Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: И пандури дрхте пред одликашима  (Pročitano 5715 puta)
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.106
mob
Samsung 111111
Citat
Ja odavno mislim da smo mi zreli za jednu medicinsku ustanovu koja bi se bavila tretmanom mladih sa izrazenim agresivnim tendencijama. Znaci, ne klasicna psih. bolnica ni klasican popravni dom... jer ovo ponasanje niti je klasicno kriminalno niti klasicno antisocijalno da bi se davala dijagnoza... ovo je duboka razvojna patologija i posledica patologije drustva... sto je zasebna kategorija... i zasluzuje jednu specijalisticku ustanovu polu-zatvorenog tipa. Pa fino.. maltretiras decu po skoli... ajde 3 meseca na tretman.

Ma kako da ne.
Ovo je posledica demokratskog izvestavanja novina/novinara.Ovo je posledica B92 (ne samo njih,ali kod njih je to izrazeno) da plase ljude..huliganima kurcima palcima.Klasicne izmisljotine.Pa za ovakve lazi treba muda da im secu jednom po jednom.
Da pojasnim..
Da li je huligan adekvatna rec za nekog nasilnika ??
I jeste i nije u tome i jeste stvar.
-Za huligane mozes da kazes da su huligani ako je u pitanju njih 30 koji terorisu grad..Ili na nekim manifestacijama/skupovima/protestima dodju i lome izloge.I da to rade stalno.E to su huligani,nasilnici..organizovana kriminalna grupa definiski kako hoces.
-Ali ako se na nekom skupu tipa *gej parada *Proglasenje nezavisnosti Kosova skupi toliko ljudi koji iz gneva biju policiju , lome ambasade..To vec nisu huligani,adekvatna rec za njih je narod.Sad moze svako da sere sta hoce ali to je tako.Jer ako je broj onij koji ucestvuju parati ponosa manji od broja onih koji sve kosti da im izlome,to vec nije huliganstvo vec nasilni protest.Jedino ako ces i za svestenike da kazes da su huligani ?!

-I to novinari..ja nzm ni ko im dade taj naziv jedva cekaju jebem li im ja sto majke.Nije svako fizicko obracunavanje dejstvo huligana !
-Vama kojima je ispran mozak morate da stavite prst na celo.Fizicki obracuni nisu izmisljeni danas u 2011 to postoji svuda i svugde.Otovri knjigu "Kad su cvetale tikve" ono se nista ne razlikuje od danasnjeg vremena..isto su postojali mangupi koji su se lemali sa milicijom.Postojala je milicija koja je isto bila 'fina' prema njima.
-Izuzmite nasu zemlju.Razmislite o zemlji matici demokratije SAD .. Tamo je takodje nasilje jako izrazeno i bilo i jeste..Samaraju se crnci i belci i meksikanci.

-Kako je dosla demokratija u nasu zemlju ????????
Mirnim protestima ?? Parolama mira ??
Dosla je bagerima i paljenjem,lomljavinom.Da drugari,svi vi koji se pravite demokrate..ustvari ste preuzeli vlast paljenjem i obracunavanjem.
Kako je demokratija dosla u Libiju ? U zemljama Afrike ??
Cekaj jel su i to bili huligani ????
E ne oni su bili oslobodioci  Smile

Ponekad imam osecaj da Novinari zele da zivimo u strahu..od terorista/huligana/bombasa-samoubica  Smile
Definicija ovih klinaca je da su raspustena deca..nevaspitana i bezobrazna..kojima treba da se ocita lekcija.A ne teroristi i huligani i jebem li ga koju ce jos novu rec da smisle.
I da nas narod nije bolestan niti je za medicinske ustanove.Nas narod je izmucen ratovima,gladan,besan i bez perspektive.I pored toga ja mislim da smo bar dva puta normalniji od zemalja na zapadu.
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.106
mob
Nokia 
Citat
Ja odavno mislim da smo mi zreli za jednu medicinsku ustanovu koja bi se bavila tretmanom mladih sa izrazenim agresivnim tendencijama. Znaci, ne klasicna psih. bolnica ni klasican popravni dom... jer ovo ponasanje niti je klasicno kriminalno niti klasicno antisocijalno da bi se davala dijagnoza... ovo je duboka razvojna patologija i posledica patologije d тиrustva... sto je zasebna kategorija... i zasluzuje jednu specijalisticku ustanovu polu-zatvorenog tipa.
Да уватиш ти једног ''класичног криминалца'', а лако ћеш после са овима чије ''понашање није класични криминално''?
Citat
Rekao sam pre i reći ću opet. Strpati u prvi avion i pravac Avganistan!
А шта ћемо са гомилом уштогољених комуњарских синова и ћерки који Србски народ тероришу ДЕЦЕНЈАМА?

