Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Izbacili me sa hrvatskog sajta zato šta sam Srpkinja!  (Pročitano 51759 puta)
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
nisam mislio bukvalno  Smile
al par reci je daleko od hrvackog jezika
« Poslednja izmena: 02. Dec 2018, 11:38:17 od fredikruger »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Žena
Poruke 45
Citat: dabisha link=topic=666281. msg12471574#msg12471574 date=1543609750
I meni se desilo slicno.  Mada sam ja ipak napisao da su hrvatski i srpski isti jezik na nacionalistickom forumu.

Pretpistavljam da to nije nacionalisticki forum po sadrzaju i funkciji
Sajt nije nacionalistički po sadržaju i funkciji.  Piše se o ženskim temama ko što su moda i odevanje, ljubav i brak, vaspitanje dece, zdravlje, gajenje cveća, kućni ljubimci.  Na forumu ima tema na kojoj se piše o politici ali nisam na njoj videla nikakve nacionalističke postove.  Napominjem da nisam pisala ništa šta bi nekoga moglo da iziritira, znači nisam spominjala nikakve kontroverzne teme.  Napisala sam nekoliko postova u temi o gajenju cveća, jedan post u temi o kućnim ljubimcima, jedan post gde sam napisala koji šampon za kosu koristim… I sve je to pobrisano, kako da su želeni da uklone svaki trag da sam ikad bila tamo!

Citat: fredikruger link=topic=666281. msg12471632#msg12471632 date=1543650775
kaze se banuju
ne baniraju

za ostalo me zaboli kurac sta si tamo u opste radila
Hvala za ispravku.  Znači ispravno je banuju.  A šta se Snežane tiče, mislim da je ispravno i Snežana i Sneguljica.  Htela sam da uzmem nick Sneguljica ali on je već bio zauzet pa sam morala da dodam još jedno slovo i broj da bih mogla da se registrujem ovde.  Znači da se i Sneguljica koristi.  Meni je asocijacija kada netko kaže Snežana žensko ime, koje je često u Srbiji, a kad netko kaže Sneguljica odmah znam da misli na tu bajku.

 Inače, ja sam svetska žena, živim u Londonu već 10 godina, tamo se družim i sa nekim Hrvatima, pa već pomalo mešam jezik.
A ako mislite da trolujem, ne znam zašto mislite da bi takvo šta izmislila? Kakvu bi korist imala da idem da izmišljam nešto tako? Ako mi ne verujete, lepo se prijavite na ženu hr, pa da vidimo koliko ćete da potrajete tamo.

Draga Sneguljice, pretpostavljam da je Vasa tema dio nekakvog socioloskog istrazivanja i da zelite vidjeti kakvu cete reakciju proizvest ovdje djelomice uporabom rijeci koje se koriste u Hrvatskoj.
Prethodnu  recenicu sam napisala iskljucivo na osnovu secanja na procitane knjige/stripove stampane na srpsko-hrvatskom, a to je bilo pre vise od 2 decenije. Mozda bi neko iz Hrvatske nasao zamerku, ali je fakat da se radi o istom jeziku sa malim razlikama dovoljnim da predstavnici obe grupe mogu da prepoznaju u kojoj se varijanti radi. Medjutim, kako se rat nije desio u Srbiji, nego u Hrvatskoj, mi smo ovde tolerantnije drustvo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12623
Zastava
nisam mislio bukvalno  Smile
al par reci je daleko od hrvackog jezika

Ето да ниси написао на екавици не би знао да ли си написао на српском или хрватском... Smile
IP sačuvana
social share
What about love?

Overrated. Biochemically no different than eating large quantities of chocolate.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
mob
Samsung 111111
Ja sam u zivotu imao jednu priliku da provedem sa Hrvatima neko vreme.
Za ceo taj period ja nisam imao ni jedne sekunde razmisljanje da se mi ne razumemo ili da ne mozemo da se razumemo.
Ljudi pricaju srpski ko mi bez problema.
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
Ја сам веома доста времена провео са једним ликом из Загреба. И сваки пут кад је била нека реч само питамо једно другог шта је то, и одмах стиже превод, а то се дешавало у једној од 100 реченица. Иначе наравно тамо нико не каже зракоплов, зрачна лука и слично, већ нормално кажу авион, аеродром итд.

А на интернету, као што сам већ навео из неког скромног искуства, су тешки фашисти и шовинисти.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
mob
Samsung 111111
Pa Hrvati 90% Evrope jesu fasisti.
Delom i rasisti, ali uglavnom fasisti.
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Poslednja polufasisticka zemlja u evropi su valjda bile spanija i portugal do pre skoro pola veka.
Odtada nema fasizma na vlasti u evropi.
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
mob
Samsung 111111
Poslednja polufasisticka zemlja u evropi su valjda bile spanija i portugal do pre skoro pola veka.
Odtada nema fasizma na vlasti u evropi.

Ajd ti si istoricar..objasni nam ovde razliku izmedju faszima i nacizma.
Ja sam negde davno procitao da je razlika minorna, i da se razlikuje sam po mestu nastanka.

Uglavnom mislio sam na ljude u Evropi da su govna
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
jesu svi su govna samo smo mi nebeski narod  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.064 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.