Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Iznajmljivanje stana u Beogradu VS Ludilio Beogradskih gazdi  (Pročitano 11635 puta)
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.68
mob
Nokia 
mozda ako radis u agenciji. mada cudi me da ne potpisujes ugovore.

ovo je bilo preko oglasa, direktno vlasnik stana sa mojim roditeljima.

mislim da moja mama jos uvek cuva taj prvi ugovor (uspomena  Smile ). a za drugi stan, vlasnik je bio slovenac, tako da to ne cudi ni malo.

ne radim u agenciji. ne potpisujem ugovore, niti sam to ikada trazila od stanara  Smile
Srbija  Smile
Kad pocne to da se radi i ja cu  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
LG Google Nexus 5
aaaa ti iznajmljujes stanove u svojoj kuci?  nicht schlecht  Smile
IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
Sandra je stara kapitalistkinja.
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.68
mob
Nokia 
ja ja  Smile Smile
inace, ja uzmem kiriju unapred za sve nepredvidjene troskove, stete i ostalo. Posto mi je lik iz CG bukvalno razvaluo krevet sa klinkom iz kladionice  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
LG Nexus 5
ljudi, izdaje se stan kao prostor, a ne stan u kome se gleda koliko ce osoba biti. Ja mislim da je to zdrav razum. U svim gradovima koji se iznajmljuju u gradovima koje sam do sad posetio u Srbiji a i van cene stanova su fiksne, samo u Beogradu je pravilo da postoji koeficijent koji zavisi od broja stanara a kojim se mnozi kirija.... Smile Gde je tu zdrav razum??? Koliko razumem glavni razlog za povecanje kirije je strah od ostecenja stvari koji moze da izazove vise osoba u tom stanu. je l' logichno da ja upropastim prostor u kom zivim??? meni nije. 

U centru grada u Arandjelovcu iznajmljivanje dvosobnog stana kosta 100 evra. U Mladenovcu je oko 120. Nije isto ako ti i devojka ili ti i cimer zivite u njemu ili dodjes ti sa 15 kineza. Tako je svuda, stim sto je u Beogradu veca potraznja stanova za iznajmljivanje. Ako te odbiju u Mladenovcu ili Arandjelovcu, ko zna kad ce im neko drugi doci, dok je u Bg-u druga prica.


Citat
ono shto sam hteo da kazhem je da se u oglasima navodi nameshten stan. e sad, kako je to nameshten, ako nema pola stvari koje treba da ima normalan stan (vesh mashina na prvom mestu) ??? Najjace da kupujem sad stvari za namesten stan. A pranje na ruke....u 21.veku    Smile Smile Uostalom najvaznija stvar je ves masina i krevet ostalo je luksuz....osim ako necete da budete Remzi Gordon pa vam treba i shporet... cene su nerealne za danashnje uslove. nema logike da stan u kome mogu da zive najvishe dvojica bude 300 jevreja ili vishe i slichni sluchajevi.
znam ja da je zvuchnije sve to shto navede u oglasu, ali gubi vreme i sebi i meni. ja necu da prihvatim uslove kad vidim shta se zapravo nudi jer mi to ne odgovara. pogledaj realno: pishe dvosoban ti dodjesh, vidish jednosoban... pishe nameshten, ti dodjesh (pitash) i vidish da nema vesh mashina ili da se sve raspada... Kaze mirjanammm veci su troskovi kada stanuje vise ljudi, pa vise ljudi i placa te troskove draga mirjanammm Smile

Ne shvatam poentu tvoje frustracije. Menjas stanove kao ja carape. Imas ogromnu mogucnost izbora. Postoje ugovori izmedju stanara i stanodavca. Trecerazredni pravnik moze da te posavetuje u vezi toga. Ja ako hocu, mogu da iznajmljujem i praznu septicku jamu, tvoje je da li ces tu da zivis ili ne. Ako je stanodavac normalan, sve mozes da dogovoris sa njim, da potpisete ugovor, da sredite ko sta placa i koliko.

