Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: И пандури дрхте пред одликашима  (Pročitano 5703 puta)
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0
 Mali monstrumi...
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.106
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Sve je to nekanalisani bunt protiv sistema, čovek je ugnjetavan i mora negde da ispolji svoje frustracije.

Sa 14-15 godina?

Da.... ja sam protiv sistema jer mi mama i tata nisu kupili nafuranu jaknu...

hahahahahhahahahah

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.106
mob
Samsung 111111
Ti mislis da neko sa 14 godina moze da bude huligan ?? Da ga se plasi milicija i profesori ? Da ga juri SAJ i PTJ
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
Ti mislis da neko sa 14 godina moze da bude huligan ?? Da ga se plasi milicija i profesori ? Da ga juri SAJ i PTJ

Pa sada stavi dva tri nabildana od 14-15 godina i nekom profana od +50, sigurno mu nije svejedno
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
Nokia 
Citat
Ako pustiš dete da od početka radi šta hoće, da se druži sa raznoraznim ološem
Да ли су олош министри у Влади Србије?

Да ли су олош чланови САНУ?

Да ли су олош ''жене у црном доњем вешу'', ''геј-стрејт алијанса'', ''европски покрет'', ''коалиција младих против насиља''.... стипеднисти ''фулбрајтове фондације'', ''фон. фридрих еберт''...?

Pa sad, ne bih se usudio da generalizujem, verovatno da i među njima ima ološa, ali se deca ne ugledaju na njih, već na one koji su im u neposrednom okruženju. Ove organizacije su jako zgodne za kanalisanje besa različitih etiologija većine mladih ljudi na sebe, ne samo ološa, mada nisu one krive za sve probleme koji bes izazivaju. Smile
Конкретно питање: Да ли неко на ОВОМ списку НИЈЕ ОЛОШ?
Међу њима има и Даре-тових учитеља, идола, узора, богова...
Ti mislis da neko sa 14 godina moze da bude huligan ?? Da ga se plasi milicija i profesori ? Da ga juri SAJ i PTJ
Нека од тих паравојних полицијиских одреда је добила Плакету С.О. Земун.
Класичан рекет.
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.106
mob
Samsung 111111
Citat
Pa sada stavi dva tri nabildana od 14-15 godina i nekom profana od +50, sigurno mu nije svejedno

Znas li ti uopste sta znaci 14 godina ??
To je osmenac  Smile Jel se secas ti kad si bio 8 razred ?? Jel si blejao u teretani ? Maltretirao prolaznike , murka bezala od tebe  Smile
Daj bre ne lupajte..dva samara glava bi mu se okrenula
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
Citat
Pa sada stavi dva tri nabildana od 14-15 godina i nekom profana od +50, sigurno mu nije svejedno

Znas li ti uopste sta znaci 14 godina ??
To je osmenac  Smile Jel se secas ti kad si bio 8 razred ?? Jel si blejao u teretani ? Maltretirao prolaznike , murka bezala od tebe  Smile
Daj bre ne lupajte..dva samara glava bi mu se okrenula

Pa ti posle naprave sachekushu  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Question everything.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 5329
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0
Citat
Sve je to nekanalisani bunt protiv sistema, čovek je ugnjetavan i mora negde da ispolji svoje frustracije.

Sa 14-15 godina?

Da.... ja sam protiv sistema jer mi mama i tata nisu kupili nafuranu jaknu...

hahahahahhahahahah



Explanation:
The cited reference was a non obvious form of irony. Smile
IP sačuvana
social share
Deus ex machina.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


I observe people.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.24


Ma kako da ne.
Ovo je posledica demokratskog izvestavanja novina/novinara.Ovo je posledica B92 (ne samo njih,ali kod njih je to izrazeno) da plase ljude..huliganima kurcima palcima.Klasicne izmisljotine.Pa za ovakve lazi treba muda da im secu jednom po jednom.
Da pojasnim..
Da li je huligan adekvatna rec za nekog nasilnika ??
I jeste i nije u tome i jeste stvar.
-Za huligane mozes da kazes da su huligani ako je u pitanju njih 30 koji terorisu grad..Ili na nekim manifestacijama/skupovima/protestima dodju i lome izloge.I da to rade stalno.E to su huligani,nasilnici..organizovana kriminalna grupa definiski kako hoces.

