Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 10. Maj 2024, 20:24:01
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Šta je homosexualizam u stvari?
Bolest
Normalna sexualnost
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Homofobija  (Pročitano 20059 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


omnia ab ovo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5614
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
mob
Nokia 
nadam se da znate da nisam homofobičan Smile samo merimo pojavu sa svojom osobinom.inače sto posto da je homosexualizma je način histeriju, čime pokriju stvarne bolove i rane ljudi. i svi imamo pravo za svoje emocije, i na taj način i homosexulaci za svoje bolove i svoje lepotu.Moja filozofkinja prijateljica i jedna psihologkinja, i jedna biologkinja skim sam voleli smo, one su lezbejke i jako sam ponosan da poznajem ih. mislim pravo pitanja je to kako bi mogli da pomažemo njih, ne zato da postaju hetero ljudi, nego da uživaju lepše u svoju životu.Al to važi prema svi polubratovima..po meni to nije utopija, al ipak Smile
IP sačuvana
social share
Da li je kocka baceno?
Snezana i vuk
Crvenkapa i kaludjerice
Vuk i sedam kaludjerica
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
Po meni sve što je agresija treba zabraniti zakonom. Ovo je jednostavno ljubav na neki drugi način i gotovo.Ne vidim ništa zlo u tome.
 Zakoni se ovde donose.Napokon smo zemlja koja uredjuje zakonodavni sistem i mislim da biti nasilan prema nekom zato što se ne dopada način na koji izražava svoju sexualnost nije u redu i treba da bude regulisano zakonom kao i svi oblici siledžijstva i nasilja.Bez izuzetaka,svako nasilje je nasilje.
ovo kaze osoba koja na jednom drugom topicu ovako pise:

Pitanje je šta je on koji moj **rac tražio na severnoj tribini i to (pazi žandara!) -došao sa utokom  Smile More ***** li ti nanu u *****  Smile Smile Smile

 Jeste,možda je i pokušaj ubistva ali šta je on jebote tražio tamo??????Zar to nije rizično bre???Kako je glup ko noga  Smile
 To su okolnosti koje su dovele do besa navijača koji su kad proradi grupno ludilo ni manje ni više nego masa koja nimalo ne razmišlja svojom nego grupnom glavom!
 Zbog toga je kazna drakonska.Jer,on nije bio regularni pandur koga su uvukli u masu,ne zaboravimo to-već je bio na zadatku u civilu i provaljen je a to se ne prašta.Nijedna grupa pa ni navijačka ne voli špijune u svojim redovima i ovo što je pandur ušao tamo je teška moša-ispalio se,krenuli su da ga biju i brzo je trebalo neko da reaguje,ultra brzo ali njegove kolege jajare nisu htele da uskoče verovatno možda misleći da je izmedju navijača nešto pa ko vele nek se pokokaju malo...
  U svakom slučaju ludilo.Prevelika kazna.
 U Engleskoj su nakon Hejsela i svih onih ***nja na tribinama uveli minimum sedam godina ako utrčiš na teren ali to su najavili,upozorili obesne navijače,zapretili im a ne da čekaju da preskoči pa da mu koknu 7 godina nego su doneli drakonske kazne i to ti je to-da vidiš da li sad preskaču Smile
 Ovo kod nas je selektivna pravda i zato pizdim ovoliko.Sve se slomilo na klincu od 19 godina.Ejjj jebote,ode mu život u majčinu ako mu ne smanje na realnu kaznu od oko pet godina.Deset je pre-te-ra-no  Smile

sta reci.... Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.2
Zanimljivo  Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.2
 Smile Malo sam temperamentan ponekad  Smile
Mrgec,po stoti put:Razlikuj agresiju od ljutnje i mržnju od besa  a osim toga nije ti fora da vadiš iz kontexta.Bilo je priče o brutalnosti policije i sl.
                         -------------------------------------------
  A što se homosexualizma tiče kažete da je neprirodan? Šta ćemo onda sa životinjama,novootkrivenim slučajevima homosexualizma kod njih?
« Poslednja izmena: 26. Sep 2008, 22:50:24 od taxtex »
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.2
Ajde ti nama lijepo objasni kako moze biti prirodno da dva muskarca imaju sexualnu vezu ? Na osnovu cega ? Koji organi su kompatibilni ? Kako moze nastati proces reprodukcije ?

