Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 11:48:15
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Imam utisak da me drustvo izbegava  (Pročitano 17793 puta)
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.62
ma to si sve utripovao

vidi kolko je sati odo ja

























































Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


"Uvek ima neko jači".

Zodijak
Pol Žena
Poruke 46661
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 44.0.2403.155

momci bi u tim godinama samo da bludnice i zezaju se ili treniraju, mozda si ti drugaciji... 

u prevodu,pljevljani tvrdi da ne jebes,ne zezas se (mlad a ozbiljan) da si mlitav i debo....

Kakav prevod Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


"It never rains, but it pours."

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2562
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 39.0
mob
VIP Xiaomi Note 10 P
Ma sta se ti uznemiravas zbog toga? Izbegavaj i ti njih. Nadji drugo drustvo. Ljudi se menjaju. Neko ko je bio uvek u skoli ok, moze kasnije da postane debilcina, i obrnuto. Previse to shvatas ozbiljno. Ko ih j..be..
IP sačuvana
social share
Who is Kaiser Soze???

Merovingian: You see, there is only one constant, one universal, it is the only real truth: causality. Action, reaction. Cause, effect.
Morpheus: Everything begins with choice.
Merovingian: No. Wrong. Choice is an illusion, created between those with power and those without.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.10.4
Browser
Safari 600.7.12
mob
Apple iPhone SE 2020
Prosto... kreni da se druzis sa ljudima s kojima delis slicna interesovanja, a ne zbog toga sto se znate milion godina.

Jednostavno, neke price se ispricaju i sve je repeticija, a ti si u godinama kada su ljudi uglavnom zeljni neceg novog. Mislim, verovatno ce biti i onih koji ce vecno ziveti u proslosti, ali ti i onako brzo zavrse u nekoj svojoj prici...


Na fakultetu mozes da upoznas raznoga sveta i dozivis tuce kulturnih sokova. :/
Ali i to je iskustvo vise Smile



IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 17114
OS
Windows 7
Browser
Chrome 44.0.2403.155
Можда је у теби проблем? Можда си смарач? И овде на форуму од кад ја знам за тебе стално постављаш досадне постове које никад нико не чита и не одговара на њих.

Nisam smarac u drustvu. Ako imam sta da kazem o nekoj temi kazem, ako nemam ne diskutujem. Tako ovde i van. Sto se postova tice. Da li neko cita ili ne, ne znam. Napisem na nekoj temi svoje misljenje, a da li ce neko na to da odgovori, udje u neku diskusiju nije do mene.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hvala vam na savetima. Smiley

Elem, nisam  smarac, ne podyebavam ljude. Volim da se salim i da se zezam, ali ne da nekom na taj nacin spustim ili budem zajedljiv i ljubomoran. Jedan drug to radi koji kroz salu i humor, voli da pametuje i zeza druge. To svi vide, ali im je i dalje kul. Ne glumim budalu i glupog avgusta samo da bi me potapsali po ramenu i rekli "koji si car". Ni sa kim od njih nisam bio u svadji. Nisam ni sa najboljim drugom nego sam samo primetio da se njegov odnos prema meni promenio u poslednje vreme u odnosu dok smo isli u srednju skolu. Ocigledno dok sam mu trebao on me je cimao, sad kad mu ne treba, on me ne cima. Kad ga ja iscimam on vrda. Kad se ne razumem u temu ja se ne ubacujem.

Ko hoce uvek moze da nadje nacin, ko nece uvek moze naci izgovor. Znam da se vremenom drustvo rasipa. To vidim po drugarima iz srednje. Kasnije se sve svodi na interes kod vecine ljudi koji se druze s vama. Na kraju krajeva, dobio sam neku lekciju da sam i ja bio neciji drug samo iz koristi ocigledno. Bilo da je bio pojedinac, kao lik kog sam smatrao najboljim drugom, ili grupa npr da nas ima dovoljan broj drugara za fudbal kao klinci. Nikog nisam previse uzeo k srcu, moze svako bez svakog. To se vidi kad odemo na faks i svako ode na svoju stranu.



IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 38.0.5
možda su postali gejovi pa se boje da ih ne provališ.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows 7
Browser
Chrome 44.0.2403.107
mob
Samsung GT-S7580
Da su postali gejovi, oni bi hteli da ih on provali  Smile
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows 7
Browser
Chrome 44.0.2403.155
sekta
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Chrome 44.0.2403.107
Orf je dao najkraći, ali i najpametniji savet. Pitaj ih. Tako je i najlakše, i najbolje, i najiskrenije. Tako i ja radim i takvu politiku imamo i u našoj ekipi. Šta ima da se durim na nekoga mesecima, ili da trpim tuđe kuliranje koje kao treba da me navede da razmislim šta sam uradio ili da mi poruči... nešto... što treba sam da provalim...  Mislim to žene rade. To durenje, veštačko držanje ljutnje, kuliranje i sve te infantilne gluposti. Vi ste muškarci, šta će vam to. Okupi ih i pitaj, u čemu je fora, na šta ovo liči i čemu sam zaslužio ovo. Bez ljutnje, ali da bude u tom fazonu, da im pokažeš da je kurvanjski to što rade i da treba da skupe muda i lepo ti kažu u čemu je problem.
« Poslednja izmena: 16. Avg 2015, 17:00:31 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows 7
Browser
Chrome 44.0.2403.107
Ma, samo odaljavanje. Jedan ode tamo, drugi ovamo, neki ostanu bliski, neki ne itd. Krug zivota sto bi se reklo, jedni prijatelji odu, drugi dodju i tako ide dok si ziv. Verujem da otprilike svi koji upisu faks u drugom gradu imaju slicne situacije jer je to jednostavno tako. Jednostavno se odaljis od nekih ljudi sa kojima si bio blizi pre, nadjes nove ljude i tako ide u krug. Retki su oni sa kojima bas ostanes toliko dobar bez obzira na daljinu i ostalo. Ja literalno imam trojicu takvih drugara. Sa svim ostalima se ili znam krace ili smo se udaljili vremenom.
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 11:48:15
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.106 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.