Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hari Poter i Polukrvni princ - Samo za one koji su prochitali  (Pročitano 17395 puta)
Pocetnik


verba volant, scripta manent...

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 13
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 7260
kao verovatno i svi vi koji ste 'zaludjeni harijem' koliko i ja, ste nestrpljivo cekali da izadje sesti deo...
kada je izasao i kada sam ga procitala, bila sam vise nego razocarana... nisam mogla da verujem da je sve sto se desilo bilo tako ocigledno... u svakoj knjizi do sad ( od prvog do petog dela) je sve bilo neocekivano. rasplet je bio na poslednjim stranama, dok se u sestoj knjizi sve vidi jos na pocetku...

najvise sto me je iznerviralo je to sto su ubili dambldora. ne zbog toga sto je dambldor jednostavno dambldor, vec zato sto je ubijen /ako je ubijen/ bez razloga. nadam se da me shvatate sta hocu da kazem... sam je sebe oslabio dok je pio onu tecnost kako bi unistio horkruks /ako se tako zove/ i na kraju se saznaje da je taj horkruks vec neko ranije unistio... nema smisla...
mislim da je dambldor paralisao harija, kako melfoj ne bi njega /harija/ ubio. dambldor je znao da ce hari hteti da ga zastiti i samim tim sebe izlozio nevolji... ne razumem...
dalje... hari odlucuje da napusti skolu???ron i hermiona zele da krenu sa njim??? hermiona, koja je najveca streberka celog hogvortsa zeli da napusti skolu???ma daj... nekako mi je sve to bez smisla...
ovih dana uzimam opet da procitam... mozda ce mi tada biti neke stvari jasnije... mozda je moje trenutno misljenje neprihvatljivo,ali... ne znam... knjiga me je skroz zbunila...
@andrijana -> ne, hari se nije zaljubio u lunu... luna se nije zaljubila u rona... hari i ron se nisu posvadjali...
IP sačuvana
social share
jeste li vec pronasli svog zahira?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ja upravo citam i stigao sam do sredine knjige jako mi je zao za dambldora zna li neko kada ce sedmi deo i dali negde ima da se skine neka od ovih knjiga
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


tako mi mlijeka u prahu ja kidam nalijevo !

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 455
Zastava ile de la reunion
OS
Linux
Browser
Mozilla (Debian
mob
Nokia 2650
konacno sam procitala i sesti dio o H.P. i iako je na francuskom posto je nemoguce naci ovdje na engleskom a na srpskom da i ne pricam,kada sam zavrsila knjigu bio mi je pravi bed jer sada ima vise pitanja na koje necu moci dobiti odgovor tek tamo za nekih godinu dana dok rowling ne napise i sedmi dio....bhuuu....ali nema veze....knjiga je opet bila cool....mada mi je onaj snape jos uvijek mrzak:)  i pitanje sta ce se sada desiti sa skolom i ko je onaj misteriozni R.A.B ? 
IP sačuvana
social share
There was once a young man who in his youth professed his desire to become a great writter.When asked to define "great"he said:"I want to writte stuff that the whole world will read,stuff that people will react to on a truly emotional level,stuff that will make them scream ,cry,howl in pain and anger!"
He now works for Microsoft,writting error messages!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Vise puta sam procitala 6. Deo i mislim da je veoma glupo sto je dambldor umro.inace,knjiga mi se veoma dopada,jer obozavam harry pottera i mislim da je veoma sladak.na kilometar se vidi da se hermiona i ron vole i pitam se da li ce se u sedmom delu smuvati...?Pozdrav za sve citaoce ovog sajta!!! Smile Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 08. Jan 2006, 20:13:25 od srdjank »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Treba hteti treba smeti, pa da vidis kud se leti.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 171
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola v500
Daj bre ljudi, 'ajde malo razmisljajte. Ko je R.A.B. i da li je Dambldor uopste umro?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
       Pročitala sam VI deo i fascinantan je. Čitala sam ga sa zaprepašćenjem, ali se nisam mnogo iznenadila kad je Snejp ubio Dambldora. Zašto? Pa setite se da je on izdao Voldemora, pa zašto onda ne bi i Dambldora? Iako moja drugarica tvrdi da je Snejp bio pod kontrolišućom kletvom ja ne mislim tako. On je samo jedan mali, jadan crv! I ne mislim da će Dambldor oživeti- ni Sirijus nije. Pozz
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Treba hteti treba smeti, pa da vidis kud se leti.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 171
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.1
mob
Motorola v500
Zanimljivo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


tako mi mlijeka u prahu ja kidam nalijevo !

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 455
Zastava ile de la reunion
OS
Linux
Browser
Mozilla
mob
Nokia 2650
ali sto vise razmisljam kontam da je smrt dumbledora isplanirana i da je snejp u stvari zaduzen da uhvati lorda valdemora i naravno eliminise ga....jer da bi snejp bio kredibilan pred lordom i da bi mu ovaj vjerovao,on je morao uciniti nesto spektakularno kao ubiti nj najveceg neprijatelja....jer zbog cega bi dumbledor sve te godine vjerovao snejpu ako misli da je ovaj izdajica i spijun , jer dumbledore je opisan kao najveci mag u istoriji  i nece se valjda pokazati u sedmom dijelu da je bio samo glupi starac koji je vjerovao bilo kome....naravno ron i hermione ce za&vsiti zajedno i isto tako vjerujem da je dumbledore ostavio neki zapis za harija da mu se izvine sto ga je zamajavao,ali da bi nj plan uspio bilo je potrebno da hari vjeruje da ga je snejp ubio....fakat sam pozitivna eh  Smile[b][/b]
IP sačuvana
social share
There was once a young man who in his youth professed his desire to become a great writter.When asked to define "great"he said:"I want to writte stuff that the whole world will read,stuff that people will react to on a truly emotional level,stuff that will make them scream ,cry,howl in pain and anger!"
He now works for Microsoft,writting error messages!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Treba hteti treba smeti, pa da vidis kud se leti.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 171
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.1
mob
Motorola v500
Ja mislim da je Fokes, bio Dambldorev horkruks (ili kako vec). Nemoguce je zamisliti carobnjacki svet bez Dambldora. A i ne bi on tek onako verovao Snejpu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Necu skoro onim sorom,ne znam posle put odande...

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 147
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
Nokia N91
Ali.Problem je sto je Fokes fenix,a fenixi ne mogu umreti,radjaju se iznova i iznova,iz pepela.Tako da me ne bi zacudilo da je Voldemor upravo to uradio i tako obezbedio sebi besmrtnost...Druga stvar.Lepo je opisano da Voldemor nema prijatelje i nikome ne veruje,tako da bi bilo smesno da Dambldor misli da mu se Snejp moze pribliziti njegovim ubistvom(Dambldorovim).Takodje smatram da Dambldor nije umro,pre svega zbog nacina egzekucije,stapic je nestao itd.Ne secam se tacno,davno sam citao knjigu,ali misljenja sam da Dambldor nije mrtav,bar ne nepovratno.Sve je moguce.
IP sačuvana
social share
Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.