Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pijana majka učenice udarila učiteljicu  (Pročitano 11697 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
odlično pitanje.

ima...prvih nekoliko godina.

onda se utope u more gluposti. ne štiti ih sistem. stagniraju, ako su talentovani. ne mogu da prate nastavu od ovih koje više učitelji, nastavnici i profesori ne smiju da sankcionišu. ili su maltretirana od djece koja treba da se socijalizuju preko upravo grbače te djece...

žali bože...većinu njih.

mnogi se utope.

ne svi, ali mnogi.

ti od kojih bi boljim sistemom obrazovanja sigurno moglo mnogo toga da se uradi...gledaju da '' prežive'' osnovnu i srednju.

« Poslednja izmena: 07. Apr 2012, 18:28:17 od sesircic »
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
LG Nexus 5
Prestani da me plasis. I onako sam nesto planirao u skorije vreme, mislim onako, jos je u nacrtima.

Cvrsta ruka sve resava. I dirincenje.







IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
 Smile...ali dohvaćivanje butkica.

ma, šalim se ja. karikiram.

'' od kolijevke pa do groba najljepše je đačko doba ''...
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4310
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.62


onda se utope u more gluposti. ne štiti ih sistem. stagniraju, ako su talentovani. ne mogu da prate nastavu od ovih koje više učitelji, nastavnici i profesori ne smiju da sankcionišu. ili su maltretirana od djece koja treba da se socijalizuju preko upravo grbače te djece...

žali bože...većinu njih.

Ja sam od profesora i nastavnika za celo svoje skolovanje doziveo samo ruzne stvari. Od namernog obaranja da bi se islo kod njihovih prijatelja na privatne casove, izdrkavanja zbog loseg dana, pa do podvaljivanja meni i mom bratu da smo tukli madjarsko dete na nacionalnoj osnovi (zapravo ga je tuklo dete izbeglice koji je poginuo u ratu), samo je bio problem sto je meni mama Madjarica. Ode keva u skolu i pita sta je bilo kada kaze nastavnica da smo ga maltretirali, a ona njima da li su oni svesni da je pola moje familije madjarske nacionalnosti i da su trebali da bar procitaju da pod nacionalnost pise Slovak.Tako da sve ima dve strane.
« Poslednja izmena: 07. Apr 2012, 23:41:04 od telep »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
LG Nexus 5
Ne zelim da kazem da izmisljas ali kako je moguce da te neko obori namerno?

Ja sam u srednjoj skoli dobio 0 (nulu) iz matematike u dnevniku, da bih sledeceg casa uradio jedan zadatak i popravio nulu na jedinicu, celo odelenje umiralo od smeha. Sada bih dao 10 godina svog zivota samo da mogu opet da se vratm u srednju.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4310
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.62
Ne zelim da kazem da izmisljas ali kako je moguce da te neko obori namerno?

Ja sam u srednjoj skoli dobio 0 (nulu) iz matematike u dnevniku, da bih sledeceg casa uradio jedan zadatak i popravio nulu na jedinicu, celo odelenje umiralo od smeha. Sada bih dao 10 godina svog zivota samo da mogu opet da se vratm u srednju.



Lepo, npr. bude pitanje za tebe da objasnis kako uticu komarci na uzgoj karanfilica u Butanu i tako neke nebuloze. Pa onda iz matematike uvek najtezi moguci zadaci svaki cas jer si odbio da sedis 45 minuta sa troje drugara iz razreda kod njene prijateljice za 25 eura pritom nista ne radeci. Fantomske ocene koje se dopisuju u zbornici, rodjak od razrednog koji sam sebe ocenjuje itd. Da ne spominjem zlatna penkala, limited edition viskije, opremanje ucionica, sve samo da bi njihova deca u 8 razredu za peticu iz geografije nabrajala kontinente(neuspesno). Mislim ovo su jos blage stvari, kakvih je sve bilo situacija. I da u mojoj skoli je bilo vise pijanih nastavnika nego roditelja. Mislim da se jedan cak toliko olesio u skoli da je dolazila hitna.
« Poslednja izmena: 08. Apr 2012, 00:45:26 od telep »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
Ne zelim da kazem da izmisljas ali kako je moguce da te neko obori namerno?

Ja sam u srednjoj skoli dobio 0 (nulu) iz matematike u dnevniku, da bih sledeceg casa uradio jedan zadatak i popravio nulu na jedinicu, celo odelenje umiralo od smeha. Sada bih dao 10 godina svog zivota samo da mogu opet da se vratm u srednju.



па и мене је професор оборио на поправни из техничког цртања и нацртне геометрије само зато што нисам имао шестар,шаблоне и лењире који њему одговарају Smile
али...стоји да би и ја дао десет година живота да се вратим у то време Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 316
OS
Windows 7
Browser
MSIE8.0
Kad budete bas zaludni jednom idite na samo jedan roditeljski sastanak i sve ce vam biti kristalno jasno.Roditelji-pa mozes da das bar deset dijagnoza u prvih pet minuta.Kad na to sve dodas nastavnika fizike,matematike,geografije koji su zavrsili fakultet za ono sto predaju,a o pedagogiji znaju da samo pocinje na slovo 'p' i ne smeju ni glas da povise,pa decu u pubertetu od 5.osnovne,gradivo i sistem predavanja od pre 40 godina,dobijes ovo sto sad imamo-potpuni haos po skolama.
A tu samo deca ispastaju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Боље да боли истина него да утеху пружа лаж

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4000
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.62
розе... чланице форума, ти мислиш да испаштају само деца зато што се то тражи да науче. А да је среће да свака учионица има интернет приступ и пројектор, видео бим и рачунар, као што је то у свету најнормалнија ствар,час не би био толико напоран,неочигледан и безвредан. Мислиш да рофесори воле да предају оно што знају да није никоме од користи у тој просторији? Мислиш да они воле кад им дође родитељ који урла на њих јер је њихово дете злато и немогуће је да не може да има пет, јер забога, они то очекују као најнормалнију ствар? Да ли мислиш да деца у пубертету или наставници у климаксу испаштају? Молим те... немој о родитељским састанцима, јер да има памети и за једну марамицу на њима, неко би се већ сетио да пошаље писмо министру просвете, директору школе и изрази своје незадовољство уџбеницима, наставником, недостатком педагога у школи...
« Poslednja izmena: 10. Apr 2012, 07:56:57 od vanjaub »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 11.0
Citat
gradivo i sistem predavanja od pre 40 godina
како код окренеш, 2+2 ће бити 4, било кредом написано, било оловчицом на ултра-модерном тач скрин екрану  Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.