A opet, kakvih sve stanara ima, svoj stan ne bih iznajmio nikada studentima, cast izuzecima, ali neki znaju da sjebu stan do neprepoznatljivosti.
Meni je recimo potpuno neverovatno sto kazu da je stan namesten, ja dodjem i vidim da u kupatilu nema bidea.  Smile Neverovatno, svako malo volim da se zaperem.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
okej je ves masina .. treba imati u stanu kad izdajes, pa da je i skroz prazan stan,  nekako je normalno da ima bar ves-masinu, tacnije pitas, pa ako dolazi neko ko ima masinu, ti svoju sklonis..

ovo da vam dolazi gazda na gajbu kad oce, to je katastrofa... ja svojim stanarima nisam otisla vise od dva puta godisnje i to kad su me zvali ... jer imaju malu bebu  Smile

troskove snose stanari, jebiga, to je tako...ali gledas da mu ne odrapis kiriju 400 evra za jednosoban stan, nego nesto sto moze da plati plus troskovi...

Jedno sam naucila posle godina i godina davanja stanova pod zakup - najvaznije je da ti stanar bude normalan. Uopste nije vazno da li ces da mu spustis kiriju za 50 evra ili da mu drzis jednu istu cenu kad evro poludi... vazno ja da je korektan, da ne pravi bahanalije, da se brine o stanu i da uredan i redovan platisha. To je tih dodatnih 20,30,40 evra mesecno - sacuvani zivci i lekovi za smirenje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Evo vec mi je peta godina u Beogradu kako se seljakam sa mesta na mesto. Od prve godine faksa do sada, selio sam se sedam puta. Mozda za neke to nije neka brojka, ali za mene je stvarno ozbiljna stvar. Da se razumemo, nije mi problem da se selim, vec mi je problem kako da pronadjem normalnog gazdu.
    Prosto ne mogu da verujem da su vecina ljudi u Beogradu koji iznajmljuju stan takvi. Voleo bih da mi neko odgovori na par pitanja, cisto da vidim ko je lud, ja ili oni.
    Prvo, kada se iznajmljuje stan, zasto je bitno koliko je ljudi u tom stanu? Da li je moguce da neko moze da bude toliko pokvaren i da iznajmljuje stan po razlicitim cenama za jednog dvoje troje....ljudi  Smile Smile Smile Smile
   Drugo, zasto se u Beogradu jednosoban stan zove stan sa dnevnom sobom? Alooo eeej  Smile Smile Smile Smile Jednosoban stan je svugde stan sa jednom spavacom ili nekom drugom sobom i dnevnom koja se podrazumeva  Smile
   Trece, ko jos iznajmljuje stan bez ves masine alooo, pa gde cu da perem ves aaa? Smile Smile Smile Smile
   Cetvrto: Ako se pokvari sporet, frizider, klima...., stanar snosi troskove. Ovo je cist bezobrazluk, na koji mi provincijalci nasedamo jer kontamo nece da se pokvari. Medjutim ja ne vidim zasto bih placao ako se nesto pokvari od tehnike, ja sam iznajmio namesten stan i nisam drndao belu tehniku da bih je namerno pokvario s toga jedino logicno resenje je ili nosi to sto je kvarno( ako neces da popravis) ili popravljaj
    Peto: Koje pravo ima gazda da dolazi u stan kad mu se cefne?  Smile

Stvarno bih voleo da upoznam gazdu koji bi eliminisao bar pola mana od pomenutih a da pri tom iznajmljuje normalno opremljen stan. Smile Smile Smile Smile Smile Smile



zar ne dajes depozit ?!    Smile    Smile    Smile
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
mob
Apple iPhone 3Gs
Kada pročitam ili čujem ovakve stvari, nekako budem zahvalan što moram da nosim novac svom gazdi. Više od godinu dana mi nije bio u (svom) stanu.
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
LG Google Nexus 5
Meni je recimo potpuno neverovatno sto kazu da je stan namesten, ja dodjem i vidim da u kupatilu nema bidea.  Smile Neverovatno, svako malo volim da se zaperem.  Smile

 Smile Smile Smile

stavi flasu pored  Smile




razumljivo je da se ovaj decko iznervirao, ali nazalost sve sto je naglasio sve je tacno, sem da mu ulazi vlasnik kad hoce.
« Poslednja izmena: 24. Maj 2011, 09:23:57 od mirjanammm »
IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.68
mob
Nokia 
I nasi prijatelji su pricali kakve se sve rupe izdaju kao namesteni , zamalo , luksuzni apartmani Smile
Jbg ides, gledas,obidjes 100 stanova
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.