16 članova. Prema njegovim rečima, timovi su stvoreni kako bi se pogubile mete – osumnjičeni dileri, narkomani i kriminalci.

Navodi da ubijaju uglavnom noću, kao i da to čine policajci obučeni u crno. Podese satove i daju sebi minut ili dva da pronađu metu u njenoj kući i ubiju je na licu mesta – brzo, precizno i bez svedoka.

Telo bace u sledećem gradu, ispod mosta ili na glavu ubijenog zalepe natpis na kojem piše “diler droge”.

“To radimo zbog medija i zbog onih koji vode istragu o ubistvu. Neka pomisle ‘zašto bih istraživao ovog tipa, on je diler i silovatelj, nije bitan, istražiću neke druge, dobra stvar je to šta mu se desilo’”, navodi on.

U poslednje vreme, kaže uz osmeh, ima toliko ubistava da možete da se izvučete sa bilo kakvim ubistvom – samo na ubijenog stavite tablu na kojoj piše da je diler.

Govoreći o svojim počecima kaže da je regrutovan ubrzo nakon što je Duterte izabran, a onda je opisao kako je izgledao prvi sastanak i šta su im rekli:

“Od sada će biti drugačija priča. Svi ti slučajevi koji su u toku protiv okorelih kriminalaca zbog droge i ubistva biće neutralisani, to je naređenje. Potrebne su nam vaše specijalne veštine.”

Član odreda smrti za “Gardijan” potom kaže da su ga pozvali preko radija i specifičnog koda – svaki član je dobio svoj numerički kod – i rečeno mu je da raportira u bazu. Tu su im dali dosijee meta, dokumenta o narkomanima i kriminalcima koje treba da neutrališu.

“Na primer, dali bi nam sliku, profil pojedinca. Jedan ili dva člana mog tima otišli bi na mesto na kojem se on često može videti, a mi bismo izvršili proveru pozadine”, navodi on, ističući da se to radi kako bi bili sigurni da je meta zaista umešana u ilegalne radnje.

Kako kaže, oni nisu policajci koji ubijaju iz zadovoljstva.

“Ali ukoliko mislimo da je on kriminalac ili neko ko živi kao parazit, nećemo osećati savest. Priredićemo mu najgoru smrt da čak ni Satana ne može da ga pogleda u oči”, zaključuje on.

“Gardijan” na kraju navodi da su sve stvari koje je rekao njihov sagovornik šokantne, da su potvrdili da je on policajac sa visokim činom i dugogodišnjom službom, ali da nemaju nezavisnu potvrdu da je on zaista učestvovao u masovnim ubistvima.


Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora Anea (Vreme: 08. Oct 2016, 09:18:13)
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 16.0
fasisti... pa to ti je.... Smile

covjek ako nije u stanju da napravi razliku izmedju narkomana(narkomanija je bolest..koja se koliko -toliko uspjesno lijeci)  i onoga ko prodajom narkotika pospjesuje porast narkomanije.... 
ne bi trebao da... recimo... upravlja motornim vozilima..niti da obavlje bilo kakve odgovorne poslove ili radnje... Smile
a kamoli da posjeduje dozvolu za upotrebu vatrenog oruzja.... Smile
« Poslednja izmena: 08. Okt 2016, 10:26:32 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Chrome 53.0.2785.116
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 19
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 49.0
Ima on
svi smo mi za psihijatra samo netko iđe netko ne
IP sačuvana
social share
Edit by Anea: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows 7
Browser
Chrome 53.0.2785.143
mob
Qtek 小米
Philippines' Duterte likens himself to Hitler, wants to kill millions of drug users

http://www.reuters.com/article/us-philippines-duterte-hitler-idUSKCN1200B9

Паметан човек, али неће дуго, јер С.А.Д. контролишу тај бизнис.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
Chrome 53.0.2785.143
S' obzirom da znam dosta, sada već bivših korisnika narkotika. Taktika mi izgleda veoma glupa.
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows 7
Browser
Chrome 53.0.2785.143
mob
Qtek 小米
Криминал, мафија и наркоманија је проблем демократије. Није случајно искорењен у СССРу, Трећем Рајху, Дучеовој Италији итд.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
OS
Windows 7
Browser
Chrome 53.0.2785.143
pa nije. kod njih se mafija popela na vlast
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 45.0
Криминал, мафија и наркоманија је проблем демократије. Није случајно искорењен у СССРу, Трећем Рајху, Дучеовој Италији итд.


Ne znam bas, samo pogledas rusku i talijansku mafiju, ajd, Svabe onako, nisu imali ni pre neku mafiju pa nemaju ni sad...
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows 7
Browser
Chrome 53.0.2785.143
mob
Qtek 小米
Криминал, мафија и наркоманија је проблем демократије. Није случајно искорењен у СССРу, Трећем Рајху, Дучеовој Италији итд.


Ne znam bas, samo pogledas rusku i talijansku mafiju, ajd, Svabe onako, nisu imali ni pre neku mafiju pa nemaju ni sad...
Каква руска мафија, па она је настала тек 90их, а комунисти су само искоренили сваки покушај настанка.
Што се тиче италијанске мафије она је била јака пре Мусолинија, онда их је Дуче уништио, пресекао је све везе и тотално очистио Италију.
Американци су уз помоћ мафије, тачније мафијашких миграната које је предводио Лаки Лучано yспели да свргну Мусолинија и то Американци уопште не крију.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 45.0
Citat
Американци су уз помоћ мафије, тачније мафијашких миграната које је предводио Лаки Лучано yспели да свргну Мусолинија и то Американци уопште не крију.

Nisu bas uspeli da ga svrgnu uz pomoc mafije vec su dobijali vredne informacije pre iskrcavanja na Siciliju i kasnije posle desanta su dobijali podrsku i naravno informacije o nemackim trupama, kao i kontakte sa talijanskim jedinicama da se predaju. Musolini je politicki svrgnut i tu mafija nije imala udela. Jasno, Ameri ne kriju da su saradjivali sa mafijom za vreme rata.

Citat
Каква руска мафија, па она је настала тек 90их, а комунисти су само искоренили сваки покушај настанка.

Pa upravo je ta mafija nastala od komunista koji su bili na vlasti, osim ovih nizih, sto se rokali po ulici...
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 [Sve]
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.118 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.