Шта ћемо са 100 000 припадника ''мупа'' и још приде 50 000 припадника паравојних ''агенција за обезбеђење људи и имовине'' који Србе тероришу где и како стигну? Smile

не знам шта ЋЕМО...најбоље би било да ти својим личним примером покажеш нама неукима шта да радимо...

Моје питање је било упућено Србима и добронамерним несрбима!!!
Пошто не припадаш ниједној од ове две групе и не труди се да  одговараш!
Citat
и без копи пејст глупавих текстова са нета
Мали број мојих ''копи пејст'' текстова су ''глупави'',али су примерени твом нивоу образовања.
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0
Citat
Моје питање је било упућено Србима и добронамерним несрбима!!!

зар постоје добронамерни несрби? Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
Nokia 
Имаш књиге, па читај!
Citat
Ja odavno mislim da smo mi zreli za jednu medicinsku ustanovu koja bi se bavila tretmanom mladih sa izrazenim agresivnim tendencijama. Znaci, ne klasicna psih. bolnica ni klasican popravni dom... jer ovo ponasanje niti je klasicno kriminalno niti klasicno antisocijalno da bi se davala dijagnoza... ovo je duboka razvojna patologija i posledica patologije drustva... sto je zasebna kategorija... i zasluzuje jednu specijalisticku ustanovu polu-zatvorenog tipa. Pa fino.. maltretiras decu po skoli... ajde 3 meseca na tretman.

Ma kako da ne.
Ovo je posledica demokratskog izvestavanja novina/novinara.Ovo je posledica B92 (ne samo njih,ali kod njih je to izrazeno) da plase ljude..huliganima kurcima palcima.Klasicne izmisljotine.Pa za ovakve lazi treba muda da im secu jednom po jednom.
Da pojasnim..
Da li je huligan adekvatna rec za nekog nasilnika ??
I jeste i nije u tome i jeste stvar.
-Za huligane mozes da kazes da su huligani ako je u pitanju njih 30 koji terorisu grad..Ili na nekim manifestacijama/skupovima/protestima dodju i lome izloge.I da to rade stalno.E to su huligani,nasilnici..organizovana kriminalna grupa definiski kako hoces.
-Ali ako se na nekom skupu tipa *gej parada *Proglasenje nezavisnosti Kosova skupi toliko ljudi koji iz gneva biju policiju , lome ambasade..To vec nisu huligani,adekvatna rec za njih je narod.Sad moze svako da sere sta hoce ali to je tako.Jer ako je broj onij koji ucestvuju parati ponosa manji od broja onih koji sve kosti da im izlome,to vec nije huliganstvo vec nasilni protest.Jedino ako ces i za svestenike da kazes da su huligani ?!

-I to novinari..ja nzm ni ko im dade taj naziv jedva cekaju jebem li im ja sto majke.Nije svako fizicko obracunavanje dejstvo huligana !
-Vama kojima je ispran mozak morate da stavite prst na celo.Fizicki obracuni nisu izmisljeni danas u 2011 to postoji svuda i svugde.Otovri knjigu "Kad su cvetale tikve" ono se nista ne razlikuje od danasnjeg vremena..isto su postojali mangupi koji su se lemali sa milicijom.Postojala je milicija koja je isto bila 'fina' prema njima.
-Izuzmite nasu zemlju.Razmislite o zemlji matici demokratije SAD .. Tamo je takodje nasilje jako izrazeno i bilo i jeste..Samaraju se crnci i belci i meksikanci.

