Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Izbacili me sa hrvatskog sajta zato šta sam Srpkinja!  (Pročitano 51746 puta)
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
Di me nađe sa pesmom

IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
pa koji ces djavo tamo...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
Citat: dabisha link=topic=666281. msg12471574#msg12471574 date=1543609750
I meni se desilo slicno.  Mada sam ja ipak napisao da su hrvatski i srpski isti jezik na nacionalistickom forumu.

Pretpistavljam da to nije nacionalisticki forum po sadrzaju i funkciji
Sajt nije nacionalistički po sadržaju i funkciji.  Piše se o ženskim temama ko što su moda i odevanje, ljubav i brak, vaspitanje dece, zdravlje, gajenje cveća, kućni ljubimci.  Na forumu ima tema na kojoj se piše o politici ali nisam na njoj videla nikakve nacionalističke postove.  Napominjem da nisam pisala ništa šta bi nekoga moglo da iziritira, znači nisam spominjala nikakve kontroverzne teme.  Napisala sam nekoliko postova u temi o gajenju cveća, jedan post u temi o kućnim ljubimcima, jedan post gde sam napisala koji šampon za kosu koristim… I sve je to pobrisano, kako da su želeni da uklone svaki trag da sam ikad bila tamo!

Citat: fredikruger link=topic=666281. msg12471632#msg12471632 date=1543650775
kaze se banuju
ne baniraju

za ostalo me zaboli kurac sta si tamo u opste radila
Hvala za ispravku.  Znači ispravno je banuju.  A šta se Snežane tiče, mislim da je ispravno i Snežana i Sneguljica.  Htela sam da uzmem nick Sneguljica ali on je već bio zauzet pa sam morala da dodam još jedno slovo i broj da bih mogla da se registrujem ovde.  Znači da se i Sneguljica koristi.  Meni je asocijacija kada netko kaže Snežana žensko ime, koje je često u Srbiji, a kad netko kaže Sneguljica odmah znam da misli na tu bajku.

 Inače, ja sam svetska žena, živim u Londonu već 10 godina, tamo se družim i sa nekim Hrvatima, pa već pomalo mešam jezik.
A ako mislite da trolujem, ne znam zašto mislite da bi takvo šta izmislila? Kakvu bi korist imala da idem da izmišljam nešto tako? Ako mi ne verujete, lepo se prijavite na ženu hr, pa da vidimo koliko ćete da potrajete tamo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Pretpostavljam da je tamo u hrvatskoj veci broj ljudi koji zele da ogranice komynikaciju sa srbima nego ovde sa hrvatima. Sacuvaj boze da se pomirimo i razumemo. Kako bi se onda mrzeli i prezirali...
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12623
Zastava
Да се помиримо? Ел смо у рату па да се миримо? Smile
IP sačuvana
social share
What about love?

Overrated. Biochemically no different than eating large quantities of chocolate.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
Ко је писао на хрватској википедији чланак на ћирилици - ја сам. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
mob
Samsung S7
A šta se Snežane tiče, mislim da je ispravno i Snežana i Sneguljica.  Htela sam da uzmem nick Sneguljica ali on je već bio zauzet pa sam morala da dodam još jedno slovo i broj da bih mogla da se registrujem ovde.  Znači da se i Sneguljica koristi.  Meni je asocijacija kada netko kaže Snežana žensko ime, koje je često u Srbiji, a kad netko kaže Sneguljica odmah znam da misli na tu bajku.

 Inače, ja sam svetska žena, živim u Londonu već 10 godina, tamo se družim i sa nekim Hrvatima, pa već pomalo mešam jezik.


Ako je u pitanju bajka onda je tacno ime "Snezana i sedam patuljaka". Da li u tvom zivotu ima nekih podudarnosti sa tom Snezanom?

Citat
Napisala sam nekoliko postova u temi o gajenju cveća, jedan post u temi o kućnim ljubimcima, jedan post gde sam napisala koji šampon za kosu koristim… I sve je to pobrisano, kako da su želeni da uklone svaki trag da sam ikad bila tamo!

Ja mislim da su te banovali zbog sadrzaja tvojih postova.

Ajde lepo ti iskopiraj to ovde da mozemo da uradimo dublju analizu i pronadjemo pravi razlog tvog banovanja!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
Иначе нема српских форума о гладиолама и кучићима па мора на хрватске да се иде?
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
u nasa srpska jezika je jedino ispravno snezana nemere sneguljica ni pod tackom razno  Smile

inace ako ti je maternji srpski ne mozes da ga mesas sa hrvatskim ma kolko se druzila nisu to nemacki i engleski pa su ti oba strana pa ih mesas u razgovoru u nemackoj, recimo jer jedan znas bolje,a drugi natucas pa se dopunjujes

bez obzira sto ja razumem hrvatski ne znam da ga pricam tako je i sa njima slucaj razumeju srpski al ne znaju da ga pricaju
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12623
Zastava
Оно јес јес...квантна физика је рећи тисућа уместо хиљада не море то свако... Smile
IP sačuvana
social share
What about love?

Overrated. Biochemically no different than eating large quantities of chocolate.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.