Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Vazno: Ponasajte se pristojno! Za uvrede i klevete snosite punu odgovornost!

Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 386
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Izbor najatraktivnije voditeljke sa domaćih (ex YU) TV stanica  (Pročitano 995198 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 339
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.64
Japundza ne zasluzuje da bude ni u prve tri, ocajna je vec duze vreme.
Joka Jankovic je paglu, nema grudi, nije nesto lepa ali fura dopicnjake i to u jutranjem!  Smile
Jeste da je malo suva za moj ukus ali je dopicnjakusa.

Mada mi je favorit Katarina Sismanovic!
Od kada je sutnuo sponzor iz Slovenije riba razbija a i uzivo izgleda extra!
« Poslednja izmena: 23. Maj 2012, 17:34:33 od KamermanNo1 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 643
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 12.0
Evo i ja da pozdravim otvaranje teme!

Sto se mene tice najbolja voditeljka je Milica Kravic, devojka jednostavno ima sve! Njeno izdanje od 15. maja je sigurno jedno od najboljih ovog meseca. Jedina koja moze da joj parira je Dusica Spasic, koja je uvek na vrhunskom nivou!

Milica Kravic 15.05.2012.
tema:Slike poznatih voditeljki sa domacih (Ex Yu) TV stanica vol. 4,
strana: 65
poruka: 640
« Poslednja izmena: 24. Maj 2012, 01:11:37 od hokejas2010 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 95
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0

Предлажем Ану Мандић да уђе у избор.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 900
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 12.0
Odgovor na poruku broj 2 (@bookee)
Prvi mesec za koji ćemo sprovesti izbor je maj 2012. Rokovi za šacovanje TV cica, tj. njihovih izdanja, predlaganje (nominaciju) i glasanje su objašnjeni u Pravilniku koji je postavljen u početnoj poruci na ovoj temi.
Dakle, predlaganje majskih izdanja je moguće do 3. juna u podne. Glasanje za mesec maj će biti održano 4. i 5. juna (ukupno 48 sati). Rezultati glasanja tokom intervala za glasanje neće biti vidljivi, već će se tačno u ponoć izmedju 5. i 6. juna ovde na temi pojaviti konačni rezultati. Mislim da to svi očekujemo sa najvećim interesovanjem. Možda će "zvezdice" dokazati svoju reputaciju, a možda će se neka početnica proslaviti.
Sledeći izbor će biti za mesec jun. Izbore za propuštene mesece od početka godine do sada (januar, februar, mart, april) ćemo udenuti negde do kraja godine. O tome koji bi termini bili najpovoljniji svi zajedno možemo da razmišljamo, možete i te predloge slati ovde na temu, svakako ćemo naći najbolje rešenje. U meduvremenu, bilo bi dobro da svako od Burekdžija prodje kroz sadržinu tema o voditeljkama od početka godine do sada i zabeleži predloge koji su na njega ostavili utisak, kako bi bio spreman da ih nominuje onda kada to bude zakazano.   


Odgovor na poruku broj 3 (@AbB_)
Mislim da od ovoga kako si ti dao predlog ne može bolje! Ali, bilo bi sasvim regularno i da si dao minimum podataka (objašnjenja), npr. ovako:

02.05./Maja Japundža na njenoj temi/(358/3577), (358/3579) i (359/3584)

ili na način kako je to uradio @nenad.73 u poruci broj 4.

U pravu si za klip od 22.04. Njega ćeš moći da nominuješ u izboru za mesec april.


Odgovor na poruku broj 8 (@Tigrasti Smud)
Mašanovićka je i kod mene u samom vrhu liste. Ne samo da je riba k’o grom, već konstantno drži visok nivo forme!
Samo da ne bude zabune, ovo tvoje javljanje se ne tretira kao predlog. Konkretan predlog mora sadržati elemente propisane Pravilnikom. Moja sugestija je da na opštoj temi o voditeljkama prelistaš mesec maj i sva njena izdanja, da se opredeliš za tri najbolja i to onda predložiš. To bi bio jedan dozvoljeni način lobiranja, bolje rečeno sprečavanja rasipanja glasova u slučajevima kada neka cica u jednom mesecu ima 7, 8 ili 10 odličnih izdanja. Tada bi njeni fanovi/lobisti trebalo da se dogovore (ovde na temi ili privatnim porukama) za koje od izdanja će sinhronizovano glasati. Ja sam do sada u maju izdvojio dva Mašanovićkina ostvarenja:
01.05. (65/644) by novento i 08.05. (56/557) by sjenta


Odgovor na poruke broj 9 i 10 (@gagijk i @KamermanNo1)
Eh, Maja Japundža je moja ubedljivo najveća TV ljubimica, ali ona Maja punog sjaja. A tog sjaja nema već prilično dugo. Vrlo je verovatno da u glasanju za maj nijedan od tri moja glasa neće otići za neko njeno izdanje. Jednostavno, postoje druge cice koje su to mnogo više zaslužile. Daj Bože da se situacija preokrene već u junu – možda će ovaj naš poduhvat biti izazov za nju da pokaže kako joj je još uvek mesto na medijskom prestolu...
Kada je reč o Jovani Janković (ja je zovem Vampira Avetić), priznaću da jeste "avangardna" kada je reč o stajlingu, ali je za moj ukus loše gradjena (daskast grudni koš, pa i zadnji trap, nogari žilavi, kolena čvornovata, stopala ne znam koji ono može biti broj 41, 42 ili 43...), portret da se čovek poplaši, pa još i sa izraženom govornom manom za glasove Č, Š, Ž, DŽ...
Šišmanovićka slično kao Avetićka, ali... ali... to je moje mišljenje i moj ukus... ovde su svi ravnopravni i svi imaju samo po tri glasa, videćemo šta većina naroda misli. Jedva čekam, možda je i dobro što smo počeli 23. a ne 1. maja – pa ko bi imao strpljenja da dočeka termin za glasanje, ja bih prvi pogubio živce, he, he...


