Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 12:19:27
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 20
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: G17 plus: Zabraniti SRS  (Pročitano 19274 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple Iphone 5
Kazniti SRS, to da. Zabrana partije? Ma daj bre pa nismo u jednopartijskom sistemu.

To se dešava i u višepartijskom, ako neka stranka krši ustav kao što je kod radikala bio slučaj.
Nema osnova za zabranu iz prostog razloga sto je to stav pojedinca. Druga situacija bi bila da je iza tog stava stala kompletna stranka.
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Da li verujes sebi?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 24339
Zastava Novi Sad - Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
mob
HTC Touch HD, Luna
koliko god vi koji niste za srbiju zelite da se ukine srs, pa cak i da se ukine, mislite da narod opet nece glasati za najbolje odnosno sve one koji su iz ukinutog srs-a...

nije vazno da li ce se predstavljati kao grupa gradjana ili stranka...

da li ste se vi, petokolonasi, zapitali ili da li ste vi uopste culi kome je upuceno sve ono sto je upucneno a necu da pominje sta jer znam da vas 80% nema pojma... ?

znaci ako ste protiv ovakvog delovanja onda se slazete da bude onako kako ne valja a to vas bas cini sve ono sto sam gore nabrojao
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Znanje cini coveka slobodnim, ali ne i srecnim!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 38
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
Siemens 
Ma sta se ti nbns tu povlacis kao neka Srbenda?Mislim pokusavam da se obuzdam i da ti nista ne napisem ali ovo je prevrsilo svaku meru.....

Sta ti si za Srbiju?KO si ti da kazes ko je za Srbiju a ko nije, sta na celu ti pise da ste vi veci srbi od nas ostalih?Dosta mi je vise vredjanja vas tkz srba iz radikalne stranke koji ste se nasli samo u ratovima da biste bili ratni ili politicki profiteri....Cinjenica je da ste vi izdali ovu zemlju, njene interese i njen narod nekoliko puta i umesto da se pokrijete usima vi i dalje hvalisate se svojim takozvanim cojstvom kojeg nigde niste pokazali....Srpska radikalna stranka je jedna od najveih politckih prevarama i zala pored HDZ-a, SPS-a, JUL-a i Alijine stranke koji su se pojavili na pocetku 90-ih i sto se mene tice sve te huskace ratova je trebao narod u svojim drzavama da osudi zbog izdaje svoga naroda sto ga je vodio u ratne sukobe, glad nemastinu i bedu (u svakom pogledu).....
IP sačuvana
social share
Kao pseto, rece on i oseti kako ga je stid nadziveo!

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 10108
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Ma sta se ti nbns tu povlacis kao neka Srbenda?Mislim pokusavam da se obuzdam i da ti nista ne napisem ali ovo je prevrsilo svaku meru.....

Sta ti si za Srbiju?KO si ti da kazes ko je za Srbiju a ko nije, sta na celu ti pise da ste vi veci srbi od nas ostalih?Dosta mi je vise vredjanja vas tkz srba iz radikalne stranke koji ste se nasli samo u ratovima da biste bili ratni ili politicki profiteri....Cinjenica je da ste vi izdali ovu zemlju, njene interese i njen narod nekoliko puta i umesto da se pokrijete usima vi i dalje hvalisate se svojim takozvanim cojstvom kojeg nigde niste pokazali....Srpska radikalna stranka je jedna od najveih politckih prevarama i zala pored HDZ-a, SPS-a, JUL-a i Alijine stranke koji su se pojavili na pocetku 90-ih i sto se mene tice sve te huskace ratova je trebao narod u svojim drzavama da osudi zbog izdaje svoga naroda sto ga je vodio u ratne sukobe, glad nemastinu i bedu (u svakom pogledu).....

 Smile

Radikali smatraju da su oni jedini koji vole Srbe i Srbiju, sto znaci da nas ostalih 2/3 stanovnika ne volimo ni sami sebe ni svoju zemlju...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
Reagovanje Tadića, DSS i SPO
OSUDA PRIMITIVIZMA

BEOGRAD - Predsednik Srbije Boris Tadić juče je najoštrije osudio šovinističke ispade pojedinih poslanika Skupštine Srbije koji su vređali ministarku poljoprivrede Ivanu Dulić-Marković i njenu porodicu, saopštila je predsednikova pres služba. Portparol DSS Andreja Mladenović izjavio je da ta stranka ocenjuje krajnje neprihvatljivim reči poslanika Srpske radikalne stranke u parlamentu, jer se takvim rečnikom ne sme i ne može govoriti u Skupštini Srbije.

Potpredsednik SPO Srđan Srećković izjavio je da ta stranka najoštrije osuđuje ponašanje poslanika SRS u Skupštini i napade na ministarku poljoprivrede Ivanu Dulić-Marković. "Osuđujemo primitivizam poslanika SRS u Skupštini Srbije, koji, nažalost, ima sve više elemenata fašizma, koji nikada nisu bili svojstveni našem narodu", rekao je Srećković. "Ovo je još jedna snažna poruka svim strankama demokratskog bloka da imaju obavezu da preuzmu odgovornost za budućnost Srbije i da spreče povratak naše zemlje u period pre 2000. godine, koji je najmračniji period ove države", kazao je Srećković.


