Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: IQ тест је превара, немојте да покушавате !!!  (Pročitano 20031 puta)
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


In the Beginning was the Command Line

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6758
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
mob
Samsung Galaxy IIs
IQ тест је превара, немојте да покушавате !!!
rs . test - iq . com
На крају завршеног теста траже да пошаљете неку поруку на један смс број.
Ја сам на рачуну имао 258 динара и добио сам поруку ''поштовани корисниче немате довољно кредита за ову услугу''.
Иначе допуњујем преко текућег рачуна увек са по 1000 динара, сва срећа што сам има мањи износ, јер ко зна колико кошта њихова 'услуга'.

dopuni racun, pa probaj ponovo. Smile
IP sačuvana
social share
Vi mora da ste od baba culi o kuratosti Rusa, cim ih ne vadite iz usta...

Sumnjivo je to...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46928
Zastava Босна
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Како данас направе добро маркентинг, није ни чудо да се људи навуку...  Smile
« Poslednja izmena: 09. Nov 2009, 22:51:29 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Žena
Poruke 523
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0

Хе хе која реклама... Smile




Ha, ha, bas dobra reklama, uvek me lepo nasmeje. Covek sa tri "zubi" je u poslednje vreme sve popularniji.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
meni je jednom stiglo sa nekog broja 0652002210 ovako:
"Vas racun za jul iznosi 15389,33 din.Molimo vas da ovaj iznos uplatite do 20.8.2007. na racun 160-601-19 uz poziv na broj 37-070-064-3137404.
Hvala"

 Smile Smile
naravno,posto sam znao da nema sanse da sam napravio i 15 deo te sume na mobilnom,znao sam da je neka prevara.eto,vidite sta znaci kad glup Srbin oce da krade...  Smile
da su bolidi napisali tako na primer umesto 15389, -2000 dinara i slali kao sto i salju,neki ljudi mozda,i ne bi provalili.jer,zaista ima freakova koji pricaju za 2000 dinara.i da su tako slali na hiljade brojeva,da se upeca svaki 100,opet se lepo nakupe pare.ali,jbg,kao i kod svih Srba i njihovih kradja,pohlepa je bila jaca,pa su lupili lepo 15000,i sad ce i najgori magarac odma da provali da je prevara,pa makar i uspeli da hakuju da pise da je poruka od MTSa/Telenora licno.
pomeuo sam to jer isto tako rade i nasi politicari i direktori.umesto da malo po malo "skidaju kajmak",oni odma kradu na veliko,i to ucestalo,i onda se cude kad ih provale.  Smile
takodje,da su se neandertalci makar jos potrudili i da promene datum,da bude kobajagi "molimo vas da uplatite ovo do (da lupim...) 15.08.2009.",povecali bi jos malo sanse da se neka budala napeca.
jer,naravno,covek uvek moze lako da prepozna prevare,ali,znate,ono,nisu svi tako obazrivi tu.pogotovu sto se radi o mobilnim,pa ljudi i ne obracaju paznju,odma pomisle da je to racun za mobilni koji treba da plate.sem toga,kad imate 30 stvari na umu samo sto se tice placanja i sredjivanja,i jos 1000 drugih briga,kao sto je obicno situacija kod sredovecnih osoba,racun za mob vam je zadnji na pameti...  Smile
stoji mi ta poruka i dan danas u telefonu,mislio sam se jos tada,kad sam je dobio(pre par meseci) da prijavim skotove policiji,al,znam da njih boli uvo za to.  Smile
evo,i broj mogu da im dam,al,sumnjam da bi lencuge mrzelo i par pokreta prstima da naprave,samo da pozovu taj broj i probaju da ga potraze,ili da potraze taj ziro racun sto se navodi...  Smile
« Poslednja izmena: 12. Nov 2009, 00:34:00 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
meni je jednom stiglo sa nekog broja 0652002210 ovako:
"Vas racun za jul iznosi 15389,33 din.Molimo vas da ovaj iznos uplatite do 20.8.2007. na racun 160-601-19 uz poziv na broj 37-070-064-3137404.
Hvala"

