Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 01:15:25
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Glupost nema granice  (Pročitano 13920 puta)
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
Citat
Da me pogresno ne razumes, nisam protiv obrazovanja, ali realno pogledaj, neke koristi od toga "svestranog" bas i nema

Нема?
следећем ћу понудити да попије хцл...пошто не зна разлику између х2о и хцл (елементарно знање) неће се лепо провести Smile
или рецимо...сит и задовољан американац са ускостручним знањем се пословно вози у некој запиздини у аризони...пукне гума...треба је заменити(елементарно знање)...нема сигнала за мобилни(да не верујеш...бар 20% америчке територије није покривено сигналом) да позове помоћ на путу...последњи ауто је тим путем прошао у години кад су убили кенедија Smile...шта ћемо сад? Smile  може само да легне и цркне као и сваки онај који не поседује бар нека елементарна знања из неких области

могу ти набројати милион примерака где ти елементарно знање може помоћи...чак и живот спасити Smile
то ти је исто као кад имбецили зову електричара да замени сијалицу Smile  ја би то наплаћивао 1.000 евра Smile

закључак: ко није знао да је титаник стварно постојао је ,укратко речено,глуп ...боље да га је мајка абортирала него што је таквог бескорисног потрошача ваздуха донела на свет
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 11.0
Citat
Da me pogresno ne razumes, nisam protiv obrazovanja, ali realno pogledaj, neke koristi od toga "svestranog" bas i nema

Нема?
следећем ћу понудити да попије хцл...пошто не зна разлику између х2о и хцл (елементарно знање) неће се лепо провести Smile
или рецимо...сит и задовољан американац са ускостручним знањем се пословно вози у некој запиздини у аризони...пукне гума...треба је заменити(елементарно знање)...нема сигнала за мобилни(да не верујеш...бар 20% америчке територије није покривено сигналом) да позове помоћ на путу...последњи ауто је тим путем прошао у години кад су убили кенедија Smile...шта ћемо сад? Smile  може само да легне и цркне као и сваки онај који не поседује бар нека елементарна знања из неких области

могу ти набројати милион примерака где ти елементарно знање може помоћи...чак и живот спасити Smile
то ти је исто као кад имбецили зову електричара да замени сијалицу Smile  ја би то наплаћивао 1.000 евра Smile

закључак: ко није знао да је титаник стварно постојао је ,укратко речено,глуп ...боље да га је мајка абортирала него што је таквог бескорисног потрошача ваздуха донела на свет

Dobro, sad ga ti pretera, pricamo o Mocartu a ne menjanju tocka na kolima, mislim, mogo si reci da ne zna da cita pa zaluta negde i upadne u neki kanjon jer ne zna da procita putokaz.
Sa druge strane, ajde, verovatno postoji imbecil koji ne zna da promeni sijalu ili jos drasticnije, da pogine pri pokusaju menjanja iste. Ali sa druge strane, evo u Svabiji primer elektrika, ono, ja na balkanski nacin, treba mi negde uticnica, ustemam zid od najblize uticnice, provucem kabel, ugipsam uticnicu gde mi treba, proklemam i radi ko novo, nisam bacio recimo sto evra il kolko vec da zovem majstora.
E, onda recimo izbije mi pozar u kuci, dodju vatrogasci, ugase pa onda dodje njihov vestak, pa utvrdi da je neispravna instalacija (moze biti da sam sve odradio po PS-u ali uticnica neispravna, moze da potrefi), e onda vestak pita ko je to ugradio a ja mogu tuc-muc. Rezultat, osiguranje ne placa ni kinte vec me cak izbaci iz istog. A ako neko i strada, onda idem u corku za "nestrucni zahvat na elektricnoj instalaciji sa posledicama", ujedno naravno ide uz to i odsteta ostecenom...
Eto, ja pametan Balkanac a Svaba veze nema pa izgoru ljudi u diskoteci...
Dobro, udaljili smo se opet od Mocarta ali to je ono nase da mi eto "sve znamo", i vazno i nevazno.
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
јбг мандара...мењање сијалице је једно а развлачење инсталација по кући сасвим друго Smile за инсталације ти ипак треба особа обучена за то...знам ја да повежем утичнице по стану али сам ипак платио мајстора за то

озбиљно...како би ти гледао на особу која би ти рекла да није чула за моцарта,титаник или ајнштајна?
био би ти супер разговор или кад би га год погледао умирао би од смеха? Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 11.0
озбиљно...како би ти гледао на особу која би ти рекла да није чула за моцарта,титаник или ајнштајна?
био би ти супер разговор или кад би га год погледао умирао би од смеха? Smile

Sta ja znam, mislim, navikli smo da se smejemo svemu i svacemu mada recimo meni nije nesto smesan video gde malog Cigu pitaju da nabroji neke zivotinje tako mislim da ne bih bio arogantan da se nasmejem na tipa koji nije cuo za Mocarta. Moze to biti neki rednex ili pripadnik plemena bantu. Hebi ga, nije cuo i sta sad. Sa druge strane, uvek cu pre gledati kakav je covek, a Mocart, Ajnstajn i ostalo je sekundarno. Prvo, ne bi ga smatrao nikako nizim od sebe.
Sa druge strane, mozemo se mi ladno smejati, recimo u Srbiji jednom Palmi, al on ima poziciju, dok neko sa dve diplome i znanja 3-4 strana jezika radi u trafici.

