Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 04:12:12
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 23 24 26 27 28
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Jeremić - šef Generalne skupštine UN!  (Pročitano 32758 puta)
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.57
Pa nije Lajte, stvarno mi je zao kad vidim ovo.... Pocinjem da verujem da nam je nacija stvarno zatupljena do krajnje granice, oni ljudi sa malo maste i ideje su besni na sve oko sebe. Vladavina losih je sve jaca.
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 18.0
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Vidim, svi se plae Jeremica... Ne budi smesna, ta politika nas je i dovela do ovde gde jesmo. Taj princip "Srbija se saginjati nece" nas je i ponizila.

Kamo lepe sreće.
Jeremića nema ko da se plaši, zaboga, nema razloga. Čovek pokušava da bude pravi predstavnik svog naroda i za sada mu to jako dobro ide. Dok se malo "izošti", biće to dobro na kraju.

Lično, vrlo jak argument za mene su postigla sva ona njakanja sa tkz. Kosova i raznih vehabija kojima je Jeremić trn u oku. A što je on veći trn za njih, meni je sve miliji.
Zar ne bi trebalo svako iz Srbije da razmišlja? Ili ti misliš da su vehabije u pravu što im gospodin Jeremić remeti utabaniraspored prethodnika?

edti:
Citat
Ne zna se na cijoj strani radije ne bih bio Smile Imam trip da se covek iznervira kad neko od vas stane na njegovu stranu u raspravi Smile
****************************************************************************************
****************************************************************************************
« Poslednja izmena: 20. Feb 2013, 23:50:41 od Lightsoft »
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
mob
Sony xperia
Rekao sam ima tema na psihologiji za analizu.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
Sviđa mi se ovo samoinicjativno preuređenje foruma od strane ovih novopridošlih eksperata tipa Nikole na politici,WizKinga na nauci,Okatog na društvenom forumu...  Smile

Ko veli kad su već svi normalni pobegli odavde,daj da ja to lepo preuredim i napravim (još jedno) svoje lepo carstvo.  Smile
Dobro je pa je od stare škole barem Danilo ostao(rekoh,svi normalni su pobegli...),tako da uvek može da bude na redovnom dežurstvu u slučaju da zatreba da se kenja po svemu srpskom.  Smile


Nikola,ja te već dvaput pitao neka pitanja,i još uvek nisam dobio odgovor.
Prvo,koja je to garnitura( u koju spada i ministar spoljnih poslova) koju bi ti odabrao da spasi Srbiju? Aj da čujem još malo bajki o Čedi,Voji,Voji2,Tomi,Ivici,Marici,Snežani i sedam patuljaka na svom beskonačnom putu ka čarobnjaku iz EZ-a...
I drugo,jesi se informisao o tome šta je ministar spoljnih poslova i koje su njegove dužnosti?
I treće,jesi se informisao o tome šta je nacionalizam,a šta državni interes?
« Poslednja izmena: 21. Feb 2013, 03:23:53 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1461
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 16.0
Vidim, svi se plae Jeremica... Ne budi smesna, ta politika nas je i dovela do ovde gde jesmo. Taj princip "Srbija se saginjati nece" nas je i ponizila.

Kamo lepe sreće.
Jeremića nema ko da se plaši, zaboga, nema razloga. Čovek pokušava da bude pravi predstavnik svog naroda i za sada mu to jako dobro ide. Dok se malo "izošti", biće to dobro na kraju.

Lično, vrlo jak argument za mene su postigla sva ona njakanja sa tkz. Kosova i raznih vehabija kojima je Jeremić trn u oku. A što je on veći trn za njih, meni je sve miliji.
Zar ne bi trebalo svako iz Srbije da razmišlja? Ili ti misliš da su vehabije u pravu što im gospodin Jeremić remeti utabaniraspored prethodnika?

E, vidis on predstavlja samo Kosovo i narod dole, nas u ostatku Srbije ne! Jer, on o nama ni rec da kaze bilo gde. Samo o Kosovu prica, kao da je to problem nas koji zivimo u Beogradu! On nekom trn u oko? Nadam se da se salis on je samo prepotentan mrav medju slonovima. Ne treba njima mnogo da ga "sutnu".

@hkj
Sto se tice politicara koji ce spasiti Srbiju, trenutno ih nema i naravno potrebni su nam novi ljudi, nova snaga, nova politika, iskrena levica. Dok se ne pojave takvi, ocekujem ujedinjenje levicarske Srbije, ili tkz "gradjanske Srbije". Ministarstvo spoljnih poslova Republike Srbije zaduzeno je za medjunarodnu saradnju i uspostavljanje medjudrzavnih odnosa. A, koliko se secam, njegova je rezija bila proterivanje CG i MK ambasadora sto svakako nije saradnja i uspostavljanje odnosa. Izgleda da ti druze moj ne znas razliku izmedju nacionalizma i patriotizma. A, sto se tice drzavnog interesa, stvar je jasna - ulazak u EU sto pre  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
Citat
Sto se tice politicara koji ce spasiti Srbiju, trenutno ih nema i naravno potrebni su nam novi ljudi, nova snaga, nova politika

Tu se slažemo.