 Smile Smile
naravno,posto sam znao da nema sanse da sam napravio i 15 deo te sume na mobilnom,znao sam da je neka prevara.eto,vidite sta znaci kad glup Srbin oce da krade...  Smile
da su bolidi napisali tako na primer umesto 15389,2000 dinara i slali kao sto i salju,neki ljudi mozda,i ne bi provalili.jer,zaista ima freakova koji pricaju za 2000 dinara.i da su tako slali na hiljade brojeva,da se upeca svaki 100,opet se lepo nakupe pare.ali,jbg,kao i kod svih Srba i njihovih kradja,pohlepa je bila jaca,pa su lupili lepo 15000,i sad ce i najgori magarac odma da provali da je prevara,pa makar i uspeli da hakuju da pise da je poruka od MTSa/Telenora licno.
pomeuo sam to jer isto tako rade i nasi politicari i direktori.umesto da malo po malo "skidaju kajmak",oni odma kradu na veliko,i to ucestalo,i onda se cude kad ih provale.  Smile
takodje,da su se neandertalci makar jos potrudili i da promene datum,da bude kobajagi "molimo vas da uplatite ovo do (da lupim...) 15.08.2009.",povecali bi jos malo sanse da se neka budala napeca.
jer,naravno,covek uvek moze lako da prepozna prevare,ali,znate,ono,nisu svi tako obazrivi tu.pogotovu sto se radi o mobilnim,pa ljudi i ne obracaju paznju,odma pomisle da je to racun za mobilni koji treba da plate.sem toga,kad imate 30 stvari na umu samo sto se tice placanja i sredjivanja,i jos 1000 drugih briga,kao sto je obicno situacija kod sredovecnih osoba,racun za mob vam je zadnji na pameti...  Smile
stoji mi ta poruka i dan danas u telefonu,mislio sam se jos tada,kad sam je dobio(pre par meseci) da prijavim skotove policiji,al,znam da njih boli uvo za to.  Smile
evo,i broj mogu da im dam,al,sumnjam da bi lencuge mrzelo i par pokreta prstima da naprave,samo da pozovu taj broj i probaju da ga potraze,ili da potraze taj ziro racun sto se navodi...  Smile

Ma vecinom su te firme negde u inostranstvu a u Srbiji imaju samo postansko sanduce. A tesko je i nesto da se napravi zakonski, vecinom su nekako osigurani i u nekoj su sivoj zoni. U Nemackoj imaju call centre i onda okrecu neke fast food prodavnice kojima su vlasnici stranci i prete da ako ne kupe izvod iz zakona o maloletnicima i alkoholnom picu sto obavezno mora da stoji u svakoj radnji ko ranije Titova slika, poslace im trzisnu inspekciju. Naravno, uvale im tu tablu za nekih 50€ a inace kosta nekih 5, a mozes negde i da isprintas, laminiras i postavis.
Jednom je mene zvao isto neki tip i hteo da uvali neku robu, osiguranje, telefon, sta li je vec. Onako bunovan skontam da ima lak turski akcent i sta mi prvo pade na pamet da mu kazem da me to ni najmanje ne interesuje al me interesuje posto mu dodje njegova sestra za noc. Sekundarno je nonsalantno spustio slusalicu.  Smile
Muti se, glodje se, riba se, bre postala kradja ugledan i posten posao.  Smile
A u ovom slucaju ako ih prijavis, kazu greska i pitaju sto nisi nazvao servisni telefon. A ako nazoves servisni telefon, oderu te samo tako a pustaju ti muziku non stop a glas iz pozadine govori "eto, puno smo zauzeti al prvo slobodno mesto je vase", i za pet minuta ti oderu kozu sa ledja. Ako si lud i strpljiv pa posle pola sata i dobijes nekoga, mozda ti se udostoje da kazu da je posredi greska.  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Ma vecinom su te firme negde u inostranstvu a u Srbiji imaju samo postansko sanduce. A tesko je i nesto da se napravi zakonski, vecinom su nekako osigurani i u nekoj su sivoj zoni. U Nemackoj imaju call centre i onda okrecu neke fast food prodavnice kojima su vlasnici stranci i prete da ako ne kupe izvod iz zakona o maloletnicima i alkoholnom picu sto obavezno mora da stoji u svakoj radnji ko ranije Titova slika, poslace im trzisnu inspekciju. Naravno, uvale im tu tablu za nekih 50€ a inace kosta nekih 5, a mozes negde i da isprintas, laminiras i postavis.
vidi,vidi,vidi...  Smile Smile maaammicu im njihovu...  Smile Smile Smile Smile
A u ovom slucaju ako ih prijavis, kazu greska i pitaju sto nisi nazvao servisni telefon. A ako nazoves servisni telefon, oderu te samo tako a pustaju ti muziku non stop a glas iz pozadine govori "eto, puno smo zauzeti al prvo slobodno mesto je vase", i za pet minuta ti oderu kozu sa ledja. Ako si lud i strpljiv pa posle pola sata i dobijes nekoga, mozda ti se udostoje da kazu da je posredi greska.  Smile
pa,to...
ziva istina.
izbegnes jednog lopova,doceka te drugi.ili u krajnjem slucaju,odes u policiju,oni ti kazu - "sine,tako nesto se ne dogadja"(jer,ko veli,niko dosad nije nam prijavio to,pa to znaci da se to ne dogadja...)
ja verujem da bi mi panduri zaista rekli bas to -"kod nas se to ne dogadja" kad bih otisao da prijavim ove smradove.
a Telenor bi rekao "mi tu nista ne mozemo".
al,zato,kad bi im uz to dodao i neku socnu malu laz,tipa "da,ali,ti likovi su vam usli i u sisteme i pokrali nekoliko soma",onda bi ih pronasli u roku od 5 minuta...  Smile Smile
ili,kad bi se tako nesto desilo nekom poslaniku(naravno da ne moze da se desi,ali,kad bi se ipak desilo...),e,onda bi i panduri reagovali i naravno,isto za 5 minuta nasli smradove.
c,c,c... to je samo jos jedan pokazatelj da je danas covecanstvo zaista otislo u q... sve se samo vrti oko para i para.moze covek da opljacka citavu drzavu,i opet bi bilo isto.opet bi se davio s pandurima,i opet bi te ovi u centrali stavili namerno na cekanje,samo da ti iscede pare.
danas ljudi regauju na nepravdu i kradju samo kad se njima desi.egoizam do maksimuma.
« Poslednja izmena: 12. Nov 2009, 01:07:17 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
Ma sve je neka zakonska siva zona. I procenat ide naravno serviseru koji navodno nema blage veze o tome. A ne kradu od njih vec od potrosaca, a najvise na servisnom telefonu gde te oderu ako zoves da ispravis krivu Drinu, oni se izvine i kazui greska a tebi sa telefona skinuli kilo para. Zato u Nemackoj moraju da napisu koliko je minuta kad zoves servisni telefon al trude se da to nastampaju tako sitno da ih CIA ne bi pod elektronskim mikroskopom provalila, samo sto jos ne stampaju nevidljivim mastilom.
Inace, znam jednom devedesetih su neki Bosanci registrovali automobile i naravno, osiguravali. Pa su nesto potpisali da im ovi uvale jos neko dodatno osiguranje pa sam im ja (u to vreme sam dosta prevodio), preko nekog advokata napisao pismo kojim daju otkaz tom dodatnom osiguranju. E, onda su neki likovi mislili, radi se ionako o strancima koji nemaju blage veze, pa su zvonili jednoj zeni na vratima i poceli da pricaju kako ce biti uhapseni i deportirani ako ne plate. Zena se uplasila, skoro pocela da place, misli nesto ozbiljno, e u tom naisli par Bosanaca koji se vracali sa kosarke kuci, maleni ko osrednji mrki medved. Ova dvojica seli u kola vidno uzurbano i nikad se vise nisu pojavili.  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Zato u Nemackoj moraju da napisu koliko je minuta kad zoves servisni telefon al trude se da to nastampaju tako sitno da ih CIA ne bi pod elektronskim mikroskopom provalila, samo sto jos ne stampaju nevidljivim mastilom.
e,to,to,to...  Smile Smile Smile Smile  Smile Smile

