Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 09:27:43
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Musko zenski odnosi????????  (Pročitano 12972 puta)
Zvezda u usponu


Kada bi samo ljubit znala...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2387
Zastava Italy
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 16.0.912.75
Citat
Razlikuju se zato shto mushkarci imaju nagon za seksom a zene ga nemaju
Smile Smile ma ajde...  Smile

Nekoliko dana prije Nove g.,pridje starka od nekih 55 prijatelju pa rece "aj vona f.. ju"(znala nas jezik,ali valjda je bilo stid reci ponaski).Drugi primjer sta reci za udate kojima muz vise voli utakmicu od njih ,pa pronadju razonodu u tih 105 minuta(sa reklamama).Ipak se tjesim kroz ove primjere pa sebi kazem "ajde Lapsus,kada porastes valjda i ti nesto umocis Smile ".Ako to vec ne upali ,odlucio sam sjesti na ulicu i prositi,sto bi nas narod rekao "k'o sadake iskati" malo onog zenskog.Vec ako nemaju potrebu valjda se smiluje neka pa kaze "ajde sirotanu mali de nesto i ti umoci".
IP sačuvana
social share
"Zasto trazis harizmu u sebi punjena ptico,mogucnost prosvjecenosti u razvratu...miris zemlje,koncentricni krugovi gluposti,ne znanja...ona dalje ne razumiju, izgleda mi da je mrtva straza...
Rekoh sebi moj Boze koliko demagogije...koliko pokradenih misli iza kojih ne stoji nista osim mrznje,sujete,vlasti, i koliko pokvarenosti treba da se izlije pred nase noge, i kakve zone prepoznavanja dovedu nas do istine prevare...
Jer rijeka nije bila rijeka u samom pocetku,i nije nuzno da ne bude ponornica do kraja...
Sta se dogadja kad' mrtvi fazani lete,kad' mrtvi fazani lete al' nijedan ne pada..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 481
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
Citat
Razlikuju se zato shto mushkarci imaju nagon za seksom a zene ga nemaju
Smile Smile ma ajde...  Smile

Nekoliko dana prije Nove g.,pridje starka od nekih 55 prijatelju pa rece "aj vona f.. ju"(znala nas jezik,ali valjda je bilo stid reci ponaski).Drugi primjer sta reci za udate kojima muz vise voli utakmicu od njih ,pa pronadju razonodu u tih 105 minuta(sa reklamama).Ipak se tjesim kroz ove primjere pa sebi kazem "ajde Lapsus,kada porastes valjda i ti nesto umocis Smile ".Ako to vec ne upali ,odlucio sam sjesti na ulicu i prositi,sto bi nas narod rekao "k'o sadake iskati" malo onog zenskog.Vec ako nemaju potrebu valjda se smiluje neka pa kaze "ajde sirotanu mali de nesto i ti umoci".

Sa takvim stavom mozesh da zaboravish na seks uopshte.
IP sačuvana
social share
If you are strong feign weakness. If weak, pretend strength. Whatever your position, conceal it from the enemy, and he will waste his armies fighting his own phantoms.

Warhammer 40k - Tactica Imperium
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1473
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
Citat
Razlikuju se zato shto mushkarci imaju nagon za seksom a zene ga nemaju
Smile Smile ma ajde... Smile
Smile Smile Smile


Ma imaju... Samo ga 1 000 puta bolje kontrolisu.

a kako to rade?  Smile  Smile vecita misterija  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Kada bi samo ljubit znala...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2387
Zastava Italy
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 16.0.912.75
Vidi ja podrzavam ono da musko bi jace od zene u svakom pogledu ali opet se dvoumim.Fizicki musko jace ok,neka trenira karate pa me izmlati (rijetko ali istinito),IQ bas i nisam siguran mozda je bolje da zena bude pametnija od muska? Izvini brate Seeker,ali sam zagorio i ocajno bih volio imati neku zenu.Zato sam i pisao u takvom smislu,jer prosto zavidim svojim drugarima kojima zene se izravno nude, a ja mogu samo da balim u cosku Smile  Ako budem hladan i cekam da neka dodje,ostaje ono da trazim kao sadake.Opet ako trazim izravno zaradim samrcinu.
Zene vole ucijenjivati sa tim sto imaju i bas zbog toga se stidim.Jojjj jos ono pridjem i gledam je u oci,ona ocekuje nesto pametno a ja izvalim "da li mozes pet nebeskih minuta izdvojiti za mene?",ja bih propao u zemlju kada bih to izustio Smile
IP sačuvana
social share
"Zasto trazis harizmu u sebi punjena ptico,mogucnost prosvjecenosti u razvratu...miris zemlje,koncentricni krugovi gluposti,ne znanja...ona dalje ne razumiju, izgleda mi da je mrtva straza...
Rekoh sebi moj Boze koliko demagogije...koliko pokradenih misli iza kojih ne stoji nista osim mrznje,sujete,vlasti, i koliko pokvarenosti treba da se izlije pred nase noge, i kakve zone prepoznavanja dovedu nas do istine prevare...
Jer rijeka nije bila rijeka u samom pocetku,i nije nuzno da ne bude ponornica do kraja...
Sta se dogadja kad' mrtvi fazani lete,kad' mrtvi fazani lete al' nijedan ne pada..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.25
zene samo imaju nagon za peglanjem .. eventualno se desi da poneka ima nagon da poljubi ruku svom muskarcu, nakon sto se on isprazni u nju ...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.52
Citat
Razlikuju se zato shto mushkarci imaju nagon za seksom a zene ga nemaju. .


