Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Gde su snimani domaci filmovi i serije?  (Pročitano 97719 puta)
Hronicar svakodnevice


Punk's njet mrtav..,Kosovo je Srbija...

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 610
Zastava Serbia-na granici snova i stvarnosti !
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.38
mob
SonyEricsson Z600
Lajanje na zvezde u Karlovackoj gimnaziji!
IP sačuvana
social share
Kosovo je srce Srbije, ... Vojvodina je njen mozak, ...a reka Drina je njena kicma koja protice kroz njenu samu sredinu!

Edit by Belgrade: Regulisana velicina slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 22
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
kuca od bilija pitona se nalazi na kosutnjaku!!!!!!!!!!!!!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Nista ne vredi NOVAC, zivot tezak k'o PELINKOVAC.

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 2456
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.38
mob
Samsung 
Citat: zoranjurkovic5@gmail.com 05. Jan 2010, 12:03:52
  Drago mi je da sam te nasmejao.Ti ne napisa neko mesto snimanja koje bi možda mene nasmejalo.
  Made In Serbia u Beogradu,Zrenjaninu,Vršcu i Baricama.
pa to ti je sto kao da si reko
BG  fantomu beogradu ili kengur na  vozdovcu  Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
to znaju i ptice na grani
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
  Izvinjavam se na mom neznanju ali ja,a verujem i većina, ne živim u Beogradu pa samim tim ne poznajem Voždovbac.Kao što vidiš postoje i takvi slučajevi.I nisam ptica na grani.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
LG Google Nexus 5
Maratonci su snimani tj njihova kuca je na kosancicevom vencu u zadarskoj ulici 200 metara od austrijske ambasade

stvarno?? nisam znala, a godinama sam zivela na kosancicevom vencu!!!!

podzemlje, od kusturice je takodje snimano na kosancicevom vencu, gde je bivsa biblioteka, (one scene kad slon uzima cipelu i kuca (stan) iz koje se silazilo u podrum). sniman je na kalemegdanu kod nebojsine kule.


pljacka 3 rajha takodje je snimana na kosancicevom vencu.

bure baruta ispod brankovog mosta. (scene)

zikina dinastija (stan bobe i marije) u novima zrgadama u visnjickoj banji.
IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
  Skupljači perja su snimani u Vršcu,Beogradu,Pančevu i Banatskom Novom Selu.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Punk's njet mrtav..,Kosovo je Srbija...

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 610
Zastava Serbia-na granici snova i stvarnosti !
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.38
mob
SonyEricsson Z600
Kako se kalio celik od Zelimira Zilnika snjiman u strogom centru Novog Sada , starim stanovima u pasazima Jovine i Dunavske ulice , jedna scena ispred glavnog ulaza srednje medicinske skole u Novom Sadu!
IP sačuvana
social share
Kosovo je srce Srbije, ... Vojvodina je njen mozak, ...a reka Drina je njena kicma koja protice kroz njenu samu sredinu!

Edit by Belgrade: Regulisana velicina slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


???

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3144
Zastava Kapiri Mposhi
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
HTC 
Cetvrti covek scena sa helikopterom, hamerima i specijalcima kad se Kojo rokne ispred zgrade je snimljena u ulici iza pmf-a na Dorcolu. (prisustvovao)

IP sačuvana
social share
MALO NAS JE - AL SMO GOVNA!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
LG Google Nexus 5
film Rane, scena kad sa dzipom dolaze ispred apoteke i uzimaju lekove, zavoje i sl. u pop lukinoj ulici snimana u apoteci stara varos
IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Dobro znaj da uvek tu sam ja...

Zodijak
Pol
Poruke 3997
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Zikina dinastija ima 10 delova,sutvari 10 filmova,tako da je snimana na vise razlicitih lokacija i u razlicitim godinama i decenijama,uglavnom u Beogradu...

45 bilok,23 blok,Visnicka Banja,Kosancicev venac(ispred skole Kralj Petar i preko puta konaka knjeginje Milice sve je to cosak kod Saborne crkve),Aerodrom Beograd,Dedinje(cuvena kuce gde su snimane razne serije i filmovi),ispod Zeleznickog mosta (kad Zika peca),kafana "Zlatno burence" u Prizrenskoj (ulica koja spaja Terazijsku cesmu i Zeleni venac)

Apsolutnih sto,Jedan na jedan,Ljubav i drugi zlocini,Sedam i po su snimani uglavnom u spojenim Novobeograskim blokovima 61,62,63,64

Kad porestem bici kengur je sniman na Vozdovcu kod bioskopa,na autokomandi ispred pumpe kod Stepinog Vajata

Beogradski Fantom uglavnom na Slaviji ali i u Bulevaru kralja Aleksandra,u Bulevaru JNA(ne znam kako se sad zove ako je promenio ime),kod Sava centra,Nemanjina,Srpskih Vladara(kralja Milana)

Serije tipa Srecni ljudi,Porodicno Blago,jedan jako veliki broj scena koje se desavaju unutra su snimani u studijima RTSa na Kosutnjaku(Avala Film),danas vecina tih studija pripada TV pinku...

Cetvrti covek u prolazu kod PMFa,i na vrhu ulice Kapetan Misina na Dorcolu

Tamo i ovde je snimano na Dorcolu u ulici kralja Petra ustvari raskrsnica ulice gospodar Jevremova i kralja Petra,za one kojima treba bliza lokacija,malo iznad "Lokija" tik iznad osnovne skole,tu je blizu i dzamija(Bajrakli),jedina u BGu...Takodje film je sniman i u Njiujorku

Nacionalna klasa Ulica Makedonska kafana Sumatovac,Brankov most,kafana Usce,Novi Beograd zgrade kod Fontane,Vozdovac,Vracar,Dedinje ili Senjak,Blok 30 (Fakultet Dramskih Umetnosti)

Bulevar revolucije logicno u Bulevaru kralja Aleksandra ex Bulevaru Revolucije  Smile ali u delu koji danas uopste ne lici na sebe,prakticno ne postoji,sruseno je i podignute su nove zgrede na tom delu jos odavno

Sveti Georgije ubiva azdahu u celom inprovizovanom vestackom selu(za potrebe filma) u Deliblatskoj pescari...
IP sačuvana
social share
Ceo zivot u svom srcu nosim boje te, grad Beograd, zemlju svoju, Zvezdo volim te !
                                                                         
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.