Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 07:45:51
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 10 11 13 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Groblje srpskih tenkova  (Pročitano 47921 puta)
Ucesnik diskusija


Iza broja svaka nula dobije vrijednost

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 144
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
SonyEricsson K750i
Moj Zorane...
Rekao sam ne zelim polemike, narocito ne ideoloske i narocito ne od nekoga ko nije bio tu. Po nicku vidim da si 83 godiste vjerovatno, znaci i klinac si pravi tada bio, doduse i ja ali mi je bilo 15 kada je rat zavrsio. Ja sam bio tu i znam sta se desavalo.Dacu ti primjer da sam ja tokom 93-95 godine u Hrasnici u skoli ucio iz starog udzbenika sve o srpskim ustancima 1804 i 1812 ili koje je godine vec bio drugi i to od nastavnice srpkinje koja se zvala Milena.Razrednik mi je bio Srbin i dan danas su u Sarajevu i nikome nije problem sto smo to ucili, ljude smo postovali a ja i dan danas volim historiju bas zbog te zene..To ti je Zoki jedan primjer a drugi ti je podatak da je oko Sarajeva za vrijeme opsade bilo vise cijevi okrenutih na grad nego sto su ih Nijemci imali tokom opsade Staljingrada!!!... 
Ta "garava brigada", na slici su srpski tenkovi, vidis lijepo na raskrsnici znakove za sarajevo itd...to su srpski tenkovi majstore a nisu ih sami unistili valjda. I taj naziv garava brigada, dolazi od toga jer su u jedinici bili romi, ne znam koja je to srpska jedinica o kojoj govoris ali zar ti nije nimalo  logicno da ima jos neka koju su tako zvali pored njihovog zvanicnog naziva? O satelitima i insinuaciji da smo tako imali informacije gdje je koji srpski tenk hehehe...nisi cuo da smo imali AWACS, polijetali su upravo sa sarajevskog aerodroma.

Sva dalja prica o ovome zelim da ide preko licnog e maila, slobodno neka pise ko hoce, smao bez ideologije, ako nekoga nesto konkretno interesuje tu sam, ne zelim svakako zloupotrebljavati cijenjeni forum za prepucavanja koja idu od teme. Mislim da mi je prvi post bio bas vezan za temu.  i Zorane, kada god hoces dodji u Sraajevo, bices mi gost kao da si mi rodjeni brat, pa cu te upoznati sa Sarajevom i okolnim brdima.Pozdrav
IP sačuvana
social share
Mamurni ljudi , ko vas to budi...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
kad se sabere broj srpskih tenkova koje su navodno unishtile ustashe + balije +shiptari +nato + oni koji dan-danas rdjaju po kasarnama u srbiji ispada da je srbija imala vishe tenkova nego sssr i nemachka zajedno u ww2. mislim ,ljudi ,kad lazete lazite bar uverljivije Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Iza broja svaka nula dobije vrijednost

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 144
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
SonyEricsson K750i
Ja ipak nisam postavio ovaj topic, pogotovo ne s ovim imenom. Pozdrav iz Sarajeva...s lica mjesta
IP sačuvana
social share
Mamurni ljudi , ko vas to budi...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


I krv svoju za plavu boju!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 102
Zastava Zagreb, Hrvatska, XPBATCKA
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Benq c 81
Pa nije pješadija podrška tenkovima nego obratno!
IP sačuvana
social share
Moj dom je Hrvatska!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


