Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 06:58:26
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Svi bi da žive u Beogradu  (Pročitano 19003 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1369
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
Evo ja ne bi.I necu nikad.Necu ni da svratim,to sam svecano obecao sebi.

Hvala  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Citat
Svi bi da žive u Beogradu
Gnusna laz, ja ne volim ni da svracem u Beograd a kamoli da zivim tamo  Smile

Doduse, imam dobre uslove tu gde sam ali shvatam da postoje ljudi koji ostanu posle studiranja ili dodju u Beograd zbog posla. Ne razumem one koji odu tamo a imali bi bolje uslove tamo gde su pre bili(npr te studente koji ostaju i zaposljavaju se na mnogo losijim radnim mestima+ placaju kiriju a mogu kuci da zive za manje pare i da mozda nadju posao u struci) ali verujem da postoje ljudi kojima je bitno da je Beograd a nije bitno da imaju malo bolje uslove zivota  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
mob
LG Nexus 5
Statistike i naseljavanje Beograda govore upravo o tome da bi svi da zive u Beogradu.

Trecina stanovnika Srbije (ne racunajuci KiM), zivi u Beogradu i prigradskim naseljima, od preostale dve trecine, 80% masta ili bi volelo da zivi u Beogradu (od tih 90%, 50% zato sto je to Beograd, ovo resto zbog boljih uslova za posao) i ostaje 20% onih koji bi pre umrli nego da dodju u Beograd.

I tako dolazimo do toga da je "svi" relativan pojam u ovom slucaju, tj ogromna vecina bi da zivi u Beogradu. To nije moje misljenje, to je cinjenica.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
Khm...
Citat
Gde biste u Srbiji najviše voleli da živite?

- U Beogradu: 17,5%
- U Novom Sadu: 20,3%
- U Nišu: 3,5%
- U Kragujevcu: 2,9%
- U rodnom mestu: 18,8%
- Uopšte ne bih voleo da živim u Srbiji: 30,9%
- Ne živim u Srbiji: 5,7%
Kada se isključe ovi koji ne žele da žive u Srbiji (kao da ih neko tera), lepo se po gornjim brojkama vidi na kom mestu je Beograd. Čak nije ni drugi po redu.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma

аватар не чини човека

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 61642
Zastava Beograd
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
mob
Nokia C5-00
Када такву анкету буде попунило око 6 и нешто милиона људи, онда ће бити меродавна, а не кад је са блицовог сајта, на узорку од три ипо човека  Smile

Мада, доста људи испољава жеље и нагиње ка Новом Саду, тако се мени чини.. Док они који поред асфалта нису прошли, за њих је Београд без компромиса  Smile

Мени је тамо (Нови Сад) јако лепо, кад одем Smiley
« Poslednja izmena: 19. Apr 2011, 01:16:41 od gagijk »
IP sačuvana
social share

Прочитајте: Кућни ред Најчешће постављана питања
You can be addicted to a certain kind of candy...
    
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.18
Citat
najvećem broju studenata ne pada na pamet da se posle završetka školovanja u univerzitetskim centrima vrati u zavičaj,

ах...враћају се сваког викенда...да ћале да кинту а кева спреми шунке,сланине,лука и кромпира...да не цркну од глади мукице у велеграду Smile

Pa i ranije je bilo tako. Dobije se stan u gradu, digne kredit, kupi Fica pa se ide kod roditelja na selo po sunku i kobaje. Tako je bilo sedamdesetih i osamdesetih pogotovo kad je udarila kriza.

industrija nam je unishtena . bez toga ostaju samo drzavni poslovi , poslovi vezani za vlast (razne agencije , banke i sl ...) i usluzni sektor . ovaj poslednji prirodno gravitira tamo gde ima novca , shto opet znachi da se kapital skuplja u tih par administrativnih centara .

Pa oko urbanih centara je bila i industrija, nije bila po selima  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16

Pa oko urbanih centara je bila i industrija, nije bila po selima  Smile

industrija je bila oko gradova - manjih , srednjih i vecih . danas je praktichno unishtena (uz par izuzetaka) . to znachi da ni taj student nema gde da se vrati kad zavrshi fakultet , niti radnici sa srednjom shkolom imaju gde da se zaposle .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
mob
LG Nexus 5
Pa oko urbanih centara je bila i industrija, nije bila po selima  Smile

Da, maradicu, sto znaci da je u svakom gradu bila bar jedna velika fabrika ili u blizoj okolini. Pa autobus lokalac koji dovozi ljude i iz  grada i iz sela. U fabrikama, recimo u i oko Arandjelovca su radili ljudi iz bar 20 sela u okolini.

Sto se mene licno tice, ja bih voleo da zivim u Novom Sadu ali samo u slucaju da mogu sebi da obezbedim primanja koja mogu u Beogradu. Nisam lokal patriota koji bi radio za 15 ooo din u manjem gradu i tripovao kako sam do jaja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.151
mob
Samsung 111111
Sve sve,al ne kapiram sto bi ljudi zeleli da zive u Novom Sadu  Smile
Nikad nisam bio tamo..ali nikad nisam cuo neke posebne price o tom gradu,i iznenadjuje me ovo iskreno
« Poslednja izmena: 19. Apr 2011, 01:37:20 od jasikasi »
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.205
mob
Nokia krntija
Када такву анкету буде попунило око 6 и нешто милиона људи, онда ће бити меродавна

Što će biti na Sveti Nikad.  Smile

Koliko je njihova anketa merodavna ne znam, verovatno nije, ali zato ove agencije, tipa Stratedžik marketing i slečne koje se bave time mogu da naprave jedno istraživanje na manjem uzorku ljudi, a kako one baš dolaze do tog merodavnog uzorka to je već Bambinina struka, ja blage nemam.

Možda ta anketa kaže da je Beograd na trećem mestu na listi želja, al činjenica je da priliv ljudi iz provincije u Beograd ima tendenciju rasta iz godine u godinu. Direktor one agencije za regionalni razvoj je svojevremeno rekao da ukoliko se ovaj trend nastavi, Bg će imati 4 miliona stanovnika za 10-15 godina.

Jedno su želje, a drugo je šta ljudi rade. I ja želim da blejim na ostrvu Necker, pa evo me u Žarkovu.
« Poslednja izmena: 19. Apr 2011, 01:45:36 od bookee »
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 06:58:26
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.