Odgovor na poruku broj 11 (@hokejas2010)
Milica Kravić je najsočnije mlado pilence u sezoni 2011/2012. Slažem se i za navedeno izdanje. Pa, što odmah ne dade i potrebne elemente, kako bi je nominovao?! Popravi to – izmeni/dopuni poruku! Valjda svako treba da poleti da nominuje svoje ljubimice. To Micino izdanje je pravi primer za lobiranje/sprečavanje rasipanja glasova. U ovom mesecu je apsolutno najbolja bila tog dana, tako da bi svi njeni fanovi trebalo da pod obavezno glasaju upravo za to izdanje. Barem tako stoje stvari zaključno sa 23. majem. A možda nas do kraja meseca obori s nogu nečim još žešćim...
Dušica Spasić? Hm, Telo joj je bezveze, zahtevalo bi kompletan restajling. Faca – vrelo jebozovna. Ipak, trudi se i ja to poštujem. Mislim da ima dosta fanova. Neka se i oni organizuju za predlaganje i dogovor oko izdanja za koje će glasati.


Odgovor na poruku broj 12 (@redcolor)
U teoriji, ne trčim mnogo za buckama kakva je Ana Mandić, ali moram priznati da njena pojavljivanja na sadašnjem radnom mestu na mene ostavljaju izuzetan utisak. Fotkice koje nam postavlja @zoki27 su visokokvalitetne, a Ana zaslužuje ogromne pohvale za stajling i za standardno visoka dostignuća. Nažalost, fale nam klipovi – ili sam ja nešto prevideo!?










« Poslednja izmena: 23. Maj 2012, 22:48:03 od nidzulence »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 38350
OS
Windows 7
Browser
Chrome 19.0.1084.46
mob
I-mate 
prvo da pozdravim nidzulenceta , svaka cast ,a drugo da predlozim :
Olja Crnogorac 29 april na njenojn temi strana 126 poruka 1258 !
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 937
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 12.0
I ja da prvo pozdravim coveka koji je sve ovo osmislio! Smile
Sada smo poceli sa temom,pa dok se malo uhodamo,ko zna mozda dogodine organizujemo i neku dodelu nagrada u Sava centru Smile posto ce ovo verujem biti odlicno propraceno od onih kojim je ova tema i namenjena a i od strane medija! Smile
Ima jos malo do kraja meseca mozda bude neko extra izdanje i neko iznenadi ali po meni ovaj mesec Mina Pavlovic ubija ne mogu da se opredelim za jedno izdanje,extra je bila 11.05  ,13.05 i 18.05 i  a ne mogu da izostavim ni Milicu Kravic zaista je blistala 15.05  Smile
A i danasnji Minin klip sto je Nenad postavio je... Smile
« Poslednja izmena: 23. Maj 2012, 22:07:51 od Multi Works »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Viktory

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2590
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
mob
Nokia HAKERedition
Ove tri su perverzija, ma koji god klip bio  Smile Smile Smile
1. Divna Milovanovic
2. Marina Kotevski 
3. Jovana Jankovic

ps. pravila ti imaju vise clanova neko zakon R. Srbije
« Poslednja izmena: 24. Maj 2012, 00:54:22 od alexander veliki »
IP sačuvana
social share
Erika..Sanz.... roma je najbolja
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3875
OS
Windows XP
Browser
Chrome 19.0.1084.46
Ja jos cekam najizdanje za ovaj mesec  Smile


...predlog da pozurite sa prethodnim mesecima,jer ce na nekim temama biti potrebno prelistati stotinak strana da bi se doslo do zeljene stranice  Smile
« Poslednja izmena: 24. Maj 2012, 11:25:52 od dareza »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 7150
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.07.0
Moji predlozi za nominacije za maj mesec :

1. Milovanović Divna ( tema o njoj ) - dan emitovanja Gold musica 12.05 .2012 , strana 26. , poruka #253 by @specijalni

2. Šišmanović Katarina ( tema o njoj ) - datum emitovanja 17.05. , strana 60 , poruka #596 by @petarmi , mada je i odlične slike iz  iste emisije  ( poruka #594 ) okačio @sjenta

Moram pregledati još stranica i proveriti datum i broj poruke sa ilustracijom najatraktivnijeg  izdanja Maje Manojlović u maju .  @dareza , još nisi predložio  koje je najbolje Jovanino pojavljivanje u jutarnjem bilo u maju , do sada ? Očekuju  se sa ostali predlozi za Marijanu Mićić , Mariju Kilibardu , Sanju Marinković , Aleksandru Gudelj ....... Marina Kotevski neće biti u konkurenciji za maj mesec , ali se nadamo da će biti u konkurenciji za jun .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 321
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.64
nije da se pravim pametan, ali ovo nabrajanje ne vodi ničemu, treba u ubaciti opciju za glasanje na vrhu strane a u temi moze da se postuje sta ko pozeli, u skladu sa temom naravno...
IP sačuvana
social share
stand by me my apprentice, be brave, clench fists...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 386
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.