I krv svoju za plavu boju!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 102
Zastava Zagreb, Hrvatska, XPBATCKA
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Benq c 81
Ovo je najbolji post na BUREK-u!Zahvaljući Vladi!Svaka čast!
Pozdrav s druge strane, zbog takvih kao ti su mi se u ratu tresle gaće.Poštovanje
IP sačuvana
social share
Moj dom je Hrvatska!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


trazim nesto

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8677
Zastava NEDODJIJA
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
SonyEricsson ukraden
T55 se odlicno pokazao u hercegovini
IP sačuvana
social share
sanjar
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 16030
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
kad se sabere broj srpskih tenkova koje su navodno unishtile ustashe + balije +shiptari +nato + oni koji dan-danas rdjaju po kasarnama u srbiji ispada da je srbija imala vishe tenkova nego sssr i nemachka zajedno u ww2. mislim ,ljudi ,kad lazete lazite bar uverljivije Smile Smile
Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Qui desiderat pacem praeparet bellum

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 921
Zastava Olduvay-naucna kolonija na Marsu :)
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
HTC Touch Pro
a jeste, stvarno Smile
IP sačuvana
social share
 
Don't take this personal...            Не берите этот персонал...
i'm just doing my job...                я только делаю мою работу...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Avant Browser Nepoznat
mob
Nokia 5610
Milina je pratiti ovu temu. Pozdrav svima!  Smile Smile Smile
Pored Vlade ima svi da postanemo strucnjaci za tenkove.  Smile
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Aries
Pol
Poruke 133
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Hvala, hvala. Nije bas uobicajeno da se postane strucnjak za tenkove citajuci postove sa Burek foruma.  Smile . To se godinama mora uciti. Odvrnuti koja hiljada sarafa i toliko ih zavrnuti. Od Pasuljanskih livada na -30 stepeni do saudijske pustinje na +50.
Vidim prethodni post je napisao clan  kombiondzija. Adresa mu je na yahoo nervoznijazavac. To me je podsjetilo na rat u Zalivu. U logoru u kojem smo bili blizu kuvajtske granice oko nas su bili sve neki opaki momci iz raznoraznih drzava. I svuda natpisi ko je ko. Orlovi, jastrebovi, vukovi, kobre, sokolovi itd sve u tom stilu. I ja ispred naseg ulaza stavim natpis JAZAVCI. Trebalo je vidjeti face onih naduvanih amera i njima slicnih kad procitaju DZEZVEK (tako se otprilike cita na engleskom). I onda pitanje sta je to. I onda krene zajebancija.

To da se nesto moze nauciti citajuci stampu ili forume nije bas pozeljno. To samo moze biti dopuna postojeceg znanja. Ja mogu da citam neke doktorske, ljekarske,  forume ali nikad necu biti ljekar.Ja vec godinama radim u RTRS-u u Banja Luci na odrzavanju racunarskog sistema. Oko 220 racunara u nekoliko gradova  i drzava. Puno, puno zica. I sve radi savrseno. Racunarska mreza, gigabitna, pa malo wirelessa, pa malo optike, malo VPN-a itd. Svaki dan mi prodje kroz ruku nekoliko racunara. I najgore mi je popraviti neki racunar kod onih koji citaju casopise tipa Bug ili Moj kompjuter ili slicno. Ili su citaoci nekih racunarskih foruma. Oni koji iz casopisa pokupe konfiguraciju racunara i to kupe pa onda im to ne radi. I onda zovu mene. Ali tad tek nastupa problem. Jer citaoc casopisa misli da zna gdje je problem. Itd, itd.

Nadam se da citajuci forume na kojima se pise o tenkovima necete postati strucnjaci za tenkove. Za tenkovima u ovim nasim nazovi drzavama vise nema potrebe. U mojoj karijeri samo jednom (jednom i nikad vise) mi je bilo postavljeno pitanje iz tenka M84 na koje sam morao da razmisljam. Postavio ga je vodnik Zoran, mislim da se prezivao Tomic, iz VP 1554 na Vozdovcu negdje prije rata. Zadnji put smo se sreli negdje u jednoj akciji na Koridoru 1994 godine. Ja dosao tamo da popravim tenk, a on bio tada u vojnoj policiji Srpske Krajine koja je bila tamo na ispomoci.

Toliko za sada. Ode praviti dorucak za cerku.

Pozdrav
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 10 11 13 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 07:45:51
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.