Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Vazno: Ponasajte se pristojno! Za uvrede i klevete snosite punu odgovornost!

Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6 7 ... 386
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Izbor najatraktivnije voditeljke sa domaćih (ex YU) TV stanica  (Pročitano 998960 puta)
Poznata licnost

Zodijak Scorpio
Pol
Poruke 3390
OS
Windows 7
Browser
Chrome 19.0.1084.52
***+
Jovana Janković, Nataša Miljković, Maja Japundža, ubedljivo  Smile
ne vidim cime to moze da zasluzi u ovom mesecu sutra joj je poslednja sansa
inace mislim da se tema bzv razvlaci ovakvim komentarima pa ce nam svima biti nepregledna ali ajd ovo je pocetak pa se valjda disciplinujemo na dobit preglednosti svima nama

inace kad smo vec kod nominacija ja cu to uraditi verovatno u nedelju ali sam siguran da je jedna devojka ovog meseca zaista napredovala i pokazala da joj je stalo do ove teme , sto je i pokazala svojim izdanjima narocito ove nedelje..uz duzno postovanje ostalim standardno dobrim  Jovani ,Sanji Mini , Katarini...
naravno rec je o Natasi Miljkovic
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 7150
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
Želim da iskoristim priliku da napišem jedan predlog o kojem će , kada se bude približilo vreme za odluku , ostali članovi Foruma ( ja se nadam )  imati pozitivno mišljenje . Kako se svakoga meseca bira najatraktivnija voditeljka , ja predlažem da se ( sredinom januara 2013. godine ) organizuje izbor za najatraktivniji klip godine i to izborom između 12 klipova koji su imali najviše glasova od januara do decembra , to jest klipova koji su u glasanju za najatraktivniju voditeljku godine svakoga meseca imali najveći broj glasova .

Inače , kada je reč o naknadnom određivanju za glasanje za period januar - april 2012. godine moje mišljenje je da bi najbolje rešenje bilo da glasanje bude što je ranije moguće ( npr. jul - oktobar 2012 ) , jer mi je nekako suviše daleko da tek polovinom  decembra bude glasanje za najatraktivniju voditeljku aprila 2012. !!???? Ali , kako god odluče ostali ,podrazumeva se da ću tu odluku ja poštovati .

Kako @ste već najavljuje da će okačiti predloge za nominacije za maj u nedelju i sudeći po onome što sam pročitao priprema the best off od Nataše Miljković za maj , a ja ne želim da mu uskratim to zadovoljstvo da je on nominuje i predloži ( inače , pregledanjem teme Nataša Miljković se zaključuje da je u maju Nataša imala bar 5 odličnih izdanja i čini mi se da je ona možda i najatraktivnija voditeljka maja ) , dakle , kako @ste verovatno namerava da je nominuje , ja ovom prilikom predlažem za nominacije sledeće predloge :

1. Maja Nikolić Japundža ( RTS , Jutarnji program ) : datum emitovanja 30.05.2012. , strana 367 , poruka #3663 by @dareza ( tema Maja Nikolić Japundža )

2. Kristina Radenković ( RTS , Slagalica ) : datum emitovanja 16.05.2012. , strana 16 , poruka #154 by @novento ( tema Kristina Radenković )

p.s : Kompjuter mi se danas blokira žestoko , nadam se da će se ova moja poruka pojaviti na Bureku .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 937
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 12.0
Po meni ovaj mesec su se najvise trudile Sanja Kuzet,Mina Pavlovic i Natasa Miljkovic Smile
Posto su one vec predlozene,evo jedan moj predlog Smile

Katarina Sismanovic 24.05 sjenta
   
Poruka #599 25. Maj 2012, 06:11:26

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

2167463_1_2.jpg
(34.85 KB, 640x480)
2167465_1_4.jpg
(40.45 KB, 640x480)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 151
OS
Windows 7
Browser
Chrome 19.0.1084.52
Snežana Petrović. Stara koka-dobra supa...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9053
Zastava McMurdo Station
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 12.0
mob
Nokia 1100
Snežana Petrović. Stara koka-dobra supa...

 Smile Smile Smile



IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 58
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 12.0
1.teta sneza.za svoje godine odlicna,vrlo jebozovnaa
2.irena jovanovic,pocela da biva namerno kurvinjska na tv u poslednje vreme
Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 129
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
Za mjesec maj nominujem Mariju Mašanović sa Atlas TV, snimak od 01.05.2012. sa opšte teme o voditeljkama. Stranica 65, poruka broj 644. Snimak postavio noveto. Nadam se da sam nominovao po pravilima.
P. S. Imam li pravo na još neku nominaciju?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 900
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 12.0
Za mjesec maj nominujem Mariju Mašanović sa Atlas TV, snimak od 01.05.2012. sa opšte teme o voditeljkama. Stranica 65, poruka broj 644. Snimak postavio noveto. Nadam se da sam nominovao po pravilima.
P. S. Imam li pravo na još neku nominaciju?

Ovo je školski primer ispravno odradjene nominacije - potpuno je u skladu sa članom 14. Pravilnika koji je dat na samom početku ove teme.

A član 9. istog Pravilnika kaže da svaki registrovani član Burek foruma ima pravo da za svaki mesec kao nominaciju podnese neograničen broj predloga, za više voditeljki ili samo za jednu od njih.

Dakle, imaš pravo da uputiš još neki predlog - rok je do 3. juna u podne!    Smile




Smile 
   
Celog ovog meseca sam "po službenoj dužnosti" natprosečno buljio u teme o voditeljkama,
pa mislim da imam odličan uvid...    Smile
Uključiću se u predlaganje, kako neke cice koje su zaista puno pokazale ne bi bile nepravedno preskočene.



