Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Jura!...cime se ponose nase demokrate?  (Pročitano 10510 puta)
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
LG Nexus 5
Istekla mu pauza. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Bravo za Korejce  Smile Malo da nas nauce redu, kamo srece da imamo radne navke kao Koreanci, a ne ko Crnogorci.
Za koreance je privatni biznih svetinja i oni to jako ozbiljno shvataju, tako da ako se neko zajebava na poslu ili je lenj taj sigurno nece dobro proci u njihovoj firmi.

Da znas ti kakvi su termiti(svi zutaci) kao sefovi,ne bi ti pisao ovakve stvari.

ja sam za to da korejanci odu lepo sa svojom investicijom, a onda će sindikalni lideri da podignu novu fabriku i da uposle celu zemlju Smile
Ja sam za to da tebe smestimo u Kinesku fabriku.da vidis kako izgleda pakao na zemlji.

sve sto pise ovde o yuri je cista laz!!!!!!!jer ja slucajno radim u toj fabrici
pa,reci onda nesto o tome,jbt...
« Poslednja izmena: 25. Feb 2011, 21:51:28 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Chrome 9.0.597.98
mob
Nokia 
sve sto pise ovde o yuri je cista laz!!!!!!!jer ja slucajno radim u toj fabrici
Можда ниси њихов тип?  Smile
Istekla mu pauza. Smile
Smile
« Poslednja izmena: 25. Feb 2011, 23:18:10 od Nksamsj »
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Citat
Jura je u slovackoj isto radila. Cak su isli na biro rada da se raspitaju o tome koje fizicke kazne su dozvoljene u Slovackoj. Znaci to korejcima nije nista strano. Jedino sto ih je smirilo da su ih slovaci posle kad bi videli korejca na ulici ili kafani jednostavno tukli, gde god su ih videli korejci su dobili po nosu i onda su se smirli. Inace sa njima drugacije nemoze. Oko za oko zub za zub. Posebno su bili hrabri kada su maltretirali zene. A jos im je Dinkic poklonio fabriku od nasih para.

to bi mogli i mi da primenimo.

dovoljno bi bilo da ih ostavimo sa nekim nasim navijacima svega par minuta(i to cak bez ikakvog fizickog kontakta,samo da "popricaju"),i vise im nikad na pamet ne bi palo na pamet to.

Ajde,bre...nije termitima dovoljno sto su vec pozdrali pola sveta,nego bi jos da nas ugnjetavaju u rodjenoj zemlji.  Smile
Mars u termitnjak pa se tamo tako izdrkavaj sa svojim klincem.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
еее...погледајте мало уместо холивудског филмског смећа неки филм из корејске кинематографије па ће вам се само казати какви су корејанци Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.17

Ja sam za to da tebe smestimo u Kinesku fabriku.da vidis kako izgleda pakao na zemlji.


Dobro, radi se, al standard, hebi ga  Smile
Al nek se radi, uskoro brzi vozovi, TFT-i, I Podovi i sve sto zuti prave pravice i Srbija  Smile Smile

еее...погледајте мало уместо холивудског филмског смећа неки филм из корејске кинематографије па ће вам се само казати какви су корејанци Smile

Sta ces misliti o zemlji izmedju Kine i Japana. Sve najbolje o Japanu ali recimo, u Japanu je dozvoljena fizicka prinuda davanja izjave. Da ne ispadne da pljujem po Japancima ali takav je njihov sistem.
Inace, okaci koji dobar naslov, ja sam gledao onaj "Brotherhood" i "JSA" i jos par...
« Poslednja izmena: 22. Mar 2011, 02:46:26 od Maradic »
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
ljudi hoće da se radi, a ne da se kurči ....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows 7
Browser
Chrome 50.0.2661.102
Stiglo mi danas... Podržavam pa reko da pošaljem i ovde.

Citat
Građani, sunarodnici, prijatelji,

Pozivamo vas na protest podrške radnicima i radnicama „Jure“ i svima onima kojima su pljačkaške privatizacije oduzele mogućnost da žive život dostojan čoveka.

Već nekoliko nedelja u medijima čitamo o tome da su radnici južnokorejske „Jure“ primorani da nose pelene, da su maltretirani, seksualno zlostavljani i primorani da rade i kada im pozli. Radno vreme od 10 ili više sati je normalna pojava. Inspekcija rada, koja je od vlasnika fabrike nagrađena automobilima, tvrdi da nema neregularnosti i da su ovakve tvrdnje radnika laži. Premijer govori o „kampanji protiv stranih investitora“, a lokalni funkcioneri radnicima licemerno poručuju da prosto uzmu i ostvare svoja prava. Mi pitamo: da li je u ovoj zemlji dilema nemati posao ili imati, ali biti ponižen? Suprotstavimo se nasilju nad onima koji nemaju moć zato što su ucenjeni radnim mestom! Ako naši sugrađani u „Juri“ ne mogu sami da se izbore za svoja prava, moramo im pomoći u tome!

U Srbiji se položaj zaposlenih već godinama pogoršava – kupovna moć je sve manja, a cene i troškovi života nastavljaju da rastu. U isto vreme, iz vlasti poručuju da nema novca za plate, penzije, socijalne usluge, kulturu i obrazovanje, dok se stranim investitorima isplaćuju milioni evra za fabrike koje se ili ne izgrade ili se u njima radi u nehumanim uslovima. Takva ekonomska politika mora da se promeni!

Pozivamo sve organizacije i pojedince da se pridruže protestu. Na skupu neće biti dozvoljena stranačka i politička obeležja, ali pozivamo i podstičemo sve da dođu sa obeležjima koja izražavaju podršku radnicima „Jure“, kao i svim zaposlenima koji rade u lošim uslovima.

http://www.facebook.com/events/1645829478992232/
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 3536
Zastava r djen tina hebote...
OS
Windows 7
Browser
Chrome 50.0.2661.102
pozovite poglavicu obavezno.
a i ne znam da li vam je neko rekao, lik je opro izbore tako da srecno sa tim pravima... Smile
IP sačuvana
social share
Non nobis domine, non nobis, sed nomine tuo da gloriam.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.11.4
Browser
Safari 601.5.17
mob
Apple iPhone SE 2020
Postoji tema, cak dve.. iznad.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.