јбг мандара...мењање сијалице је једно а развлачење инсталација по кући сасвим друго Smile за инсталације ти ипак треба особа обучена за то...знам ја да повежем утичнице по стану али сам ипак платио мајстора за то

E, to ti kazem, a sad zamisli koliko ljudi oce da se naprave pametni pa to sami urade, delom stednja, delom sto on oce da pokaze zeni i rodbini/komsijama da zna.
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma

аватар не чини човека

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 61642
Zastava Beograd
OS
Linux
Browser
Chrome 19.0.1084.15
mob
Nokia C5-00
Знаш како...
Није исто питати малог одрпаног цигу, који нема дана школе, има око 3000 дана иза себе, И питати рецимо неког господина средњих година, такорећи маторог коња... Далеко од тога да је исто...
Мени је од система образовања фасцинантније како људе, тако, ништа не занима... Како немаш жељу да било шта сазнаш... Када се нешто десило, како ово ради, шта ти ја знам...
Какав год да је систем, ако некога не занима ништа, њему иовако јако брзо испари све то...
IP sačuvana
social share

Прочитајте: Кућни ред Најчешће постављана питања
You can be addicted to a certain kind of candy...
    
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 11.0
Знаш како...
Није исто питати малог одрпаног цигу, који нема дана школе, има око 3000 дана иза себе, И питати рецимо неког господина средњих година, такорећи маторог коња... Далеко од тога да је исто...
Мени је од система образовања фасцинантније како људе, тако, ништа не занима... Како немаш жељу да било шта сазнаш... Када се нешто десило, како ово ради, шта ти ја знам...
Какав год да је систем, ако некога не занима ништа, њему иовако јако брзо испари све то...


Vecinom se interesovanje budi kod dece, od strane inteligentnih roditelja. Ima slucajeva gde je otac seljak, neobrazovan (ne mislim negativno) i interesuje ga njiva, prinosi, ono sto mu treba za profesiju. Pa onda pogleda sebe i ulozi kintu da deca budu obrazovanija, al dzabe, nemaju od malena usadjenu zainteresovanost pa od njih ne postane nista. Vidi se to i kod roditelja koji deci savetuju da se druze sa pametnijima, od kojih ce nesto da nauce a da izbegavaju "bad boyse" koji su losi u skoli.
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Eat this

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 842
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
mob
Nokia 
Istoriju je bitno znati, posebno nacionalnu istoriju. Ja bih u osnovnim školama uveo da se u predmetu istorija od V razreda u okviru nacionalne istorije uče tačni bilansi žrtava u ratovima sa svakom nacijom, tačno u čoveka. Mislim da je bitno da čovek zna ko su mu prijatelji, a ko tradicionalni dušmani, od koga može da očekuje dobru nameru, a od koga nož u leđa. To je veoma važno i što se tiče izmirivanja dugova, jer postoje nacije sa kojima smo u debelom minusu, a zaista je nekulturno i necivilizovano neizmirivati svoje dugove. Čist račun - duga ljubav.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
Citat
od koga može da očekuje dobru nameru, a od koga nož u leđa

po tvojoj logici ne bi trebalo da postoje multikulturalna/medjunarodna prijateljstva i kontakti

zato sto je svaki pripadnik svakog naroda isti.. ljudi se u stvari proizvode na trakama u fabrici i imaju svi iste karakteristike i svi usvajaju isto i ponasaju se isto dok ne umru  Smile

i onda kad odes na neki simpozijum preko firme i upoznas nemca ti ces da spavas sa jednim okom otvorenim da te ne bi ubio na spavanju.. a sa hrvatima i hrvaticama ces uvek da zivos u paranoji da te ne bace u neki logor ili masovnu grobnicu i zivog zakopaju.. jer ako im je takva istorija sigurno su i oni povukli od tih gena  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Chrome 18.0.1025.162
mob
Samsung 111111
Da ali kultura se razlikuje,drugi mediji im pune glavu..nisu ljudi toliko razliciti u zemlji i kulturi u kojoj zive
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 01:15:25
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.