Biljana Vraneš

Čitavog meseca je bila u visokoj formi. Za manje upućene, napomena da je Biljana na opštoj temi o voditeljkama.
Konkretan predlog je 3. maj, a za to izdanje imamo čak 3 klipa kao ilustracije, sva tri od noventa: strana 60/poruka 594 (taj je najduži), a preostala 2 na strani 48/poruka 475 i poruka 477.
Ovde je Biljana kao najkvalitetnija bela čokoladica!


A kao ilustraciju te njene visoke forme tokom celog meseca maja preporučujem sledeće (sve nam je poklonio novento):
strana 60/poruka 594, 7. i 10. maj
strana 65/poruka 644, 11. maj
strana 75/poruka 742, 15. 17. i 21. maj
strana 81/poruka 809, 22. i 24. maj
strana 88/poruka 874, 29. i 31. maj

Ivana Zarić

Ivana Zarić, izdanje od 19. maja, strana 84/poruka 839 (by Multi Works), opšta tema o voditeljkama.
Šta reći?! Hajde prvo o našem snimatelju: ne pamtim da je neko iz klipa izvadio ovako intrigantne grimase voditeljke!
Slično je postigao i tom357 na strani 71/poruka 705, te novento na strani 73/poruka 721. Bravo za svu trojicu.

Uveren sam da će se svi Burekovci složiti da je Ivanina faca ženstvena i otmena (a ne kao kod nekih – npr. praseća od Aleksandre Ivanović, jareća od Rade Djurić, vampirolika od Jovane Janković, trandžolika od Minje Miletić...). A kada se žena sa takvom facom namontira u ultrakratku suknjicu ili haljinicu – uspeh kod muškaraca je zagarantovan! Očekujem da se to potvrdi i prilikom predstojećeg glasanja...

Ivana je tokom maja imala još tri nastupa, takodje za puno pohvala:
12. maj, strana 73/poruka 726 by Multi Works, strana 81/poruka 809 by novento;
26. maj, strana 85/poruka 844 by Multi Works;
05. maj, strana 53/poruka 527 by novento i
05. maj, strana 113/poruka 1127 (na temi Marije Kilibarde!) by tom 357


Sanja Kužet

Sanja nije baš od onih riba u koje bulje svi prolaznici, ali njeni nastupi tokom maja... hm, hm...
Sanja svaka čast, tako se izlazi pred gledaoce!

Za Sanju je otvorena posebna tema (sada ispada da je to bilo zasluženo):

http://forum.burek.com/sanja-kuzet-t74671.html

Da bi se ispregledao Sanjin majski učinak treba početi sa stranom 10, a onda proći i kroz strane 11, 12 i 13.

Moj predlog za glasanje je izdanje od 2. maja zabeleženo na strani 10 i to od 3 majstora:
poruka 94 (sjenta), poruka 97 (zoki27) i poruka 98 (novento).


A preporuke za uživanje su i 15. maj, 16. maj, pa 9. maj...
 

Ana Mandić

Dok je vodila onaj propali jutarnji na B92 pitao sam se ko je uopšte nju pustio pred gledaoce. E, na ovom drugom radnom mestu imamo neku drugu Anu Mandić, potpuno redizajniranu, sada je to vrlo primamljiva buca (jedina primedba se odnosi na čizme – to izbaciti!)...

Nju je maestralno pratio zoki27 (klipovi su na opštoj temi). Teško mi je da se odlučim koje od desetak vrelih izdanja da predložim. Ipak, opredeliću se za ono gde je i darežljivo pokazana i ženstvena i... – 21. maj, strana 74/poruka 733.
To je predlog za glasanje.

A ostala izdanja:
strana 66/poruka 651, 11. 13 i 14. (ovde je prava lutkica, kao neka Japankica) maj
strana 81/poruka 809, 27. maj (by novento!)
strana 83/poruka 822, 23. i 24. 27. i 28. maj
strana 84/poruka 835, 29. maj


Žana Štrbac

Žana Štrbac je bomba sa obogaćenim uranijumom i svakako naj-debitantkinja u maju 2012. godine!
Ko ne veruje, treba da pogleda koncept emisije, njen nastup (i njene "performanse") od 6. maja koje nam podari novento na opštoj temi o voditeljkama, strana 55/poruka 548.

« Poslednja izmena: 02. Jun 2012, 11:01:40 od nidzulence »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3875
OS
Windows XP
Browser
Chrome 19.0.1084.52
Moj predlog za mesece januar-april,dakle,mislim da bi najbolje bilo da se pocne odmah posle glasanja za maj npr. predloge za januar slati do 10. juna,odmah nakon toga bi moglo do 20. juna slati predloge za februar,do tada ce se nakupiti materijala za jun i ne udaljavamo se previse od zaostalih meseca a 10 dana je sasvim dovoljno da se pregledaju zeljene teme...kada smo stigli za maj da predlozimo sve za desetak dana,stici cemo i ovo  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 129
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
Hvala nidzulence.  Smile
Dakle, takođe nominujem i Irenu Jovanović sa Studija B, snimak od 30.05.2012. sa opšte teme o voditeljkama. Stranica 86, poruka broj 852. Snimak postavio tom357, kao i Mariju Marković sa Jutarnjeg Programa RTCG, snimak od 28.05.2012, sa opšte teme o voditeljkama. Stranica 82, poruka broj 813. Snimak postavio sjenta. Pozdrav!  Smile
« Poslednja izmena: 01. Jun 2012, 20:29:56 od Tigrasti Smud »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6 7 ... 386
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.152 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.