ovo si bash pametno rekao...  Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 481
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
Vidi ja podrzavam ono da musko bi jace od zene u svakom pogledu ali opet se dvoumim.Fizicki musko jace ok,neka trenira karate pa me izmlati (rijetko ali istinito),IQ bas i nisam siguran mozda je bolje da zena bude pametnija od muska? Izvini brate Seeker,ali sam zagorio i ocajno bih volio imati neku zenu.Zato sam i pisao u takvom smislu,jer prosto zavidim svojim drugarima kojima zene se izravno nude, a ja mogu samo da balim u cosku Smile  Ako budem hladan i cekam da neka dodje,ostaje ono da trazim kao sadake.Opet ako trazim izravno zaradim samrcinu.
Zene vole ucijenjivati sa tim sto imaju i bas zbog toga se stidim.Jojjj jos ono pridjem i gledam je u oci,ona ocekuje nesto pametno a ja izvalim "da li mozes pet nebeskih minuta izdvojiti za mene?",ja bih propao u zemlju kada bih to izustio Smile

Nemash shta ti neku ,,nju'' da chekash da dodje, neka ona cheka tebe. Ti si mushkarac, znachi radish, proizvodish, idesh ka nekom cilju, reservisan si, nezavistan, psihichki veoma stabilan. Ne bi trebalo da se uopshte nervirash ako te podjebava neka zena jer one su potpuno besopasne a samim tim to njihovo prozivanje je u najmanju ruku smeshno tako da to shto neka zena kaze ne treba da ima nikakvog efekta na tebe. Isto tako kao mushkarac ne udovoljavash zenama samo da bi one bile sa tobom, vec one trebaju da se potrude da bi bile sa tobom, dakle, ti treba da se postavish tako da budesh neshto shto one moraju da osvajaju. I treba da budesh potpuno ravnodushan prema samoci, braku, deci i ljubavnim vezama.

Ovaj, ovakav stav zene ce se truditi da ti slome jer je to njihova prirodna funkcija da ponishte mushkost.

E sada, jurnjava za zenama je u neku ruku kvaka 22. Tek kada shvatish da veza sa zenom uglavnom ne zavisi od tebe i prestanesh da jurish i da se cimash i pochnesh da se bavish svojim zivotom, poslom i napredovanjem odjednom ce ti se pojaviti. Veruj mi ja sam najvece ljubavi u svom zivotu imao, ako tako mogu da se nazovu, onda kada me je potpuno bolelo dupe hocu li ili necu biti sa tom nekom devojkom. Sa druge strane sa tim takvim stavom koji imash sada chak i da se neka zaljubi u tebe odmah ce se skloniti. Takav stav je pomalo stav ochajnika a nijedna zena nece ochajnika. Zena hoce mushkarca koji je psihichki jachi od nje, sposobnijim koji je beskompromisan i kako bi ulichno rekli zajebaniji od nje.
« Poslednja izmena: 19. Jan 2012, 12:18:50 od WSeeker »
IP sačuvana
social share
If you are strong feign weakness. If weak, pretend strength. Whatever your position, conceal it from the enemy, and he will waste his armies fighting his own phantoms.

