Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 08:28:01
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Godine i ljubav  (Pročitano 3664 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 144
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 5310 XpressMusic
Citat
Mozes ti da partnera volis vise od nebesa, ali je to sve dzabe ako ne mozete da funkcionisete zajedno...
Do sad mi se nije desavalo da zavolim osobu sa kojom nikako ne funkcionisem. Da smo potpuno isti nemoguce je, ali i ako se mnogo razlikujemo u pogledu razmisljanja, ponasanja, potreba, proslosti, buducnosti... zavrsavalo se samo na simpatijama.

Citat
i ta trenutna ljubav koja ti se cini kao najveca ce samim tim vremenom splasnjavati i gradice se kompromisi (ako veza nastavi da traje), ili ce svako od vas potraziti drugog partnera
Da i to sto se tice kompromisa, kada sam jednom rekao u drustvu da niko u vezi ne treba da se menja i da bi svako trebalo da se ponasa samo onako kako zeli bio sam izlozen zestokoj paljbi, pretpostavljate devojaka, koje uvek imaju potrebu da nekog menjaju, prevaspitavaju, doradjuju... Ti kompromisi vrlo brzo dovode do svadja ciji je neizostavni deo:"Ja sam za tebe ucinio to, to, to, a ti za mene nista!, pa onda druga strana isto to.

Citat
Tako da....ko je najveca ljubav? Definitvo onaj u kogase jako zaljubis, i sa kime imas decu. Te veze su jednostavno najace.
Ne kazem da kod tebe nije slucaj, tj. i sama kazes da ti je suprug najveca ljubav, ali to da je najveca ljubav definitivno onaj sa kime imamo decu, to mi malo zvuci kao neko nauceno razmisljanje iz detinjstva, kada su nam roditelji pricali samo i njihovoj ljubavi, kao da nisu imali nikog drugog pre i nekako mislim da to razmisljanje uzimamo prilicno slepo. Kao mama i tata su tako rekli i tako, ne dovodimo u pitanje. Dogmatski zvuci.

Citat
I našla sam ga, a nisam morala dugo da tražim. Sreća, valjda.
Sa koliko godina, plizzz Smiley

Citat
Sa prvim nije došlo do braka, iako sam ja htela, sa drugim još ima šanse.
Drzim vam palceve  Smile

Citat
pff bolje da pravis decu sa nekim sa kime se slazes...ne moras nuzno da ga volis ali da super funkcionisete nego sa nekim sa kim bi vole da budes u braku..
Ma daaaaaaj, pa slazem se sa komsijom, super funkcionisem sa kolegama na poslu...

Citat
I da uđeš u brak sa osobom koju voliš, ko kaže da jednog dana nećeš sresti nekog trećeg?
Istina, ali ako u startu nema ljubavi intezivno ces traziti nekog treceg, mozda nesvesno i time je veca mogucnost da ce se i pojaviti neko treci.

Citat
Prva prava sa 22. Po intezitetu, trajanju, poverenju, osećaju pripadanja premašila je sve ranije. No to puče.
Sada sam u iščekivanju druge prave ljubavi.
Slicna stvar, samo kod mene sa 21.
« Poslednja izmena: 25. Feb 2011, 17:53:39 od Ljuki87 »
IP sačuvana
social share
Covek bez maste je covek bez krila
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 9.0.597.98
Citat
I našla sam ga, a nisam morala dugo da tražim. Sreća, valjda.
Sa koliko godina, plizzz Smiley
18,5  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia N97
Najveće ljubavi su uvek neke iz mladosti ... oće to kad te piče hormoni. Te ljubavi ne moraju biti najveće, već su izazivale najjače reakcije u nama, recimo. Druga stvar je da najveće, najbolje i najlepše bramo po trenutnim afinitetima, koji sutra ne moraju da važe.
Moja najveća ljubav je meni bila blago dosadna dok sam bio sa njom, ali eto, odraslo se. Što kaže Đole, nekad si me čudila, a danas bi mi tako legla.
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 144
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 5310 XpressMusic
Citat
I našla sam ga, a nisam morala dugo da tražim. Sreća, valjda.
Sa koliko godina, plizzz Smiley
18,5  Smile
Svaka cast  Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Covek bez maste je covek bez krila
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia 
Citat
Ne kazem da kod tebe nije slucaj, tj. i sama kazes da ti je suprug najveca ljubav, ali to da je najveca ljubav definitivno onaj sa kime imamo decu, to mi malo zvuci kao neko nauceno razmisljanje iz detinjstva, kada su nam roditelji pricali samo i njihovoj ljubavi, kao da nisu imali nikog drugog pre i nekako mislim da to razmisljanje uzimamo prilicno slepo. Kao mama i tata su tako rekli i tako, ne dovodimo u pitanje. Dogmatski zvuci.