slova velicine mikrona-danas najpopularnija i najefektivnija metoda "legalnog cerupanja".
po principu-"mi napisali lepo,na vidljivom mestu,a vi niste videli.vi ste krivi".
to imas svuda,pocev od... natpisa kolko secera ima u necemu,pa sve do... cene nekih ugovora,jbt...
ima bas jedna epizoda  Simpsonovih gde su tako dobro isprozivali sve te smradove (njih milione) koji tako rade,gde,kao Homer cita nesto na nekoj tabli,o kupovini-ja mislim-nekog aparata,i sad,skroz na kraju table,skroz u cosku,napisano "ne vracamo novac".ali,i nacin na koji su to prikazali...  Smile onako-ide ona odsecna muzika,i sad se kao,"kamera" priblizava,i prvo se priblizava na 10 cm,pa na cm,pa mm,pa na mikron,i onda se napokon ugleda to...  Smile Smile
znaci,ziva istina.danas to(mislim,sve te stvari koje ne zele da vidis) zaista i pisu tako da ti treba mikroskop ili skener da bi ga nasao,jbt...
mislim,to je stvarno strasno.kad pohlepa tako nadvlada nad celim svetom,ali,aj sto je samo pohlepa,nego kada nadvlada i ta neka sebicnost,da cak i oni kojima je to duznost,ne zele ni prstom da mrdnu da to sprece.

to je bas jedna tema koja bi mogla lepo da se obradi ovde na forumu,jer,zaista strasno u sta se danas svet pretvorio i vecina ljudi na njemu.a mnogi misle da to ima samo psihicke,ponekad kulturoloske posledice,ali,ima i materijalne posledice,i to ogromne.kad budem imao vremena,ali i konkretnog materijala,otvoricu neku takvu temu.
« Poslednja izmena: 12. Nov 2009, 01:23:38 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
Ma sistem puko, posten rad da ides u fabriku je premesten sada u Indiju, Kinu, Afriku... A Evropa i Amerika obukla kravate, svi su sada pi-si, govore sto jezika a sto prvi mucaju, imaju neke skole koje ni ne znas da izgovoris a sve presipanje iz supljeg u prazno. Svi bi da nesto kupe od Kineza pa da ti uvaljaju bez garancije i to zovu marketingom. Posle ti treba sto advokata. A kad sednes pred nekog takvog lika, mulja te ko balkanci medjunarodnu zajednicu devedesetih. Na faksu te uce kako legalno nekog da za*ebes a da te ne uvate. A oni na vrhu ubacili pare u neke x zemlje i tamo im crnce za saku kukuruza a oni sitniji se trude da za*ebu one ispod.
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Odustao

Zodijak
Pol
Poruke 5342
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
jbt, dobra fora, to sa porukom od MTS-a...
IP sačuvana
social share
Odustao
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.106 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.