Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 07:25:03
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Imam utisak da me drustvo izbegava  (Pročitano 17808 puta)
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 37.0
Najbolji drug ti ne cestita rodjendan dve godine? Nepostovanje iz aviona. Znaci ako mu je toliki problem da ti cestita rodjendan, ne posalje ti cak ni sms sa dve reci cisto radi formalnosti, iako se znate dugo, bili ste dobri drugovi i vidjate se redovno, onda ga odjebi i zdravo. Smanji druzenje sa njim i tom ekipom, kapiram da ti nece to biti toliki problem posto te kao sto kazes ne tangira to kuliranje previse, a tom liku ne cestitaj ni ti rodjendan. Na kraju im se samo javljaj kad ih vidis na ulici. Mozda te izbegavaju, mozda te ne primecuju, svejedno skoro. Ako ovaj ne moze da ti cestita rodjendan a bili ste do jaja ortaci i vidjate se redovno, onda i ti uzvrati istom merom i zdravo. Pa se jednom (mada je iskreno to tesko) mozda tebe sete i pozovu te.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 17114
OS
Windows 7
Browser
Chrome 44.0.2403.157
Znam, tako i radim vec duze vreme. Hvala na savetu. Pozdrav! Smiley  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


'bem li ga

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9627
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 40.0
mob
SonyEricsson xperia m2
Kako prema tebi drugi, tako i ti prema njima. Wink
Bolje i sam neg' sa drustvom koje te ne postuje.
« Poslednja izmena: 25. Avg 2015, 15:52:33 od FilipFr »
IP sačuvana
social share
"Da je ustaša rođen u Srbiji bio bi četnik. Da je četnik rođen u Hrvatskoj, bio bi ustaša. Da je hrišćanin rođen pre 2500 godina u Grčkoj, verovao bi u Zevsa. Da je musliman rođen pre 3500 godina u Egiptu, verovao bi u Ozirisa. Vaša nacionalnost i veroispovest zavise od vremenskog i geografskog položaja na kojem ste rođeni. Nacije i religije su izmišljene da vas razdvajaju, da se zbog istih ubijate, a da se ratnoprofiterska bagra bogati na vašim jeftinim životima."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 427
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 40.0
mob
Nokia X6
razisao si se sa drugovima iz osnovne, pa i iz srednje, pa sa faksa, i sad cekas nove na poslu. Jel pomisljas mozda da si neki bilde? O  cemu pricas sa drugarima? Sigurno si smarac, evo i ovde imas 13392 napisanih poruka. Mozda je problem u tebi, mozda si jednostavno smor njima, mozda imas neku glupu pricu, mozda si prska....? A mozda si jednostavno dobar za izbjegavanje  Smile
IP sačuvana
social share
Chelsea the champions europe
ako radis isto sto je uradio i on onda nisi nista bolji od njega
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 37.0
 Smile

Sve i da je smarac ne zasluzuje da mu najbolji drug ne cestita rodjendan.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Your tears don't fall They crash around me

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 18496
OS
Windows 7
Browser
Chrome 42.0.2311.135
mob
Ericsson jeste
Citat
Znam da se vremenom drustvo rasipa. To vidim po drugarima iz srednje. Kasnije se sve svodi na interes kod vecine ljudi koji se druze s vama. Na kraju krajeva, dobio sam neku lekciju da sam i ja bio neciji drug samo iz koristi ocigledno.
nije kod većine ljudi nego kod svih.svako se sa svakim druži iz interesa/koristi (pri čemu se naravno ne misli na materijalnu koristi,već je to jako širok pojam,obuhvata zajednička interesovanja,smisao za humor itd itd) i to je jako logično jer zašto bi se družio s nekim sa kim nemaš ama baš ništa zajedničko,drugim rečima ne pruža ti nikakvo zadovoljstvo i uživanje kad si s njim u društvu,pa prema tome nemaš koristi od njega? koji će to kurac i tebi i njemu? tako bi i ti njega/njih odjebao,da si uvideo da ste (ako ste ikad i imali) izgubili skoro sve zajedničko što ste imali,ali se ti izgleda nažalost nisi slagao s njima u tom pogledu, odnosno mislio si da ste i dalje bliski iz nekog razloga.oni očigledno nisu.
ko što su i ostali rekli, life goes on,naći ćeš već nekog sličnog tebi,kad-tad,to je praktično neminovno,tako da..
IP sačuvana
social share
Ljudi i danas mogu da zive bez straha i mrznje ako mogu da shvate da nisu kreatori svoje sudbine
nego su kreacije svoje sudbine, odnosno da nemaju odgovornost ili zaslugu za sve sto im se desava.
Emotivni strah i mrznja su emocije koje su rezultat neshvatanja zivota.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 17114
OS
Windows 7
Browser
Chrome 44.0.2403.157
razisao si se sa drugovima iz osnovne, pa i iz srednje, pa sa faksa, i sad cekas nove na poslu. Jel pomisljas mozda da si neki bilde? O  cemu pricas sa drugarima? Sigurno si smarac, evo i ovde imas 13392 napisanih poruka. Mozda je problem u tebi, mozda si jednostavno smor njima, mozda imas neku glupu pricu, mozda si prska....? A mozda si jednostavno dobar za izbjegavanje  Smile

