Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 03:03:05
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Imam utisak da me drustvo izbegava  (Pročitano 17810 puta)
15. Avg 2015, 16:18:32
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 17114
Browser
Chrome 44.0.2403.155
Cao svima. Smiley

Imam utisak da me u poslednje vreme drustvo iz kraja izbegava. Svi mi studiramo i onda se skupimo svi u kraju, uglavnom, leti. Pocela je da bude ovakva situacija poslednjih godinu dana.

Kad izadjem s njima oni kazu necemo dugo ako ih je npr dvojica ili ako ih je vise oni ubrzo pocnu da se razilaze. Ako me neko pozove i vise nas je, ja ne znam koliko su dugo napolje, pa ubrzo posle mog dolaska pocnu da se razilaze jedan po jedan. Dogovorimo se nesto ranije da svi izadjemo, kad me oni ne pozovu prvi. Nego ja kad cimnem nekog oni kazu da su vec napolje. Drug s kojim sam najvise provodio vreme na njegovo insistiranje tokom srednje, sad stalno ima neke izgovore i negde zuri kad ga pitam da se vidimo. I kad se vidimo to je nesto kratko, nema vremena mnogo. Jednom me je zvao napolje zato sto nije bilo nikog od ostalog drustva. Kad se isto drustvo skupilo on me je veoma retko zvao. Istog lika zovem napolje on ne moze navodno je sa nekim drustvom, a to je isto nase drustvo. Pomenuti najbolji drug vec dve godine mi ne cestita rodjendan, ja njemu da. Znam da ne moze da zaboravi tako lako kao sto nije godinama, jer jedan drug i ja imamo isti dan rodjendan i njemu cestita. Kad ih vidim kazem im ajde da se vidimo, zovite kad izlazite, oni kazu vazi, nije problem. Posle vidim nekoliko njih u gradu. Retko gledam da im se pridrzujuem da ne ispadnem prilepak. Smatram da ako mogu sebe medjusobno da zovu mogu i mene ako hoce.

To je najkrace kako se oni ophode prema meni. Ne znam sta im je. Da li su ljubomorni, da li sam lud, da li im nisam zanimljiv na neki nacin? Znamo se od osnovne, nikad se ni sa kim nisam posvadjao, ne kapiram njihovu promenu. Mozda gresim negde? Sve je fino, super kad ih sretnem, kako si, gde si, vidimo se, aha vazi i na tome se zavrsi.
« Poslednja izmena: 15. Avg 2015, 16:19:27 od Rammfan »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 44.0.2403.155
Pitaj ih, to je najlakse resenje Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


No lord shall stand before myself

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7465
Zastava Sahara
OS
Windows
Browser
Chrome 40.0.2214.115
mob
Nokia 
ne grijesis nigdje to ti je tako danas.



jos u 4tom srednje nose se obicne farmerice,obicna majca,pije se kako u kaficima tako i u parkovima

slijedi 3-4 mjseca odmora pred faks i onda isti ti likovi svi do jednog kupuju gotivne kapute,fensi torbice za fax,naglasak je extremno promjenjen bla bla....prvih par mjeseci se pozdravite razmjenite pokoju recenicu,kako vrijeme ide sve se svede na pozdrav onako u prolazu a onda kasnije ni to.....

ili :   "sta ima kod tebe,nema te dugo"
      - "ma brate zaposlio se u njemackoj,gotiva mrtva"
      - "pa imal sta da i meni sredis onako na 2-3 mjeseca"
     -   "joj i ja sam jedva otiso,žurim,vidimo se"

IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.10.4
Browser
Safari 600.7.12
mob
I-mate 30 Pro
Ne treba nista na silu raditi...

Mnogo godina treba da se neko upozna...znaci ti ako imas 20 godina to mogu da budu samo neki drugari iz detinjstva...itd...a u tim godinama ljudi se po pravilu razilaze...svako na svoju stranu...

Drugo kad se rasclani to od cega se sastoje prijateljstva...to je uglavnom vezano za neke zajednicke interese...bilo materjalne bilo nematerjalne...to je slucaj za 99% nekih medjuljudskih odnosa...uglavnom je neka prinuda...

Tako da sa godinama to ce se samo uvecavati...

Sto se pre naviknes na to bice ti lakse...

Previse ti to fatalno shvatas...

I..normalno...ljudima ne upravlja nikakva logika niti emocije...to su apsolutno iracionalne osecaji...

Ti mnogo precenjujes svoje mogucnosti ako mislis da mozes da utices na ista od toga...

Svet je prilicno veliki... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6837
OS
Windows 7
Browser
Chrome 44.0.2403.155
Можда је у теби проблем? Можда си смарач? И овде на форуму од кад ја знам за тебе стално постављаш досадне постове које никад нико не чита и не одговара на њих.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 44.0.2403.155
Kako ne volim kliseizirane price. Ljudi se razilaze onda kada vide da imaju razlicita interesovanja, kada pocnu da misle da vrede vise od onog drugog. Ili kad pomisle da taj neko vise nije deo njihove price. To se najcesce desava sa dvadesetak al moze i kasnije isto tako.

U mojoj ekipi ima ljudi sa fakultetima, bez fakulteta. Ima ljudi sa 100 tuca ima ljudi koji se nikad nisu potukli. Ima navijaca i onih koji nisu gledali utakmicu u zivotu. Ima onih koji idu na svadbu u er maxu i onih koji idu u parnom odelu. Al sto kaze Dane mozda si jednostavno poceo da smaras te ljude.  Smile
« Poslednja izmena: 15. Avg 2015, 17:08:15 od Orfanelin »
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.10.4
Browser
Safari 600.7.12
mob
I-mate 30 Pro
Dane car... Smile Smile Smile Smile



Zeza se dane...nismo svi istog temperamenta...

Meni isto smetaju ljudi koji stalno hoce da ih neko animira...dosadno to...
« Poslednja izmena: 15. Avg 2015, 17:12:13 od inicio »
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


"Uvek ima neko jači".

Zodijak
Pol Žena
Poruke 46661
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 44.0.2403.155
Mozda oni misle da su malo vise cool od tebe,
mozda nemate ista interesovanja - momci bi u tim godinama
samo da bludnice i zezaju se ili treniraju, mozda si ti drugaciji... 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


No lord shall stand before myself

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7465
Zastava Sahara
OS
Windows
Browser
Chrome 40.0.2214.115
mob
Nokia 

momci bi u tim godinama samo da bludnice i zezaju se ili treniraju, mozda si ti drugaciji... 

u prevodu,pljevljani tvrdi da ne jebes,ne zezas se (mlad a ozbiljan) da si mlitav i debo....
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19852
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 44.0.2403.155
mob
Sony 
Bukvalno je najgora stvar moguća družiti se sa nekim na silu, eto da kažemo zbog nekih starih dana, menjaju se ljudi, svi se menjaju, razilazi se svet ništa strašno..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 03:03:05
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.067 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.