Posmatras stvari sa potpuno pogresne osnove. Uopste nije rec o tome da li je prigodan termin za ovakvu decu huligani ili nesto drugo. Mozes i Marsovci da ih zoves, medjutim to nece promeniti da oni nisu kako tvrdis posledica izvestavanja televizije B92 ili drugih medija i njihovih izmisljotina, vec je nasilje medju decom realan problem. Bio je realan dok sam ja odrastao, bio je realan dok je odrastao moj mladji brat, uvek su postojale kabadahije od kojih se razred pisko u gace a bogami i nastavnici, takvi postoje i danas. I dobro je sto se u medijima govori o tom problemu i podize svest da takvo ponasanje nije prihvatljivo i mora biti stoze sankcionisano.
Citat
-Ali ako se na nekom skupu tipa *gej parada *Proglasenje nezavisnosti Kosova skupi toliko ljudi koji iz gneva biju policiju , lome ambasade..To vec nisu huligani,adekvatna rec za njih je narod.Sad moze svako da sere sta hoce ali to je tako.Jer ako je broj onij koji ucestvuju parati ponosa manji od broja onih koji sve kosti da im izlome,to vec nije huliganstvo vec nasilni protest.Jedino ako ces i za svestenike da kazes da su huligani ?!
Ponovo se hvatas za rec "huligani", koji je posve nebitan. Pojam narod ne iskljucuje da taj narod moze da ispolji huligansko ponasanje (kao sto je svakako demoliranje ambasada i ulica), samim tim se uslovno i svestenici mogu nazvati huliganima kada takva ponasanja ispolje, ne vidim zasto ne bi.
Citat
-I to novinari..ja nzm ni ko im dade taj naziv jedva cekaju jebem li im ja sto majke.Nije svako fizicko obracunavanje dejstvo huligana !
-Vama kojima je ispran mozak morate da stavite prst na celo.Fizicki obracuni nisu izmisljeni danas u 2011 to postoji svuda i svugde.Otovri knjigu "Kad su cvetale tikve" ono se nista ne razlikuje od danasnjeg vremena..isto su postojali mangupi koji su se lemali sa milicijom.Postojala je milicija koja je isto bila 'fina' prema njima.
-Izuzmite nasu zemlju.Razmislite o zemlji matici demokratije SAD .. Tamo je takodje nasilje jako izrazeno i bilo i jeste..Samaraju se crnci i belci i meksikanci.

-Kako je dosla demokratija u nasu zemlju ????????
Mirnim protestima ?? Parolama mira ??
Dosla je bagerima i paljenjem,lomljavinom.Da drugari,svi vi koji se pravite demokrate..ustvari ste preuzeli vlast paljenjem i obracunavanjem.
Kako je demokratija dosla u Libiju ? U zemljama Afrike ??
Cekaj jel su i to bili huligani ????
E ne oni su bili oslobodioci  Smile

Ponekad imam osecaj da Novinari zele da zivimo u strahu..od terorista/huligana/bombasa-samoubica  Smile
Definicija ovih klinaca je da su raspustena deca..nevaspitana i bezobrazna..kojima treba da se ocita lekcija.A ne teroristi i huligani i jebem li ga koju ce jos novu rec da smisle.

Ovo ti je isuvise u domenu politike, a to nije moje polje ekspertize.  Smile
Citat
I da nas narod nije bolestan niti je za medicinske ustanove.Nas narod je izmucen ratovima,gladan,besan i bez perspektive.I pored toga ja mislim da smo bar dva puta normalniji od zemalja na zapadu.


Ponovo stvari gledas sa pogresne osnove. Narod kao takav ne moze da bude bolestan ili zdrav. Ali jedinke u njemu itekako mogu. To sto su decaci ocigledno poremecenog nivoa vrednosti i sa visokim nivoom vaspitne zapustenosti ispoljavanoj u maltretiranju decaka koji se posledicno tome ubio, verovatno za neku opservaciju u medicinskoj ustanovi, ne znaci da se to odnosi na narod uopste, i to ne treba tako da dozivljavas.

Citat
Међу њима има и Даре-тових учитеља, идола, узора, богова...

Mislim da se ti i ja ne poznajemo dovoljno da bi davao ocene ko su moji ucitelji, idoli, uzori i bogovi. Ako zelis da te dozivljavaju kao ozbiljnog sagovornika u nekom iole ozbiljnom drustvu, nemoj da dajes pausalne ocene, a samo na ovoj temi si ih dao nekoliko.  Smile
IP sačuvana
social share
Doctor, doctor, People keep ignoring me!
-Next please!


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.24
secam se.. kako su ovakve male picke ovde zavrsavale.. od strane "nekadasnje" narodne milicije  Smile

kad te zavali jednom sakom onom radnickom, sto je mesala malter i utovarivala ugalj, pre nego sto je preko veze postao opasan baja koji mase zoljom nocu po kaficima... pa te razvuce po asfaltu da ti se muda ogule onako lepo.. mesto brijanja...

a kad dodje kuci.. onda ga otac zaveze za radijator  Smile pa ga danima upoznaje sa vojnickim kaisem...

sve to sto se desava.. krivi su samo roditelji.

i ovi cija su deca ovi imbecili sto maltretiraju sve zivo i ovi drugi roditelji sto to trpe..

umesto da se udruze i ogule im svima kozu sa ledja  Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.