Warhammer 40k - Tactica Imperium
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
mob
Nokia 
Citat
Nemash shta ti neku ,,nju'' da chekash da dodje, neka ona cheka tebe. Ti si mushkarac, znachi radish, proizvodish, idesh ka nekom cilju, reservisan si, nezavistan, psihichki veoma stabilan. Ne bi trebalo da se uopshte nervirash ako te podjebava neka zena jer one su potpuno besopasne a samim tim to njihovo prozivanje je u najmanju ruku smeshno tako da to shto neka zena kaze ne treba da ima nikakvog efekta na tebe. Isto tako kao mushkarac ne udovoljavash zenama samo da bi one bile sa tobom, vec one trebaju da se potrude da bi bile sa tobom, dakle, ti treba da se postavish tako da budesh neshto shto one moraju da osvajaju. I treba da budesh potpuno ravnodushan prema samoci, braku, deci i ljubavnim vezama.

E zvao te Mirko da izbacujete mrak iz podruma.


 Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Chrome 16.0.912.63
mob
HTC Wildfire S
Citat
Ja u stvari nikada nisam razumio zasto se seksualne potrebe muskaraca i
zena toliko razlikuju.  I nikada nisam razumio sve to sa Venerom i Marsom.
Također, nikada nisam razumio zasto muskarci razmisljaju glavom, a zene
srcem.  I na kraju, nikada nisam razumio zašto gen seksualne zelje toliko
oslabi kada cuje rjeci "Da, uzimam".

Razlikuju se zato shto mushkarci imaju nagon za seksom a zene ga nemaju. Seks je mushkarcu cilj koji ima prema zeni, dok je za zenu seks sredstvo, kojim ona privlachi i vezuje mushkarca za sebe.

Zbog toga i ,,gen seksualne zelje'' oslabi; zato shto zena, kada je sigurna da je odredjenog mushkarca osvojila, nema vishe potrebe da sa njim ima seksualne odnose onnoliko koliko je bilo potrebe da ih ima kada su se tek upoznavali.

I mushkarci i zene razmishljaju glavom samo na potpuno drugachije nachine shto je i medicinom dokazano.

Mushkarci i zene se u osnovi razlikuju. Ali, te razlike se savrsheno poklapaju shto na kraju krajeva i chini jedinstvo ljudske rase i shto nas je i dovelo do danashnjeg stepena razvoja ljudske vrste i civilizacije. Svako ko tvrdi suprotno uopshte ne poznaje medicinu, ni morfologiju(nauka o obliku) ljudske vrste, ni istoriju kao ni sociologiju.

Izvinjavam se što osporavam takvog naučnika sa poznavanjem tako široke baze znanja iz plemenitih oblasti...  Smile ... ali ovo jednostavno nije tačno.  Smiley
I ako mogu dodati, cela ta klazula "ko se ne slaže sa mnom ne razume se u to to to i to" je pomalo detinjasta. Smiley
Jer cirkularnom logikom postavljaš sebe kao uvek ispravnim i ne ostavljaš mnogo prostora drugom sagovorniku zar ne? Smiley

Pre svega, sam cilj seksa je reprodukcija. Smile Ne zajebancija.  Smile
Ljudi kao životinje (iz ugla evolucije i biologije) su jedini koji ga obavljaju iz čistog zadovoljstva (većinski), nijedan drugi sisar, primat, pa ni društvena životinja to ne radi zbog toga. (ona priča o delfinima, ma koliko simpatična, je još uvek nedokazan mit)
Ali, iako ga danas pretežno obavljamo (barem neki od nas, ne znam za ostale Smile ) zbog zajebancije.. ne treba zaboraviti da on i dalje počiva na korenima odnosno instiktima koji nas ubeđuju da je zbog razmnožavanja.
Jer u suštini suprotstavljamo ovih poslednjih 5 do 10.000 godina naprama 200.000 godina ljudskog postojanja kad je smešten isključivo u svrhu reprodukcije... i iz toga ovih poslednjih 10.000 izgleda beznačajno. (neki izvori datiraju i do 250.000 godina)

Iz toga je pomalo nelogično uslovljavati jedan pol a izostavljati drugi.
Kad je i jednom i drugom cilj razmnožavanje.
Tako da oba pola imaju seksualni nagon kako bi ispunili svoj instiktivni cilj. Smiley