Kakve veze ima broj poruka ovde sa real life-om? Sto rece @abenaz ljudi se druze iz interesa, ne samo materijalnog nego bilo kog humor, zajednicke teme i sl. Ko hoce da ie siroko mu polje. Ako nemas sta pametno da kazes idi, druzi se da tebi ne pobegnu drugari. Nemoj mnogo da se visis ovde da ne bi postao smarac. Vidim sve samo ja imam nekoliko hiljada postova. Tebra, prosto, ne seri.

Citat
Znam da se vremenom drustvo rasipa. To vidim po drugarima iz srednje. Kasnije se sve svodi na interes kod vecine ljudi koji se druze s vama. Na kraju krajeva, dobio sam neku lekciju da sam i ja bio neciji drug samo iz koristi ocigledno.
nije kod većine ljudi nego kod svih.svako se sa svakim druži iz interesa/koristi (pri čemu se naravno ne misli na materijalnu koristi,već je to jako širok pojam,obuhvata zajednička interesovanja,smisao za humor itd itd) i to je jako logično jer zašto bi se družio s nekim sa kim nemaš ama baš ništa zajedničko,drugim rečima ne pruža ti nikakvo zadovoljstvo i uživanje kad si s njim u društvu,pa prema tome nemaš koristi od njega? koji će to kurac i tebi i njemu? tako bi i ti njega/njih odjebao,da si uvideo da ste (ako ste ikad i imali) izgubili skoro sve zajedničko što ste imali,ali se ti izgleda nažalost nisi slagao s njima u tom pogledu, odnosno mislio si da ste i dalje bliski iz nekog razloga.oni očigledno nisu.
ko što su i ostali rekli, life goes on,naći ćeš već nekog sličnog tebi,kad-tad,to je praktično neminovno,tako da..

Ok, hvala na savetu.  Smile
« Poslednja izmena: 25. Avg 2015, 02:36:02 od Rammfan »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Your tears don't fall They crash around me

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 18496
OS
Windows 7
Browser
Chrome 42.0.2311.135
mob
Ericsson jeste
 Smile
IP sačuvana
social share
Ljudi i danas mogu da zive bez straha i mrznje ako mogu da shvate da nisu kreatori svoje sudbine
nego su kreacije svoje sudbine, odnosno da nemaju odgovornost ili zaslugu za sve sto im se desava.
Emotivni strah i mrznja su emocije koje su rezultat neshvatanja zivota.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1208
OS
Windows
Browser
Chrome 44.0.2403.157
mob
Nokia 
Takve osobe nisu ni zasluzile da obracas paznju na njih.
Kao sto je jedan clan rekao, bolje je vreme provesti kvalitetno u samoci, nego ga gubiti u lozem drustvu.
Pre ili kasnije ce se pojaviti pravi prijatelj koji ce zasluziti tvoju paznju i drustvo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 17114
OS
Windows 7
Browser
Chrome 44.0.2403.157
Kako prema tebi drugi, tako i ti prema njima. Wink
Bolje i sam neg' sa drustvom koji te ne postuje.

Takve osobe nisu ni zasluzile da obracas paznju na njih.
Kao sto je jedan clan rekao, bolje je vreme provesti kvalitetno u samoci, nego ga gubiti u lozem drustvu.
Pre ili kasnije ce se pojaviti pravi prijatelj koji ce zasluziti tvoju paznju i drustvo.

Hvala vam, pozdrav!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 07:25:03
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.