Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Vazno: Ponasajte se pristojno! Za uvrede i klevete snosite punu odgovornost!

Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 386
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Izbor najatraktivnije voditeljke sa domaćih (ex YU) TV stanica  (Pročitano 987736 puta)
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3875
OS
Windows XP
Browser
Chrome 19.0.1084.52
Procitaj pravilnik  Smile bice glasanje kad za to dodje vreme i samo za konkretne predloge koji se nalaze ovde  Smile
...i da dodam da bi trebalo svi predlagaci da postave link ka zeljenoj poruci,da znamo za sta glasamo  Smile

Katarina Vucetic 01.05.2012.
Tema:"Katarina Vucetic"
str.24.
poruka:238
Tema

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

2141273_10.jpg
(37.03 KB, 425x554)
2141275_12.jpg
(55.23 KB, 711x575)
« Poslednja izmena: 25. Maj 2012, 10:47:59 od dareza »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 900
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 12.0
nije da se pravim pametan, ali ovo nabrajanje ne vodi ničemu, treba u ubaciti opciju za glasanje na vrhu strane a u temi moze da se postuje sta ko pozeli, u skladu sa temom naravno...



 Smile   Veruj mi da sam i ja imao još mnogo drugih ideja i varijanti.

Veća grupa renomiranih Burekdžija može da posvedoči kako sam prvobitno predložio da pravimo rang liste za mnogo pojedinačnih kategorija (portret, noge... matorke, početnice... itd.). Ubrzo sam shvatio da bi to najverovatnije bio samo sasvim kratkotrajni hit. Još mnogo bitnije, moderatorsko-administratorska ekipa Burek foruma se preslišala i zaključila da nije moguće platformu koju koristi Burekov sajt inovirati tako da omogući sprovodjenje te varijante. Ja bih drugarski priznao da nije ni celishodno raditi krupne zahvate samo zbog jedne nove teme.

Posle dodatnih konsultacija (opet i sa uglednim Burekovcima i sa moderatorima) došli smo do rešenja koje je ponudjeno na ovoj temi. Još jednom naglašavam da postoje tehnička ograničenja za realizaciju suviše komplikovanih zamisli.

Dakle, umesto nekog glasanja o načelnom utisku koja TV cica je vodeća, ovde imamo proceduru (videti još jednom Pravilnik) kojom se putem glasanja za konkretna ultra-atraktivna izdanja može posredno vrednovati i konstantnost forme TV cica. Pa, zar nije to ono što prevashodno priželjkujemo. Dodjavola sa onim TV cicama koje bljesnu samo 2-3 puta godišnje – to ne zaslužuje ni ocenu "dovoljan (2)"!

Daću odmah dva krajnje negativna primera za mesec maj, dve TV radnice koje su za moj ukus u samom vrhu (na papiru): Snežana Petrović i Maja Japundža. Sneža apsolutna nula, kao da se svaki put montirala za branje jagoda. Maja malo bolje, imala je 2-3 izdanja za mršavo-prelaznu ocenu, ali mi od nje ne tražimo izdanja za prelazne ocene, već ona koja raspamećuju. Toliko ih je već imala – šta se to dešava sa njom?! Znam sigurno, da nijedan od moja tri glasa za maj 2012. neće ići Maji i Sneži. Neće ni još jednoj mojoj top ljubimici, Milici Kravić, jer je imala samo jedno žestoko izdanje, a u većini drugih je bila u pantalončinama. Zato ću možda glasati za Sanju Kužet koju uopšte ne klasiram u naročite ribe – jednostavno, vrlo se potrudila tokom ovog meseca i pronašla je stajling koji je "otvara". Vrlo je verovatno da ću glasati za Minu Pavlović: prava bombica, a dosta izdanja kakva Burekovci traže. Može ona još više!

