Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: 'Gugl' najavio novi operativni sistem do kraja godine  (Pročitano 10657 puta)
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Pa alternativa Windovsu vec odavno postoji, i to dzabe: Linux
A ovo od Googla je presipanje iz supljeg u prazno i mozda ce da sluuzi eto za postavljanje slika na face-u i videa na youtube. Sad za neki ozbiljniji rad ne znam, koliko bi to cudo podrzavalo Windoows programe.
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

S.P.Q.R.

Zodijak
Pol
Poruke 1608
OS
MacOS X
Browser
Mozilla AppleWebKit 531.2
Pa alternativa Windovsu vec odavno postoji, i to dzabe: Linux
A ovo od Googla je presipanje iz supljeg u prazno i mozda ce da sluuzi eto za postavljanje slika na face-u i videa na youtube. Sad za neki ozbiljniji rad ne znam, koliko bi to cudo podrzavalo Windoows programe.
Postoji i OS X Smile
Odakle to da podrzava Windows programe ?
Pa ne trebajju ti Windows programi za ozbiljniji rad...Imas i Linux i Mac,ni jedan ni drugi ih ne podrzavaju,a oba su duplo bolji...
A i nije namenjen za ozbiljniji rad,kao sto rekose,samo internet browsing,mejl,i tako to...
lepa zamisao, ali smo i dalje daleko od nje,,, da bi se taj OS mogao koristiti i da bu SVE bilo online a ne na nasim prebukiranim hard diskovima, i mi bi trebalo biti na 10+ megabitova sa down i up load!! znaci, za nekih 5-10 godina kada nam protoci budu na tom nivou i operateri ne toliko alavi da nam naplacuju internet po jedinici protoka, mozda i zazivi ovo kod nas.....
Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3

Pa ne trebajju ti Windows programi za ozbiljniji rad...Imas i Linux i Mac,ni jedan ni drugi ih ne podrzavaju,a oba su duplo bolji...

Mac OS ipak nije dzabe, Linux jeste. A sad dal ima Photoshop, After Effects, AVID i 3D Max za LInux - nema. Znaci, meni ne znaci nista ni dzabe.
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava Cyber Space
OS
UNIX
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung Galaxy SII
Pa jeste li culi za Wine? Ko je dovoljno uporan, sa Linuxom se sve moze Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Safari 5.0.375.70
mob
Tel.Me Your.Number
Da li je moguće da je ovo prva teme o Chrome OS-u? Smile

Uzgred gledao sam neki klip i jedan od prezentera reče da vredno rade na tome da bootovanje smanje sa 7 sekundi na 5 Smile

U suštini startuje se Google Chrome. Išli su logikom da judi većinu svog vremena na računaru provede na internetu.
Ima jedna dobra fora za Office.

Nađoh klip, čuj klip... film.



0:13:00

« Poslednja izmena: 10. Jun 2010, 12:23:10 od LaserXP »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

S.P.Q.R.

Zodijak
Pol
Poruke 1608
OS
MacOS X
Browser
Mozilla AppleWebKit 533.1

Pa ne trebajju ti Windows programi za ozbiljniji rad...Imas i Linux i Mac,ni jedan ni drugi ih ne podrzavaju,a oba su duplo bolji...

Mac OS ipak nije dzabe, Linux jeste. A sad dal ima Photoshop, After Effects, AVID i 3D Max za LInux - nema. Znaci, meni ne znaci nista ni dzabe.
Cekaj...Ja stvarno ne shvatam sta ti zelis da kazes ovime...
Kakve veze ima to sto OS X nije dzabe ,Linux jeste sa time sto sam ja rekao ?
I mozda linux nema Photoshop,ali ima Gimp...
Za sve ima neka alternativa...

Pa jeste li culi za Wine? Ko je dovoljno uporan, sa Linuxom se sve moze Wink
Ne moze se porediti wine sa nativnim programom...
« Poslednja izmena: 10. Jun 2010, 17:43:06 od idispavaj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Pa ima gimp, al meni treba Photoshop kad radim sa After Effects, i ako dobijem materijal za montazu u AVID formatu, ako nemam AVID koji ide samo pod Windows, mogu da se slikam
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

S.P.Q.R.

Zodijak
Pol
Poruke 1608
OS
MacOS X
Browser
Mozilla AppleWebKit 533.1
Pa ima gimp, al meni treba Photoshop kad radim sa After Effects, i ako dobijem materijal za montazu u AVID formatu, ako nemam AVID koji ide samo pod Windows, mogu da se slikam
http://lives.sourceforge.net/
http://fixounet.free.fr/avidemux/
http://www.kinodv.org/
http://www.pitivi.org/

to sto ti koristis Windows pa samo znas programe za njega jbg,ali kao sto rekoh - za sve ima alternativa...
a da je Windows sra**e od OS-a - jeste,i jedino za sta valja su - igrice
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Stvar je ako profesionalno radim, moram biti kompatibilan sa drugima. Ako dobijem recimo koncert sniman sa 4-5 kamera i dobijem to na HD-u koji nosim kuci (nekih preko 100 gb materijala) i dobijem ih u mxf fajlovima za AVID, ne mogu to sa nicim otvoriti nego sa AVID-om.
Ujedno je neko zapoceo neki projekat na After Effects-u, pa ja moram da ga zavrsim, taj fajl mogu da otvorim jedino u tom programu.
Inace, od ovih programa je jedino Lives nesto profesionalan, ovo drugo su pomagala.
Sto se tice Windowsa, ako se puno ne cacka i mudruje, stabilan je. Ja sam imao probleme unazad sest meseci, ali stvar je bila hardverske prirode (strujni napajac i RAM sa greskom).
Inace, ko privatno koristi komp za surfanje i slicno, taj moze ladno da koristi Linux.
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Citat
a da je Windows sra**e od OS-a - jeste

наравно да јесте....не користи га ни 95% популације која има компјутер Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.