Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hipohondrija, mizantropija... Pomoć, saveti!  (Pročitano 18098 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.62
mob
Apple iPhone SE 2020
Eh.. kad sam ja bila tinejdzer, ja nisam imala vremena da mislim o tako nekim stvarima..
Da... bila sam otpadnik... od rodjenja...
Da... slusala sam rock kad su drugi slusali Dr. Igija...
Da... nosila sam farmerke, dugu kosu, starke i flanelske kosulje...
Da... bila sam (i ostala) stidljiva i nezainteresovana za ostatak sveta...
Da... obozavala sam da citam (a i danas je tako.. moj novcanik to najbolje zna)  Smile

Ali... ipak... ja sam egoista i nikad nisam imala vremena da mislim o ubistvu\samoubistvu i o neshvacenosti... imali smo ratove, restrikcije, glad, bedu i uzas...
I kad pogledam malo unazad... ispada da je moja generacija ispala jos i najnormalnija  Smile ako se uzmu u obzir neke prethodne i neke dolazece generacije...
Kakva depresija... kakvo krvoliptanje... prf...  Smile

Inace.. ja imam otpor ka celom svetu... to je valjda posledica one price o smrc...smrc... tuznom detinjstvu... Smiley
Pa, ipak... svet kao masa je verovatno zao (i svakodnevno se sokiram time sa svojih 28 godina), ali ljudi pojedinacno nisu...
U ostalom... ti dolazis u kontakt sa pojedincima, ne sa citavim svetom... iskoristi to na najbolji moguci nacin...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

It's true that we're all little insane.

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 21
OS
Nepoznat
Browser
SAMSUNG-SGH-D900i 1.0
I tried so hard and got so far but in the end it doesn't even matter,i had to fall to lose it all but in the end it doesn't even matter.                                                         Ako mogu icim da se pohvalim to je da sam bar pokusala,al nekim ljudima(me)nema pomoci...Ostaje mi samo da cekam da ce jednom biti bolje kad konacno odrastem.A mozda tada cu biti dovoljno jaka da mi nece trebati pomoc jer kako god samo najaci opstaju.I nemojte da me krivite vecina moje generacije je ovakva(ima i gorih).Mnogi kazu:Sta je s tobom dete pa ti imas sve,da smo samo mi imali delic ovoga...U pravu su,kad bolje pogledam svi ste vi u pravu al ipak cinjenica ostaje.Sto deca imaju vise i ako im se to stalno"nabija na nos" kao da su nesrecnija.Moram biti odlicna,moram im pomoci u radnju...Ja ne mogu sve to.Opet nikad nisam imala zelju da pusim,drogiram se,pijem-pa ja i jesam nekako jaka.Kazem da su ljudi zli jer nije lako kad si najrazvijenija u odeljenju a jos si i dobar djak,pa te devojke gledaju ispod oka pakosno
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

It's true that we're all little insane.

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 21
OS
Nepoznat
Browser
SAMSUNG-SGH-D900i 1.0
a muskarci zato sto ih odbijas svete se time sto te provociraju.Koliko puta sam pozelela zbog toga da se ubijem,ne ja nikad nisam smela obuci uzu maicu a da ne pocnu da me provociraju.Devojke kazu:ona to namerno radi a muskarci ko zivotinje navale.Nije ni cudo sto su mi odvratni,13 god sam imala a dede od 50 bi mi prebacivali.A ja kao ja nezna i osetljiva nisam mogla to podnositi,sad se uopste ne doterujem.U skolu ponekad idem neocesljana,trudim se da udovoljim roditeljima...A oni me posle vode kod neuropsihijatra i on kad pocne da im postavlja pitanja odustaju"ma njoj nije nista,pubertet"-sta mislite sad kako mi je?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.62
mob
Apple iPhone SE 2020
Jel' moze jedan savet... Ali da se ne smejes... A mozda se i nasmejes, a smeh je zdrav...
Folklor... Smiley
Ili hor... Smiley
Ili podmladak Crvenog krsta... Smiley
Elem.. ja nazalost nisam imala priliku da se prikljucim nijednom od tih hobija, ali slusajuci one koji su se bavili i\ili se bave nekom od tih aktivnosti, to je jedan od najpametnijih nacina da provedes par sati dnevno.. Smiley
A tu je i druzenje... sigurnost u okviru grupe... putovanje... dobra zabava... Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