Citat
Ministarstvo spoljnih poslova Republike Srbije zaduzeno je za medjunarodnu saradnju i uspostavljanje medjudrzavnih odnosa. A, koliko se secam, njegova je rezija bila proterivanje CG i MK ambasadora sto svakako nije saradnja i uspostavljanje odnosa.

Ministarstvo spoljnih poslova Republike Srbije je prvenstveno zaduženo da na međunarodnoj sceni predstavlja i štiti interese Republike Srbije.  Smile  A u interese spada i teritorijalni integritet i suverenitet,odnosno očuvanje teritorije i rad na tome da se poštuju (čuveno) međunarodno pravo i zakoni. Smile
Sad,to što licemerne jajare NATO,EU i njihove kučke tripuju da su mnogo bitni po pitanju priznanja Kosova,a ne čine ni trecinu  stanovništva planete,to je sad već druga tema.

Što se proterivanja Makedonskog i Crnogorskog ambasadora tiče - a šta je po tebi trebalo da urade? Da im daju orden? Nego šta nego je trebalo da ih proteraju,jer su to iste gliste koje su do juče živele na grbači Srbije... ispravka...Crnogorci i dalje žive na grbači Srbije,a čim treba nešto konkretno da se uradi i da se pomogne ''braći'',odma beže u zapadnjačku guzicu da se učepe i ušuškaju tamo,a za to vreme da kaplje kintica iz Srbije.  Smile
Da se ja pitam,proterivanje se ne bi odnosilo samo na ambasadore,nego i na sve,po novom stanju stvari,ilegalne studente i državljane Crne Gore koji se grebu u Srbiji.Jel Crna Gora sad druga država? Jeste. Jel ima svoj Šć,žnj,blj,gljđlj jezik? Ima. Epa,onda ima da se tretiraju kao bilo koji strani državljani.  Smile Ako ćemo Kosovo da tretiramo kao drugu državu,kako nam pametni Makedonci i Crnogorci savetuju,onda ćemo i Crnu Goru da tretiramo kao drugu,stranu državu.  Smile Molim lepo.  Smile

Šta misliš,da se sutra otcepi jugo-zapad Amerike,kao što će jednog dana i biti,kad se Latinosi namnože tamo,i da Kanada prizna tu novu državu,šta misliš,da Ameri ne bi proterali Kanadskog ambasadora? Pa,batice,ne da bi ih proterali,nego bi ih politički,ekonomski i reputaciono sveli na nulu.Na pamet im više ne bi palo da se zajebavaju.

Izgleda da ti druze moj ne znas razliku izmedju nacionalizma i patriotizma. A, sto se tice drzavnog interesa, stvar je jasna - ulazak u EU sto pre  Smile

Ja te ponovo pitam - šta je nacionalizam?
A što se državnog interesa tiče,ne,ali ulazak u EU nije jedini državni interes.Možda bi tebi bio,ali trenutno nije jedini.
A na ulazak u EU možemo da mislimo opet tamo neke 2030.,pošto nas oni trenutno ne žele tamo,i to je svima jasno,osim nama samima.
« Poslednja izmena: 21. Feb 2013, 12:21:34 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1461
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 16.0
Prijavljen si. Nauci da razgovaras i sa neistomisljenicima, primitivcu nevaspitani!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
Upozorenje za sve:

Lecenje frustracija kod cika dise, ne na ovoj temi...

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.57
mob
Samsung SGH-E590
Prijavljen si. Nauci da razgovaras i sa neistomisljenicima, primitivcu nevaspitani!
Ovaj internet je mocna stvar...
A ti si uvreda za svaku iole moralnu osobu. Mene je sramota sto zivim u istom gradu kao ti...
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.57
Citat
E, vidis on predstavlja samo Kosovo i narod dole, nas u ostatku Srbije ne! Jer, on o nama ni rec da kaze bilo gde. Samo o Kosovu prica, kao da je to problem nas koji zivimo u Beogradu! On nekom trn u oko? Nadam se da se salis on je samo prepotentan mrav medju slonovima. Ne treba njima mnogo da ga "sutnu".

Ja ne vidim vise toliku potrebu za melodramom oko Kosova...ili je mozda problem sto ce to uraditi Nikolic-Vucic-Dacic posto nesposobnjakovici iz DS-a nisu mogli.
Evo zavrsavaju i tu rabotu, datum je blizu...bolje organizujte neko slavlje u Bgd-u ipak to Vama gore najvise znaci, ostatak Srbije je isuvise zatucan da bi Vam vadili prosek.  Smile
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 23 24 26 27 28
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 04:12:12
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.