Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 23:55:54
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 24
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: II (druga) kuca  (Pročitano 62836 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
dobijanje novca je mogućei preko muža (nemam ga Smile )- u ženskom horoskopu.

Imaces ga

Citat

Pa molim Andjelu da baci pogled na Veneru...vidim neke silne kvadrate koje ona pravi sa drugim planetama pa mi nije baš jasna situacija


Da,vladar druge-Venera na 0 stepeni,Raka,ovaj stepen daje vrlo darezljive osobe(e Maki rasipnice jedna Smile)
Vladar druge na vrhu cetvrte kuce,obicno govori o nasledstvu.Moguce je i da ces tokom zivota pomagati svoju porodicu(nece tata znaci uvjek tebi sipati)Ovakav polozaj bi mogao biti dobar i za privatan biznis,e sad da li mozda u kuci osnujes dobroboljno drustvo protiv pozarne zastite Smile

Al,gle ovo dispozitor tvoje Venere je Mjesec na 2 st Bika,a na 3 st Bika je Mjesec egzaltira Smile
Vidi ga covece kakav je ,sextil,Venera,trougao Mars,trougao jupiter,jos ce nam Maki pozajmljivat para vidim ja,bice ona nasa banka.
Ova opozicija Neptuna i Venere ukazuje da ces mozda trositi pare,onako nemilice kad ih budes imala.Neptun ce ti nabacit naocare ruzicaste i neces vidjeti kuda novci idu Smile
Saturn je u orbisu 10 st,jedva da ce koji novcic izvuc.
Posto Mjesec vlada i petom kucom,igara na srecu,konsultuj kojeg astrologa,kad da igras loto ili nesto slicno  Smile
« Poslednja izmena: 03. Okt 2006, 21:03:44 od andjela pizelly »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Atomski mrav

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 195
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Samsung D500
Moja 2. kuća počinje u Biku. Vladarica je otišla u 6. kuću u Djevicu.
2. kuća je na 10° [ Jarac ] pa se može reći da sam poprilično štedljiva. Do nekih granica. Jer moja Venera, vladarica druge kuće, je otišla na 11° Djevice - katkad se znam razbacati s novcem - prvobitno jer me ne privlači. Također, dosta dajem i plaćam prijateljima. Kad imamo grupne aktivnosti - većinu toga ja plaćam. Kad imam para, jel. Zatim, Venera radi najviše aspekata - konjukcija s Merkurom [ trošim i na bilježnice, olovke - iz razloga što puno pišem ] i ovdje se nadodaje i trigon s Neptunom [ trošim na boje, kistove...iz razloga što puno crtkaram i šaram ], zatim kvadrat s Marsom - ne znam, ali ja svoj novac sama zaradim, teškom mukom - učenjem. Zatim, tu je i trigon sa Saturnom, Uranom te sekstil s Plutonom. Uglavnom, da skratimo - štedljiva sam do nekih granica, osim kad trebam posuditi ili nekome pomoći.

Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
Andjo hahah, baš si me lepo nasmejala...
Ovako, darežljiva sam preterano...sad znam i zbog čega. Mada mi se to ne svidja.
Tačno, uopšte ne obraćam pažnju gde mi pare lete...moraću da povedem malo više računa, otvoriću štednu knjižicu - jedini način da uštedim koji dinar  Smile Dakle, Neptun već uveliko radi svoje  Smile

Privatan biznis? Igde na sreću? Konsultacije sa astrologom? Andjo jesi slobodna kasnije da dodješ na kaficu?  Smile
Šalim se, jedva čekam da savladam i horarnu astrologiju  Smile

Puno puno hvala za tumačenje  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Moja 2. kuća počinje u Biku. Vladarica je otišla u 6. kuću u Djevicu.
 Moja Venera, vladarica druge kuće, je otišla na 11° Djevice

Smiley

Hm,moglo bi se reci da ces zaradjivati novce baveci se astrologijom(makar kao sporednom djeltnoscu)jer je tvoj vladar novca Venera,na 11 st Djevice gdje se nalazi fiksna zvijezda Zosma,koja nosi interes za misticne stvari i sposobnost za astroloski rad Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


if there is a will,there is a way

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 302
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
moja druga kuca pocinje u strelcu (vladar jupiter otisao u 12 kucu na samom ascedentu u skorpiji) u drugoj kuci imam marsa i neptuna ,,,inace nemam para...da li cu ih imati?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 256
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Pa Morska Zvezdo, i da ne znam da si ovo ti a da vidim kraj poruke,shvatila bih Smile Preterujes,covece  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3280
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N95
Meni je Pluton na vrhu druge kuce,sextil,Neptun,izgleda da cu bit pun para Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


This is me...then

Zodijak
Pol Žena
Poruke 7354
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
Meni je Pluton na vrhu druge kuce,sextil,Neptun,izgleda da cu bit pun para Smile
e kad bi ti znao koliko ljudi ima pluton u 2,a tek koliko ljudi ima isti taj sekstil sa neptunom...pogledaj,imamo topic Pluton-Neptun generacijski aspekt
IP sačuvana
social share
Wanna love me,wanna touch me,think twice 'cause you gotta long way to go
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Atomski mrav

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 195
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Samsung D500
Hm,moglo bi se reci da ces zaradjivati novce baveci se astrologijom(makar kao sporednom djeltnoscu)jer je tvoj vladar novca Venera,na 11 st Djevice gdje se nalazi fiksna zvijezda Zosma,koja nosi interes za misticne stvari i sposobnost za astroloski rad Smile

Nadam se. Mah, bilo kakva zarada po mogućnosti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3280
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N95
Meni je Pluton na vrhu druge kuce,sextil,Neptun,izgleda da cu bit pun para Smile
e kad bi ti znao koliko ljudi ima pluton u 2,a tek koliko ljudi ima isti taj sekstil sa neptunom...pogledaj,imamo topic Pluton-Neptun generacijski aspekt
Jasno mi je da mnogo ljudi ima sextil Pluton Neptun,da je to generacijski aspekt,al isto tako znam,da vrlo malo ljudi ima egzaktnu konjukciju Plutona i vrha druge kuce Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 24
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 23:55:54
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.