omnia ab ovo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5614
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Nokia 
ja ne volim folklor Smile
ne volim hor Smile
al volim da pišem... Smile naročito na srpskim jeziku Smile

sport je rešenja, i to bez takav stida koja te bi sprečila u tome da pokažeš svoje pokrete Smile...recept je punog sporta Smile Amy Lee budi hrabra i gradi svoj telo, bilo gde bilo kad Smile

tako bi mogla rešiti tvoj bes koja je sada kod tebe kao tužnost, a postajaćeš sve više lepša i od ovoga kakva si sad, to gradi samopouzdanje. na kraju možeš da baviš i sa Folklorom, kad si jaka telesno Smile
« Poslednja izmena: 08. Jan 2009, 17:55:03 od onodys »
IP sačuvana
social share
Da li je kocka baceno?
Snezana i vuk
Crvenkapa i kaludjerice
Vuk i sedam kaludjerica
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

It's true that we're all little insane.

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 21
OS
Nepoznat
Browser
SAMSUNG-SGH-D900i 1.0
Hvala na savetima onodys,potrudicu se mada ne znam hocu li imati vremena:-)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.63
mob
Apple iPhone 6s
Citat
I tried so hard and got so far but in the end it doesn't even matter,i had to fall to lose it all but in the end it doesn't even matter.
Bez zelje da uvredim, posto pesmica zvuci dobro, narocito je zvucala u tom periodu u kom si ti sad pristojno (a onda sam ponovo shvatio da postoje muzicari koji zaista umeju da koriste te instrumente)... ali takvi tekstovi su uglavnom jeftina patetika ...

Nit si ti u tim godinama mogla da probas so hard i da stignes so far, nit si mogla da izgubis sve, niti je tacno da to nikom nije bitno...
Ne kazem ni da ja to u ovim mogu, ali razlika je ogromna, a kolika je zaista videces kad prozivis jos...

Anyway... jako je mali broj zaista kvalitetnih pesama koje nesto realno oslikavaju a da su uspesne, i planetarno popularne...
Razlog je krajnje jednostavan... vecina ljudi ni ne pokusa da se udubi u sadrzaj niti im je to bitno...

Umesto sto se opterecujes glupostima koje te okruzuju, a svakog od nas u nekom trenutku okruze gluposti i ljudi koji nisu vredni naseg vremena... pocni raditi na sebi...
Imas dovoljno godina i dovoljno malo realni obaveza (veruj mi...) da uz dobru organizaciju mozes da postignes stravicno mnogo...
Kreni da se druzis sa ok ljudima koji te razumeju...
Ako ne mozes da ih nadjes (a sekcije, sportski klubovi, kursevi i druge aktivnosti su uglavnom dobar put) mozes probati da ih nadjes preko interneta...

Slusaj muziku koja ti odgovara, ali nemoj biti opterecena time...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia 
Estrada je puna laži i manipulacija. Na spotu će se ta pevačica prevrtati ko krepala guska zamotana u pocepane zavoje dok jadikuje kako je sve njanjanja, a onda će veselo oprati šminku, podići svoje desetine hiljada dolara koje je spotom zaradila i odjezditi veselo na žurku na jahti od 40 metara obučena u skupocenu večernju haljinu. A ti ćeš vrteti u krug njenu pesnu i zaglibljivati se sve dublje i dublje u bedak.

Tebi dete treba da progledaš na oči, da shvatiš kako ti kukumavci provode život brojeći šuške i smejući se, kako stari prepredenjaci pevaju o iskrenoj dečijoj neuzvraćenoj ljubavi. Kako multimilioneri sa zlatnim kajlama bez truni griže savesti viču o socijalnoj pravdi, ulici, bandama.

Laž, obmana i manipulacija. Ne jede se baš sve što leti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
....sve u svemu...ne vjeruj u idole.

jos jedna jako dobra stvar Smile
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Osim ako ti idol nije Niče.  Smile

@Bambina, back on topic  Smile

IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.