Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 12:51:50
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6 7 ... 20
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: I kuca (prva)  (Pročitano 64288 puta)
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 12
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0

Ko se rodi pod vladavinom Saturna biće koščat, mrzovoljan i ružan.
 

Kaze jedna knjiga....
Začudo... neki od najljepšhih ljudi svijeta imaju Saturn u 1. kući ili podznak Jarac.
Sofija Loren je u podznaku Jarac, a Sean Connery ima Saturn na ascedentu i u znaku Jarca...
Hm i meni je podznak Jarac

 Smile
Smile Pa i ja imam Asc u Jarcu in vladara Saturna u 1 kuči  na 23.st. Vodilje (prvu kuču zahvata Jarac, Vodilja in mali dio Riba - Uran u 7. in Neptun u 9.) Nisam koščena, a i ne ružna. Ljudi kažu da sam vrlo ozbiljna i ponosna osoba in ne dozvoljavam svakome, da dolazi do mene. Ali ja nisam to, ja sam vrlo topla osoba. Ljudi to upoznaju samo tada, kada pričaju samnom. Tad kažu, pa ti nisi takva, kakva izgledaš na prvi pogled. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 32
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
evo kad ste se vec okomili na jadnog Saturna  Smile Meni je Asc u Jarcu a Sa u 7 u Lavu! u prvoj mi je uklijestena Vodolija,a Ur je u Skorpiji. Ljudima djelujem hladno i mrzovoljno, ali znam da ponekad pokazem i toplo srce Lava Smile Crna sam, kosa i oci, cak oci sitne, prave skorpionske, kosa lavovski gusta, mada i skorpije imaju gustu i cekinjastu kosu, kosa malo valovita (Sa je u 7 kuci, vaga, pa su to kruzni oblici), pa je SA u konjukciji sa Me i moji su prsti uvijek hladni ko led, Sa je u konjukciji sa So, pa i brinem o zdravlju, ali se kalim za buduca vremena (malo sutra), pa imam Uranski karakter, sve bih odmah i sada i imam svoju filozofiju o svemu, sto zacrtam to hocu i da ostvarim. skorpionski sam strastvena i to jarcevski ne pokazujem Smile
Jarac na Asc donosi i lose zdravlje na pocetku zivota, da, to je bar za mene tacno. Koscata jesam, cak i teske ruke sto kazu, pa ruzna vala i nisam. (gdje ce Lav za sebe reci da je ruzan!) Meni ta ljepota vise zavisi od raspolozenja.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 219
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
e ja sam skroz nova u svemu ovome,pa se unapred izvinjavam ako nesto izlupetam ali vidim da se mnogi od vas podosta razumeju..pa da pitam nesto da mi se razjasni ako je moguce..moj ASC je u Strelcu (otprilike na sredini znaka) ali mi je i skoro ceo Jarac u prvoj...e sad vladar ASC  je Jupiter a on mi je u Jarcu i u prvoj kuci,e sad negde sam procitala da su osobe kojima je vladar ASC u 1 opterecene sobom i svojim izgledom sto kod mene uopste nije tacno..jel ima jos neko znacenje?   
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
Koliko sam ja razumela tebi je Jupiter,vladar horoskopa i vladar prve kuće u prvoj tj. u svojoj kući ali u Jarcu - u padu.

Pa i mene interesuje kako bi se ovo moglo protumačiti...

Inače vladar prve kuće u prvoj znači da ti je prva kuća naglašena. Jaka, principijelna ličnost, ljudi koji znaju šta hoće.

Jupiter u prvoj kući je srećan znak jer čuva optimizam i urodjenu dobrotu. Pokazuje to da je osoba krupne gradje i sklona gojaznosti  Smile Osoba sebe pronalazi u visokom obrazovanju, filosofiji ili daleko u inostranstvu ... (Indija - Ju u Jarcu)  Smile

Najbolje je da okačiš svoju natalnu kartu u Indeks natalnih karata, ipak treba da se baci pogled na nju Smile Ako negde zapne, ostavi podatke pa ću ja to uraditi  Smile

I dobro došla!  Smile
« Poslednja izmena: 07. Nov 2006, 13:29:41 od Makishon »
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 219
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mnogo hvala na odgovoru..

citala sam da se kroz prvu kucu vidi rodjenje tj. dolazak na ovaj svet,da li je tako?
ako jeste,zanima koje bi to planete u prvoj kuci dovele do teskog dolaska na ovaj svet,
ili kako uopste mogu da se vide poteskoce na rodjenju recimo pupcana vrpca oko vrata pa gusenje... Smile
« Poslednja izmena: 16. Nov 2006, 01:35:20 od m28 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Žena
Poruke 807
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Meni je u prvoj kuci u lavu- Sunce, Merkur, Mars

Ako Mars predstavlja muskarca(muza) u zenskom horoskopu, kakav bi on trebalo da bude?

Moze li neko da mi pojasni... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Meni je u prvoj kuci u lavu- Sunce, Merkur, Mars
Ako Mars predstavlja muskarca(muza) u zenskom horoskopu, kakav bi on trebalo da bude?
Moze li neko da mi pojasni

Tip muskarca u zenskom horoskopu je predstavljen Marsom,a ,muz,odnosno osoba kojoj tezi kao bracni partner je vrh sedme kuce,DC,suprotno,Ascendentu.

Znachi,tvoj tip muskarca je vatreni Lav,sklon teatralnom nastupu,lijep,markantan i u svakom drustvu,glavni.Interesantno je da je tvoj Mars na 23 stepenu,koji simbolizuje stepen Vodolije,a tvoj Dc ,vrh kuce braka je u Vodoliji.
To bash nije dobar znak za brak,jer Vodolija tezi slobodi,pa tebi kao da nije bash mnogo stalo do bracnih okova.
Dispozitor,tvog vladara kuce braka je Venera,koja je u kvadratu sa Plutonom,pa ti je sudjena bar jedna fatalna veza,jako ,ali bolno.
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Žena
Poruke 807
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0
Sve je tacno, kako si napisala.

I moj tip muskarca, i moje vidjenje braka....(valjda cu ga videti Smile, koliko god da volim slobodu...)

Kvadrat Venera-Pluton, je valjda odradio svoje. Imala sam dugu, bas jaku vezu, prosla je, bolno, al je prosla, sad vec odavno. Nadam se da ce ovaj kvadrat ubuduce biti 'slabiji'... odn. nece me valjda pratiti kroz zivot prekidi...

Andjela, puno hvala i na ovom odgovoru Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Sve je tacno, kako si napisala.

I moj tip muskarca, i moje vidjenje braka....(valjda cu ga videti Smile, koliko god da volim slobodu...)

Kvadrat Venera-Pluton, je valjda odradio svoje. Imala sam dugu, bas jaku vezu, prosla je, bolno, al je prosla, sad vec odavno. Andjela, puno hvala i na ovom odgovoru Smile

Drago mi je da je to ostalo za tobom,kazu da se svaki aspekt treba odzivjeti Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 66
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
mob
Samsung e900
moj saturn vlada mojom 2 kućom a nalazi se u 12oj u škorpionu na stupnju 14-bik
tako da ja nemam pojma gdje mi pare odlaze
2kuća-novac
12 kuća-mističnost
isto tako saturn u 12oj često uzrokuje depresije, osamljenost, povučenost od svijeta i izolaciju
saturn u 12 kući-snovi pa ja volim dugo-saturn spavati
saturn na st. bika pa pa sam ja često izolirana zbog nedostatka novca-bik
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6 7 ... 20
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 12:51:50
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.112 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.