Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 14 15 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Gay brakovi i usvajanje dece  (Pročitano 19680 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 74
upravo tako, ne daviti okolinu svojim zivotnim stilom i sve je ok
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6020
Stvarno nije u redu sto ovako pisete, kao ubili bi svoje dete ako je gay, pricam ti pricu, kako neko moze da ubije ili da mrzi nesto sto je plod njegove ljubavi,

A za decu mislim da je nezdravo da odrastaju sa u gay zajednici, ali i ona moze biti puna ljubavi, pa bolje da imam dve mame ili dve tate, nego da zivim u sirotistu i nemam nikakvu buducnost
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Nokia ispo iz modu
Stvarno nije u redu sto ovako pisete, kao ubili bi svoje dete ako je gay, pricam ti pricu, kako neko moze da ubije ili da mrzi nesto sto je plod njegove ljubavi,

A za decu mislim da je nezdravo da odrastaju sa u gay zajednici, ali i ona moze biti puna ljubavi, pa bolje da imam dve mame ili dve tate, nego da zivim u sirotistu i nemam nikakvu buducnost

Od kad je sveta i veka deca zive sa dva roditelja suprotnih polova, to je prosto receno prirodno i van svake pameti je dozvoliti pederima da usvajaju decu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
Ne dati im to pravo... to je kao da date nekom da usvoji dete ko ima psihicki poremecaj...a posto sami ne mogu da prave decu ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 5530
Zastava Novi Sad - Petrovaradin
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Sony xperia tipo
Iako smatram da su gay parovi neprirodna pojava, mislim da treba pustiti ljude da žive kako hoće sve dok ne ugrožavaju druge. Samim tim nemam ništa protiv da se venčaju u opštini, ako oni tako žele, slobodno... Ali im nikada ne bih dozvolila da se venčavaju u crkvi! To mi je prosto nezamislivo...
Ne bih im dozvolila da usvoje decu, ali to nema veze sa tim što mislim da dete ne bi moglo da izraste u normalnog čoveka. Ima i mnogo drugih ljudi koji ne zaslužuju da imaju decu, pa je svejedno imaju...
Jednostavno ne mogu da prihvatim da gay parovi imaju decu. Jedva sam prihvatila i gay brakove, ali usvajanje dece...
p.s. Sada sam se setila da postoje i hraniteljske porodice... Ako već toliko žele decu, onda neka uzmu neko dete i othrane ga. To bi u svakom slučaju bilo najpametnije rešenje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Nokia ispo iz modu
Iako smatram da su gay parovi neprirodna pojava, mislim da treba pustiti ljude da žive kako hoće sve dok ne ugrožavaju druge. Samim tim nemam ništa protiv da se venčaju u opštini, ako oni tako žele, slobodno... Ali im nikada ne bih dozvolila da se venčavaju u crkvi! To mi je prosto nezamislivo...
Ne bih im dozvolila da usvoje decu, ali to nema veze sa tim što mislim da dete ne bi moglo da izraste u normalnog čoveka. Ima i mnogo drugih ljudi koji ne zaslužuju da imaju decu, pa je svejedno imaju...
Jednostavno ne mogu da prihvatim da gay parovi imaju decu. Jedva sam prihvatila i gay brakove, ali usvajanje dece...
p.s. Sada sam se setila da postoje i hraniteljske porodice... Ako već toliko žele decu, onda neka uzmu neko dete i othrane ga. To bi u svakom slučaju bilo najpametnije rešenje.

htela ti to ili ne crkva im svakako nece dozvoliti vencanje, bar ne pravoslavna Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
polako ljudi,nismo josh raspravili pitanje da li homosexualcima treba dozvoliti da zive ,a vi bi vec da im date da usvajaju decu ... Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
polako ljudi,nismo josh raspravili pitanje da li homosexualcima treba dozvoliti da zive ,a vi bi vec da im date da usvajaju decu ... Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Sve je relativno...apsolutna je samo smrt

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 80
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Nokia 6070
Smatram da nije u redu da homoseksualci usvajaju decu jer bi stvorili problem sa identitetom dece. Naime, poznato je da se deca u ranom psihohofizickom razvoju, identifikuju sa roditeljima ili onim osobama s kojima stanuju i koje su uz njih, nebitno da li su u pitanju babe i dede, roditelji, staratelji i sl. Zamislite kako ce se ta deca formirati i s kojim stavovima o najbitnijim zivotnim opredeljenjima? Kao prvo, smatrace da je najnormalnije da se istopolne osobe ljube i razmenjuju neznosti i trazice istu takvu osobu s kojom ce i oni ostvariti ljubav i vezu. Kao drugo, bice zbunjeni sa svojim prirodnim nagonima ka suprotnim polom i smatrace da je nenormalno. Poznato je da je dete koje je odraslo u divljini sa zivotnjama preuzelo osobine tih zivotinja. Ne kazem da su homoseksualci zivotinje vec navodim primer kako deca poprimaju osobine i prihvataju ponasanje zajednice u kojoj su. Znaci, po meni, deca koja bi bila usvojena od strane homoseksualaca, postaju potencijalni homoseksualci ili ce doziveti krizu identiteta ako prevagnu normalni i prirodni nagoni za suprotnim polom. Naravno, postoji mogucnost da se razvijaju najnormalnije, ali ipak moj licni stav je da sam protiv toga da homoseksualci usvajaju decu.  Smile
« Poslednja izmena: 24. Okt 2006, 13:47:55 od violet37 »
IP sačuvana
social share
Love can touch us one time
And last for a lifetime
And never go till we're one...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Ako im građanski brak baš toliko znači, neka ima. Neka se venčavaju. Ali decu...nipošto! To bi bila krajnja katastrofa.
Poređenje homoseksualnih brakova sa samohranim majkama je krajnje degutantno i sramotno.
Deca od roditelja usvajaju model ponašanja i razmišljanja. To znači da bi deca iz takvih brakova smatrala za normalno da imaju partnere istog pola...i čemu to dalje vodi?
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 14 15 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.