Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 12:46:07
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Godine i ljubav  (Pročitano 3656 puta)
25. Feb 2011, 13:11:52
Ucesnik diskusija

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 144
OS
Windows 7
Browser
Chrome 9.0.597.98
mob
Nokia 5310 XpressMusic
Svestan sam da za neidealizovanu, ozbiljnu, zrelu, prihvacenu sa svim vrlinama i manama ljubav treba godina iskustva i zrelosti, a sada bih vas pitao sa koliko godina ste sreli svoju ljubav, kakvom je opisah u par reci (necu reci pravu, jer bi to   verovatno izazvalo polemike o pravoj ljubavi). Mozda je najbolje reci najvecu.
Pitanje za one koji su u braku ili na "pragu" braka da li je to sa njihovom najvecom, barem do sad, ljubav i sa koliko godina su je srelii?
"Kopajuci" po forumima sve mi se vise cini da smesno mali broj ljudi ozeni/uda se za svoju najvecu ljubav.
Da li je moguce da vecina ljudi provede zivot, stvara dom, osniva porodicu sa jednom osobom, a neku drugu, tu negde, duboko u sebi, potajno, zeli, ta druga zeli neku trecu i sve u krug?
Znaci vencavaju se i osnivaju porodicu, jer im je, eto, vreme i to tako nekako ide.
« Poslednja izmena: 25. Feb 2011, 13:13:04 od Ljuki87 »
IP sačuvana
social share
Covek bez maste je covek bez krila
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 9.0.597.98
mob
Apple iPhone SE 2020
Postoji vise od jedne ljubavi. Smiley
To sto se neko ne ozeni svojom prvom pravom ljubavlju, ne znaci da ostale ne voli isto ili vise. Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
Mozes ti da partnera volis vise od nebesa, ali je to sve dzabe ako ne mozete da funkcionisete zajedno... i ta trenutna ljubav koja ti se cini kao najveca ce samim tim vremenom splasnjavati i gradice se kompromisi (ako veza nastavi da traje), ili ce svako od vas potraziti drugog partnera. Taj drugi partner ce opet posle nekog vremena da ti bude najveca ljubav - ako se slazes sa njim, imate iste ciljeve, gledate u istom smeru itd. Treci isto, cetvrti, peti, stoti (nebitan je broj), kod svakog ces naci nesto sto ce te privuci i zadrzati za njega i voleces to... kada veza prerasta u brak, ljubav je tu u drugom planu a u prvi se stavlja zajednicki interes (hteli da priznamo to ili ne, tako je) i zajednicki ciljevi, stvaranje neceg vaseg itd...

IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia 
Svoju najvecu ljubav sam srela sa 23.
Tj. mislim da je on moja najveca ljubav jer sam sa njim u braku i imam decu. Te su nas situacije povezale dozivotno.
E sad.....bila sam ludi ludo ludo zaljubljena u bivseg decka. Dok nije otisao u Norvesku. I tadasmo kao bili u vezi (kazem kao jer sada znam da je to bila propast) i cekala sam da dodje preko leta. Ali smo raskinulizbog daljine.

Tako da....ko je najveca ljubav? Definitvo onaj u kogase jako zaljubis, i sa kime imas decu. Te veze su jednostavno najace.  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 9.0.597.98
Znaci vencavaju se i osnivaju porodicu, jer im je, eto, vreme i to tako nekako ide.
To je jedna od stvari u kojoj nikada, ni pod razno, taman ostala celog života sama, ne bih napravila kompromis.
Taj za koga se udam i kome rodim male tupadžije (sinonim za bebe  Smile ) će da bude neko koga obožavam i ko je moja druga polovina. Sa kime mogu da komuniciram bez reči i svako sranje koje se desi utopim u blizini te osobe.

I našla sam ga, a nisam morala dugo da tražim. Sreća, valjda.  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Citat
Da li je moguce da vecina ljudi provede zivot, stvara dom, osniva porodicu sa jednom osobom, a neku drugu, tu negde, duboko u sebi, potajno, zeli, ta druga zeli neku trecu i sve u krug?
Nije moguce. To sto si imao neku ljubav pre ne znaci da zasnivas brak bez ikakve ljubavi  Smile

Ljudi mogu biti kompatibilni sa mnogo osoba tj voleti ih, slagati se sa njima i zasnivati porodicu sa istima. Dosta ljudi idealizuje sve to pa misli da postoji samo jedna osoba koju ce voleti a to je jednostavno pogresno
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 38
OS
Windows XP
Browser
Chrome 9.0.597.98
Prvu "najveću" sa 24, drugu "najveću" sa 28.  Smile
Sa prvim nije došlo do braka, iako sam ja htela, sa drugim još ima šanse.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung 111111
pff bolje da pravis decu sa nekim sa kime se slazes...ne moras nuzno da ga volis ali da super funkcionisete nego sa nekim sa kim bi vole da budes u braku..
Ma gde se emocije upetljaju nista ne ide na dobro
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 38
OS
Windows XP
Browser
Chrome 9.0.597.98
Razni ljudi imaju razne razloge za ulazak u brak. Nekome je to ljubav, nekom došlo vreme, pa hvata zadnji voz, ili su u pitanju dobar posao i novac bračnog partnera ili je ogromna želja za odlaskom iz roditeljskog doma.
Kako god, garancije nema. I da uđeš u brak sa osobom koju voliš, ko kaže da jednog dana nećeš sresti nekog trećeg?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6227
OS
Nepoznat
Browser
Nepoznat -
mob
Samsung 
Prva prava sa 22. Po intezitetu, trajanju, poverenju, osećaju pripadanja premašila je sve ranije. No to puče.
Sada sam u iščekivanju druge prave ljubavi.
IP sačuvana
social share
"Na putu ka istini čovjek može da
napravi samo dvije greške. Da ne
prodje cijelim putem, ili - da ni ne
krene."  Buda
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 12:46:07
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: ljubav

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.