Ok. Ali činjenično stanje me ubeđuje u suprotno i o čemu se onda radi i zašto muški i ženski nisu sinhornizvovani ako je tako? (ovo je sad kao retoričko pitanje, pa odgovorom na njega kao i na prethodno zadato, delujem duplo pametnije.  Smile )
Dozvoli da ti objasnim, cela priča se svodi na kvantitet i kvalitet... i borbu između ta dva.
Ženska jajna odnosno polna ćelija može da se regeneriše 200-300 puta u životnom dobu jedne prosečne žene. (google menstruacija i ovulacija)
Sa druge strane, muška polna ćelija odnosno spematozoidi mogu da se regenerišu daleko daleko veći broj puta.
Počevši od 12 godine (što varira) zdrav muškarac proizvede oko 85 miliona polnih ćelija sperme svakog dana (što opada s godinama, ali čak i posle 30, 40 godina ostaje ti dosta miliona Smiley )
Ceo taj odnos "200-300 u toku života" vs. "80 miliona svakog dana" je moraš priznati suviše nesrazmeran i dajući jednima tako nisku biološku investiciju (vrednost muške i ženske polne ćelije, resursi stavljeni u trudnoću), muškarcima je mnogo "bolje" (evolutivno) da imaju seks sa više partnera i seju svoje seme kvantitavno šireći svoje gene.. u odnosu na žene kojima je u "oskudici" polnih ćelija "bolje" da potraže što kvalitetnijeg partnera koji bi oplodio njihovu jajnu ćeliju uzimajući u obzir koliko energije i vremena gube u celom tom procesu.
Muškarci i žene imaju različitu početnu investiciju koju ulažu, najkraće rečeno. Smiley

Iz svega toga dobijamo situaciju u kojoj muškarac naizgled "želi" više seksa, odnosno podložniji je "promiskuitetu" (ljudski izraz zapravo, u evoluciji i biologiji ne postoji tako nešto kao što je "promiskuitet") jer mu se jednostavno... može.  Smiley
Ali to nikako ne znači da jedni imaju seksualni nagon dok drugi ne. To jednostavno nije istina. Smiley

Cela ta atmosfera u našoj svesti koja nam govori da su između polova jedni seksualni za razliku od drugih koji uopšte nisu je čista tautologija, u retoričkom smislu... toliko puta smo ponovili tu prividnu hipotezu da je ona posle nekog vremena počela da se ostvaruje. Iako to svom korenu nije istina.
Danas, kad nam je svima omogućeno da kupimo Durex za 220 kinti, može se reći da bi se žene podjednako isto jebavale kao i muškarci.  Smile I jebavaju se koliko je meni poznato.  Smile
Ali ne treba zaboraviti prethodnih 200.000 godina evolucije i instikti koji nam tiho šapuću. Smiley

Naravno tu se priča ne završava, čak naprotiv to je tek početak. Ima tu još mnogo (premnogo) drugih faktora koji utiču, što bioloških što psiholoških i sociološko-kulturnih... a ovaj post je već dovoljno opširan za jedan forum i za strpljenje prosečnog čitaoca.
Tako da predlažem ti da pročitaš od "The Selfish Gene" od Dokinsa.

Ono što mogu napomenuti, a da ide u korist tvoje hipoteze je jedna izražena karakteristika koja se ističe u ljudskoj seksualnosti a to je činjenica da u celom svetu primata, ljudske ženke ne prikazuju nikakve očigledne spoljašne znakove estrusnog ciklusa... odnosno srpski rečeno - vremena za parenje. Smiley
Postoji više hipoteza koje objašnjavaju zašto žene prikrivaju nagon za seksom (pa izgleda kao i da ga nemaju kako ti tvrdiš Smiley ), a jedna od njih je da bi izbalansirale prethodno opisani nesrazmerni odnos.
Evolutivna psihologija se još igra sa ovim pojmom.

Dalje, još nisam čuo da postoji "gen" seksualne želje. Ali seksualna želja i intezitet iste ne zavisi od pola.
I kod jednih i drugih se može umanjiti iz više razloga... a vrlo često.. zbog čiste dosade. Kao i zbog veće odgovornosti kad se pojave.



PS. Inače, nešto manje važno za celu ovu priču ali užasno užasno zanimljivo. Smiley Najnovija hipoteza sugestira da je seks nastao iz kanibalizma. Smile
Postane mnogo jasnije posle čitanja ovog članka: http://www.scientificamerican.com/article.cfm?id=sex-death-kefir-lynn-margulis
Ali u suštini, od kanibalizma kad je je okolina napravila izvor hrane nedostupnim. Smiley
Naravno, ova priča se odvija mnoooogo unazad, dve milijarde godine unazad.. pre sisara, primata i ženskog jebavanja.  Smile
Ali zanimljiva poenta je ... pitanje je da li hoćemo nekoga da pojebemo ili pojedemo?  Smile  Razlika nije samo u jednom slovu više.  Smile
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 481
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
Citat
Izvinjavam se što osporavam takvog naučnika sa poznavanjem tako široke baze znanja iz plemenitih oblasti...  Smile ... ali ovo jednostavno nije tačno.  Smiley
I ako mogu dodati, cela ta klazula "ko se ne slaže sa mnom ne razume se u to to to i to" je pomalo detinjasta. Smiley
Jer cirkularnom logikom postavljaš sebe kao uvek ispravnim i ne ostavljaš mnogo prostora drugom sagovorniku zar ne? Smiley