I da .. ne bih da ulazim u analizu tvog karaktera, ali malo si kontradiktoran sa svojim 'stop agresiji i nasilju, pu, pu' i 'Pitanje je šta je on koji moj **rac tražio na severnoj tribini i to (pazi žandara!) -došao sa utokom  Smile More ***** li ti nanu u *****  Smile Smile Smile'


IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
mob
Apple iPhone 3Gs
Ajde ti nama lijepo objasni kako moze biti prirodno da dva muskarca imaju sexualnu vezu ? Na osnovu cega ? Koji organi su kompatibilni ? Kako moze nastati proces reprodukcije ?

Nije stvar da li je prirodno.. Mozda jeste, mozda nije, zavisi od shvatanja. Stvar je u tome da nije ~10% covecanstva bolesno jer ih druge stvari zanimaju u krevetu. Niti bi to trebalo bilo koga da nervira, niti to na bilo koji nacin smeta tebi, meni, taxtexu ili bilo kome drugom.
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
mob
Apple iPhone 6s
... dokle god gologuzi muskarci ne krenu da setaju ulicama sa zastavicama boje duge.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 249
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14;
Ajde ti nama lijepo objasni kako moze biti prirodno da dva muskarca imaju sexualnu vezu ? Na osnovu cega ? Koji organi su kompatibilni ? Kako moze nastati proces reprodukcije ?

I da .. ne bih da ulazim u analizu tvog karaktera, ali malo si kontradiktoran sa svojim 'stop agresiji i nasilju, pu, pu' i 'Pitanje je šta je on koji moj **rac tražio na severnoj tribini i to (pazi žandara!) -došao sa utokom  Smile More ***** li ti nanu u *****  Smile Smile Smile'




Cesarice , jel si se ti igrala nekad rupice - boce ? 

Jel to prirodno ?

Koji organi su ti bili kompatibilni ?

Jel si mogla da se reprodukujesh tako ?

Banalizujete do krajnjih granica ...  Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 27. Sep 2008, 02:06:01 od lemur »
IP sačuvana
social share
Nisu krivci depresivci , lude i psihopate
sto su rusili pa sada nama nude lopate .

Krivi smo mi !

Nisu krivi sedativi sto ih nisu sputali ,
sorry , matori , krivi smo mi koji smo cutali !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.2
Posto nije tu a kapiram otprilike sta je htela da kaze, drznucu se da odgovorim...

Nije isla na argument normalnost nego je spomenula 'prirodne' nacine za te izvesne radnje kao repliku na taxtex-ovu prirodnost jelte (povezanost sa kojom su svi posetioci podforuma priroda upoznati).

Drugo, kao zensko ona je sa muskarcem u mogucnosti da se razmnozava kroz jedan odredjen ritual gde ti ne trebaju pomagala u vidu vazelina i cega jos sve ne (ne zelim da znam), jer se milion godina evolucije pobrinulo za to.

Zadnji put kada sam proveravao muski princip je bio da daje (agresivni pricip,otud i ona strela na krugu) a ne da prima, to isto treba imati u vidu.

Ergo mozemo se sloziti da svako treba da ima pravo da radi sta hoce sve dok smo iskreni i priznamo da su neka ponasanja ipak devijantna jer danas homoseksualizam mozda nije bolest (vec izbor, sto je skroz ok) zbog svoje cesce javne pojave nego sto je to bio slucaj u proslosti ali je i dalje daleko od normalnog i prirodnog.

*normalno ponasanje - uslovljeno drustvenim normama
*prirodna seksualnost - evoluciono razvijena sposobnost kojoj je primarna funkcija razmnozavanje (ili bar nesto najblize tome, a to je pokusaj razmnozavanja... sto je nemoguce u kombinacijama musko-musko, zensko-zensko, m-z-koza itd.)
« Poslednja izmena: 27. Sep 2008, 02:04:03 od yourtoiletpaper »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 249
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14;
@ yourtoiletpaper ,

tema je homofobija , pokushavam samo da ukazem na neke banalnosti ...

hvala , editovacu svoj prethodni post i umesto " normalno "  napisacu " prirodno " ...  Poenta je ista
IP sačuvana
social share
Nisu krivci depresivci , lude i psihopate
sto su rusili pa sada nama nude lopate .

Krivi smo mi !

Nisu krivi sedativi sto ih nisu sputali ,
sorry , matori , krivi smo mi koji smo cutali !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 10. Maj 2024, 20:24:01
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.