Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 07:10:39
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Iso file  (Pročitano 5798 puta)
Moderator
Krajnje beznadezan


Ko zadnji, ćelava mu keva!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 13104
Zastava Batajnica
OS
Linux
Browser
Mozilla
mob
Samsung SGH-E630
Nemoj nista da otpakuješ neko otvori tu arhivu (tj. iso fajl) koju ti WinRar otvara.
IP sačuvana
social share
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 76
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
Sad je kasno enaB ali hvala svima na odgovorima

Izbrisao sam fajlove i skidam ponovo kao iso fajl u arhivi, pa ce mi onda trebati pomoc oko otpakivanja i rezanja na dvd.

To ce  malo potrajati s obzirom da mi je brzina skidanja 11,7kB/s preko micro torenta
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 76
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
Skinuo sam fajlove i oni su odmah kao image file, nisu u arhivi, ne znam da li to zbog toga sto sam sad instalirao nero 8 pa ih automatski prepoznaje kao image file.

Probao sam da ih instaliram ali opet mi otpakuje fajlove po principu data, documentation, speech i languages, ne znam da li to treba ali magic iso ne moze da uradi mount posto prijavljuje neku gresku u samom fajlu.

Inace prebacio sam ih preko opcija desni klik na npr. Spain 1, open in burning rom i narezao ih kao image file.

Vise nemam pojma kako ih rezati, pomagajte

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14;
Kada skineš te fajlove, odakle ih već skidaš (onako u delovim) otpakuj. Dobićeš ISO file npr pisaće Rosetta.Stone.English(US).Levels1-2 i tako ga nareži na DVD-u (kasnije možeš dodavati i kurseve za druge jezike na isti taj DVD).
Kako se pokreće taj kurs? Ovax
Moraš da instaliraš i podesiš Alcohol
zatim skini ovo
http://rapidshare.com/files/137933831/app.part1.rar
http://rapidshare.com/files/137949722/app.part2.rar
http://rapidshare.com/files/137962230/app.part3.rar
pass: garfield

jer je to aplikacija pomoću koje se pokreću ti kursevi.

Zatim desni klik na željeni kurs(ISO file) sa diska gde si ga narezao (može ti stajati i negde u komp-u) i opcija *podigni* (kada želiš da promeniš neki dr jezik moraš prvo na opciju ''spusti'' ovaj file koji si prvo podigao)

Zatim pokreneš instaliranu aplikaciju i krećeš sa učenjem jezika Smiley Videćeš nije teško samo se treba podesiti Acohol program jer bez njega ništa ne možeš uraditi

------------------------------------------------------------------------
Instalacija Alcohola i podešavanje

Instalacija programa Alcohol 120% je jednostavna:
 
Sam pocetak instalacije necu posebno da objasnjavam (start programa, klik da pocne instalacija, sloziti se sa licencom,...)

U slucaju da program tokom instalacije trazi restart, uraditi to jer su drajveri za virtuelni CD/DVD neophodni za rad programa...

 Kada se proces snimanja programa na racunar zavrsi, na ekranu su dve ukljucene kvacice (run alcohol 120%, virtuelles laufwerk beim erststart anlegen), ostaviti obe ukljucene, kliknuti finish...
 Kada se pojavi prozor gde pise register i ok, kliknuti na register i ubaciti pod serial number
 Nakon klika na OK pokrece se (registrovani) program
 Pod opcijom view odabrati language i kliknuti na serbian
 
 U levom prozoru pod Opcije kliknuti na generalno i podesavati sledece:
- Generalno - ukljuciti prve 4 kvacice, ostale ugasene
- Izgled - ukljuciti 2,3,4 kvacicu, ostale iskljucene
- Citanje - obe kvacice ukljucene
- Snimanja - 1,3,4,5 kvacica ukljucena, ostale iskljucene
- Virtualni drajv - broj po zelji (ja stavljam 2), obe kvacice ukljucene
- Shell ekstenzija - kliknuti na Sve odabrati
- Emulacija - ukljucena samo 2. kvacica
 
Ima tu jos finesa, ali sa ovim je podesen program, u Windows Explorer-u su dodata 2 virtuelna diska koja reaguju na desni klik (dodatne opcije):
- podigni sliku (sa pretrazivanjem gde se slika nalazi)
- spusti sliku
 
Ako ovo nije jasno, iskoristiti opciju programa Snimiti sliku, i narezati sebi sliku diska (.ISO) na CD/DVD.
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 76
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
Hvala svima na odgovorima, vec sam se snasao
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 07:10:39
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.07 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.