Kada si se vec pronashao u ovoj rechenici, samo nemoj da se nervirash zbog toga. Nisi ti jedini koji ne poznaje razlike u mozgovima izmedju mushkaraca i zena, koje direktno utichu na izrazavanje seksualnosti.

Citat
Ono što mogu napomenuti, a da ide u korist tvoje hipoteze je jedna izražena karakteristika koja se ističe u ljudskoj seksualnosti a to je činjenica da u celom svetu primata, ljudske ženke ne prikazuju nikakve očigledne spoljašne znakove estrusnog ciklusa... odnosno srpski rečeno - vremena za parenje. Smiley
Postoji više hipoteza koje objašnjavaju zašto žene prikrivaju nagon za seksom (pa izgleda kao i da ga nemaju kako ti tvrdiš Smiley ), a jedna od njih je da bi izbalansirale prethodno opisani nesrazmerni odnos.
Evolutivna psihologija se još igra sa ovim pojmom.

Niko nishta ne prekriva i veoma je prosto to objasniti i to sam vec jedno 5 puta uradio na razlichitim temama ali mnogi su samo pljuvali po tome shto nas vraca na moj poslednji pasus ovog posta koji si citirao.

Ali, ajde josh jednom...

Elem, ljudi su kortikalna bica shto znachi da imaju neokorteks(novi mozak). Spoljashnji, najmladji deo mozga koji samo oni imaju na planeti. On je zasluzan za sve shto vidish i oko nas, sva ljudska civilizacijska dostignuca. Razlika u seksualnosti izmedju mushkarca i zene najvishe zavisi u razlikama u mozgu izmedju mushkaraca i zena koje su medicinski dokazane u poslednjih 20 godina.(Ranije je medicina verovala da su mozgovi oba pola potpuno isti ali to je danas osporeno). Ljudima je izrazavanje seksualnosti najbitniji proces u njihovim zivotima. Dok kod zivotinja to nije. Zashto?

Zato shto zivotinje nemaju neokorteks niti slozene ljudske emocije, niti razum, niti rezonovanje i zato se njihov seksualni zivot svodi na to kada zenka dobije teranje i to se obavi u roku od nekoliko dana i to je to do sledece godine. Dok kod ljudi opet ponavljam nije tako a seksualni odnosi su zbog razvijenog mozga neopisivo drugachiji i komplikovaniji nego kod zivotinja, ukljuchuju i duboke ljudske emocije i verbalne veshtine i josh gomilu stvari.

Seksualni odnos izmedju mushkarca i zene deshava se zbog izrazavanja seksualnosti pritom u tim trenutcima niko ne razmishlja o razmnozavanju i oplodnji. Ako ne verujesh pogledaj danashnje mlade parove, seksa koliko hocesh ali dece veoma malom josh plus ako se nekoj nesrecnici desi da zatrudni, ode lepo pa abortira. Kada bi ljudi imali seksualne odnose samo onda kada bi hteli decu, seks bi zene imale onoliko puta koliko imaju dece ili eventualno malo vishe ako im je partner neplodan.

Seks je za mushkarce cilj a za zene sredstvo ustvari znachi: Seks, mushkarac i zena, imaju da bi zadovoljili svoje nagone. Mushkarac nagon za seksom, a zena nagon za seksualnom vlashcu(uticajem) nad mushkarcem.

Ovo shto sam napisao samo sam zagrebao povrshinu jer je seksualnost u ljudskoj rasi veoma komplikovana tema i da bi se dobro prikazala potrebno je istaci josh mnoga istrazivanja i pokazati jos mnogo dokaza a mene mrzi da pishem josh sam uveren da ovo niko ne chita. Ili ako chitaju shalju komentare sam da bi se zajebavali ili im je dosadno, shto je i ochekivano.

« Poslednja izmena: 19. Jan 2012, 17:18:43 od WSeeker »
IP sačuvana
social share
If you are strong feign weakness. If weak, pretend strength. Whatever your position, conceal it from the enemy, and he will waste his armies fighting his own phantoms.

Warhammer 40k - Tactica Imperium
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 09:27:43
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.117 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.