A jbg, ja to tako osecam posle 10 godina. Mozda i gresim, mozda...ko zna. Smile
Dogma? Ma joook.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 144
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 5310 XpressMusic
Citat
Ne kazem da kod tebe nije slucaj, tj. i sama kazes da ti je suprug najveca ljubav, ali to da je najveca ljubav definitivno onaj sa kime imamo decu, to mi malo zvuci kao neko nauceno razmisljanje iz detinjstva, kada su nam roditelji pricali samo i njihovoj ljubavi, kao da nisu imali nikog drugog pre i nekako mislim da to razmisljanje uzimamo prilicno slepo. Kao mama i tata su tako rekli i tako, ne dovodimo u pitanje. Dogmatski zvuci.

A jbg, ja to tako osecam posle 10 godina. Mozda i gresim, mozda...ko zna. Smile
Dogma? Ma joook.
Vidi, ja zaista smatram da se prava ljubav odslikava sa ucestvovanjem oba partnera i u zajednickim problemima i njihovim pojedinacnim, u podrsci kada jedan poklekne..., sto se javlja u braku sigurno, samo me je na postavljanje teme nagnalo, kako sam vec i rekao, citanje nekih tema na drugim forumima, gde sam procitao da se desetine ljudi pita da li je neka bivsa veza ipak bila ta za koju se trebalo boriti, zbog mnogo vrlina, a ne samo se prepustiti novoj, jer ima manje mana.

P.S.
Citat
A jbg, ja to tako osecam posle 10 godina.
Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 25. Feb 2011, 22:39:48 od Ljuki87 »
IP sačuvana
social share
Covek bez maste je covek bez krila
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Citat
samo me je na postavljanje teme nagnalo, kako sam vec i rekao, citanje nekih tema na drugim forumima, gde sam procitao da se desetine ljudi pita da li je neka bivsa veza ipak bila ta za koju se trebalo boriti, zbog mnogo vrlina, a ne samo se prepustiti novoj, jer ima manje mana.
As I said, ljubavi ima dosta a da li je zaista bitno klasifikovati ih kao vece ili manje. Naravno da ce uvek postojati neko sa kime bismo se mozda slagali bolje ali zasto bi rizikovali osim ukoliko nam veza u kojoj smo ne odgovara u nekoj meri
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
uvek ima jedna ljubav koja je bila intenzivnija ili kvalitetnija od ostalih, nekad se pretvori u brak, nekad ne, zavisi od ostalih osobina te velike ljubavi, ali da, mislim da covek ima puno ljubavi u zivotu, ali da jednu uvek nekako izdvaja od ostalih  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 144
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 5310 XpressMusic
Citat
mislim da covek ima puno ljubavi u zivotu, ali da jednu uvek nekako izdvaja od ostalih
takodje
P.S. Jos kao klinac, ma kakav klinac, kao dete sam upoznao coveka koji se u mladosti zabavljao sa jednom pevacicom narodne muzike, ne znam u kom zivotnom dobu, ali neke dvadesete i ne znam koliko dugo, ali posle nekog vremena svako je krenuo svojim putem.
Taj covek, iako je kasnije osnovao porodicu sa drugom zenom, imao decu i unucice nesto malo mladje od mene, je kada govori o svom zivotu pre raskida za sebe govorio:"Pokojni Milutin", znaci kada je pokojni Milutin krenuo u skolu, kada je pokojni Milutin igrao fudbal i slicno, a o zivotu posle raskida sebe je oslovljavao  kao i svi ostali, u prvom licu jednine.
« Poslednja izmena: 26. Feb 2011, 00:52:40 od Ljuki87 »
IP sačuvana
social share
Covek bez maste je covek bez krila
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung 111111
Citat
Ma daaaaaaj, pa slazem se sa komsijom, super funkcionisem sa kolegama na poslu...

I sta fali tome ?
Msm nisam ni ja degenerik da me ne shvatis pogresno..
Nego jednostavno,kad si trezan bolje ukapiras kakav je neko , nego kad ga idealizujes.

To je samo moje misljenje i jede me nesto iznutra sto ga iznosim Smile ..Ti imas svoju viziju zivota ljubav..cuvanje unucica..setanje u parku sa svojom ljubavi i unucima u 95-oj.. ja nemam  Smile
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 08:28:01
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: ljubav

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.