-Kako je dosla demokratija u nasu zemlju ????????
Mirnim protestima ?? Parolama mira ??
Dosla je bagerima i paljenjem,lomljavinom.Da drugari,svi vi koji se pravite demokrate..ustvari ste preuzeli vlast paljenjem i obracunavanjem.
Kako je demokratija dosla u Libiju ? U zemljama Afrike ??
Cekaj jel su i to bili huligani ????
E ne oni su bili oslobodioci  Smile

Ponekad imam osecaj da Novinari zele da zivimo u strahu..od terorista/huligana/bombasa-samoubica  Smile
Definicija ovih klinaca je da su raspustena deca..nevaspitana i bezobrazna..kojima treba da se ocita lekcija.A ne teroristi i huligani i jebem li ga koju ce jos novu rec da smisle.
I da nas narod nije bolestan niti je za medicinske ustanove.Nas narod je izmucen ratovima,gladan,besan i bez perspektive.I pored toga ja mislim da smo bar dva puta normalniji od zemalja na zapadu.

Јеси му сасуо све у лице.
Свака ти част! Smile
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1473
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.52
Pomerene vrednosti u nasoj pomerenoj drzavi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Question everything.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 5329
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0
Sve je to nekanalisani bunt protiv sistema, čovek je ugnjetavan i mora negde da ispolji svoje frustracije. Smile

Šalu na stranu, roditelji su glavni krivci. Ako pustiš dete da od početka radi šta hoće, da se druži sa raznoraznim ološem, da laže i krade bez kazne, ili ako si sam loš primer svom detetu, normalno je da će usvojiti one obrasce ponašanja koji su mu u neposrednom okruženju. Čudno bi bilo da u takvom okruženju izraste u normalnu osobu. Opet, ni preveliki roditeljski nadzor nije dobar, jer se može desiti da dete ne prođe kroz dovoljan broj situacija u kojima bi naučilo prihvatljive i korisne norme ponašanja u socijalnoj interakciji sa drugim ljudima.

U ovakvim poodmaklim fazama fizičko i institucionalno kažnjavanje je neefikasno, ništa tako dobro ne vraća ovu decu na ispravan put kao saznanje da su kompletni idioti, propalice i manje vredni od drugih ljudi, bilo da to sami shvate, ili da im bude utuvljeno. To je veoma jak pokretač u prihvatanju pozitivnih obrazaca ponašanja.
IP sačuvana
social share
Deus ex machina.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0
Citat
Имаш књиге, па читај!

због мог нивоа образовања још нисам напредовао до читања књига Smile
« Poslednja izmena: 12. Nov 2011, 14:15:28 od mrgec »
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
Nokia 
Citat
Ako pustiš dete da od početka radi šta hoće, da se druži sa raznoraznim ološem
Да ли су олош министри у Влади Србије?

Да ли су олош чланови САНУ?

Да ли су олош ''жене у црном доњем вешу'', ''геј-стрејт алијанса'', ''европски покрет'', ''коалиција младих против насиља''.... стипеднисти ''фулбрајтове фондације'', ''фон. фридрих еберт''...?
« Poslednja izmena: 12. Nov 2011, 14:23:33 od Nksamsj »
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Question everything.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 5329
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0
Citat
Ako pustiš dete da od početka radi šta hoće, da se druži sa raznoraznim ološem
Да ли су олош министри у Влади Србије?

Да ли су олош чланови САНУ?

Да ли су олош ''жене у црном доњем вешу'', ''геј-стрејт алијанса'', ''европски покрет'', ''коалиција младих против насиља''.... стипеднисти ''фулбрајтове фондације'', ''фон. фридрих еберт''...?

Pa sad, ne bih se usudio da generalizujem, verovatno da i među njima ima ološa, ali se deca ne ugledaju na njih, već na one koji su im u neposrednom okruženju. Ove organizacije su jako zgodne za kanalisanje besa različitih etiologija većine mladih ljudi na sebe, ne samo ološa, mada nisu one krive za sve probleme koji bes izazivaju. Smile
IP sačuvana
social share
Deus ex machina.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
Srbija 
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.104 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.