 Smile   Da rezimiram, ubedjen sam (a i gotovo svi od tridesetak prethodno anketiranih Burekovaca)
da će se ovim mojim sistemom tokom 12 meseci u jednoj godini lako i dosta objektivno doći do zaključka
koja TV cica je najviše pokazala, a umišljene "zvezdice" će izvisiti – narod će ih spustiti na zemlju.
Nešto kao u sportu: traži se stalno dokazivanje, a ne život od stare slave!    Smile



« Poslednja izmena: 26. Maj 2012, 10:30:20 od nidzulence »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Duboko u šumama Amazonije

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 9116
Zastava Duboko u sumama Amazona
OS
Windows 7
Browser
MSIE9.07.0
mob
Nokia 2610
nidzulence za mene je tamara raonic vrh vrhova i nikada je necu zaboraviti a jos manje preboleti

ona je broj super 1 pa onda[size=10pt][/size] nista nista pa tek ipod dvesta dolaze\ sve ove cica mice (priznajem da su sexy i da mi se svidjaju jako)
IP sačuvana
social share
zummba zlo
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3875
OS
Windows XP
Browser
Chrome 19.0.1084.52
Evo jos malo predloga,mada se nadam da ce biti jos nesto do kraja meseca  Smile
Jovana Jankovic-Joksimovic,istoimena tema
03.05.2012.
por/str:5463/547
Tema

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

2146612_2_2.jpg
(47.4 KB, 640x480)
« Poslednja izmena: 27. Maj 2012, 10:15:25 od dareza »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3875
OS
Windows XP
Browser
Chrome 19.0.1084.52
Idemo dalje  Smile
Jovana Jankovic-Joksimovic-istoimena tema
09.05.2012.
por/str:5482/549
Tema

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

2151043_1_7.jpg
(48.88 KB, 640x480)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3875
OS
Windows XP
Browser
Chrome 19.0.1084.52
I jos  Smile
Jovana Jankovic-Joksimovic-istoimena tema
16.05.2012.
por/str:5500/551
Tema

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

2158759_joka_4.jpg
(77.35 KB, 768x576)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 937
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 12.0
Treba link od ove teme postaviti na svim temama od voditeljki,da budu upoznate sa novim izborom Smile
Da pocne surova trka izmedju njih a sve na nasu radost! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1208
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 12.0
mob
Nokia 
Glasam za Dusicu i Natasu, koje su moje favoritkinje, a u predhodnom periodu su se dobro pokazale, samo neka tako nastave. Evo par slika:

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Duca 5.5 12.avi_000317684.jpg
(246.81 KB, 1024x768)
Dusica_Spasic_6.5.2012.mp4_000065265.jpg
(196.36 KB, 640x480)
Dusica_Spasic_6.5.2012.mp4_000110043.jpg
(199.37 KB, 640x480)
Dusica_Spasic_12.5.2012.mp4_000000667.jpg
(233.82 KB, 768x576)
Dusica_Spasic_12.5.2012.mp4_000051017.jpg
(251.99 KB, 768x576)
Dusica_Spasic_12.5.2012.mp4_000083450.jpg
(234.45 KB, 768x576)
Natasa 11.5.12 .avi_000207507.jpg
(248.09 KB, 1024x768)
Natasa 16.5.2012..mpg_000143079.jpg
(197.47 KB, 640x480)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3024
OS
Windows 7
Browser
Chrome 19.0.1084.52
Moj predlog a i glas ver za mesec maj ide Divni, mislim da je skoro pa imala stoprocentni ucinak ovog meseca.

Divna Milovanovic 6.5.2012

str.26

poruka 251

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

D.jpg
(47.99 KB, 658x563)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 89
OS
Windows 7
Browser
Chrome 19.0.1084.52
Moj predlog je Nataša Miljković i Maja Nikolić - Japundza. Jeste da je Maja prestala da fura dopičnjake, ali ima guzu za 10+, sise lepe i lepa je uopšte! Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 386
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.619 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.