Izvor: Kurir / (TANJUG)
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
Zabrana rada SRS pravno moguća   
Beograd -- Stranka G17 plus jutros održala protest ispred Skupštine Srbije zbog uvreda koje su radikali uputili Ivani Dulić Marković.

   
S druge strane, radikali organizovano ušli u Parlament noseći zatvorsko odelo sa imenom Mlađana Dinkića.

Prvo opštinsko javno tužilaštvo ispitaće incident u Skupštini Srbije koji je napravio poslanik radikala Zoran Krasić, rekao je za Danas Goran Ilić, tužilac tog tužilaštva. Tužilaštvo će najhitnije i najozbiljnije razmotriti incident u Parlamentu i na osnovu toga doneti odluku, kaže Ilić.

Generalni sekretar Srpske radikalne stranke Aleksandar Vučić izjavio je juče da je Miloljub Albijanić, šef Poslaničke grupe G17 plus u Skupštini Srbije, svojevremeno poslanici radikala Nataši Jovanović rekao da traži zadovoljenje na nekom drugom mestu i da su svi ćutali. "Pa je rekla Ivana Dulić-Marković u Skupštini da su Srbi zločinci jer su umesto breskvi prevozili leševe, pa svi ćute jer je to govor ljubavi, a kada neko ideološki kaže, a ne nacionalno, jer nijednog trenutka ne pominje Hrvate nego kaže, jasno, 'ideološke ustaše', i to govori o nekim savetnicima... To će vam sve temeljno objasniti Krasić, ali u ideološkom smislu svi njihovi savetnici su antisrbi, ali kako ih naš narod zove, ustaše. Svi oni direktno rade protiv Srbije, a naš narod to zove tim imenom, kao i Borisa Tadića", kaže Vučić.

G17 plus i pojedine nevladine organizacije traže od republičkog tužioca da pokrene postupak pred Ustavnim sudom za zabranu Srpske radikalne stranke. Iako do sada takva mogućnost nije korišćena, ona je, po pravnim propisima, moguća, kaže za B92 predsednik Udruženja pravnici za demokratiju Stevan Lilić.

"Obrazloženje Vučića da to nije po nacionalnoj, već po ideološkoj osnovi ne isključuje odgovornost i takvu mogućnost. Naprotiv, to je i ozbiljniji osnov za postavljanje pitanja da li takva stranka može da učestvuje u realnom životu koji počiva na vrednostima i principima demokratije. To je nadležnost Vrhovnog suda Srbije, a ako bude utvrđeno da je došlo do rasprivanja nacionalne mržnje mislim da bi takva jedna mera bila osnovana", kaže Lilić.

Stevan Lilić kaže da govor mržnje ne sme da bude sredstvo za pridobijanje biračkog tela. "Takva retorika u demokratskim društvima nije dozvoljena, a radikali su još jednom prešli dozvoljenu granicu.Otkad postoji Srpska radikalna stranka mi smo svedoci da je ona nasilna, nasilje je deo njihove političke platforme, a to nije dopustivo. Videli smo brojne istupe na sednicama Skupštine, gde se fizički nasrtalo na predsednike, s polivanjem vodom i čupanjem mikrofona, a to je zabrinjavajuće. Mislim da bi nadležni trebalo da preduzmu odgovarajuće korake i mere. U demokratskim društvima pribegavanje nasilju je nedopustivo", kaže Lilić.


Izvor: B92-Sport
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 31
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Nista se tu desiti nece i ne treba zato i nastavljati sa tim da se te nesrece zabrane.Zaludeli su na zalost trecinu naroda sa satro veeeelikom brigom za srbiju i srpstvo a useljavali se bez blama u are stanova za vreme najvece katastrofe kad su nas oni majmuni bombardovali.Nema na nasoj politickoj sceni vecih stetocina za srpski narod od radikala pa po tom kriterijumu su oni i najvece ustase ovde a i kad bi pitali hrvate,siptare i ostale koji su neprijateljski raspolozeni prema nama koga bi voleli da vide na celu Srbije svi bi vam rekli bas SRS
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Qtek 小米
Muka mi je od stereotipa da ste vi popili svu pamet sveta, znam ljude koji su apsolutni retardi bez dana skole, a veliki su pobornici zute politike ili ldf sekte.
Pa zar vi niste kukali da je pravni fakultet leglo antihaskog lobija, kako sad to ?
Zar Seselj nije jedini politicar koji je doktorirao u 23. godini ?
Bez nas Srbija vise ne moze ni da dise, ja sam optimista, za razliku od vas ... kako se istorija ponavlja, uskoro cemo docekati nas 5.oktobar, ali mi necemo praviti greske.

p.s. Ko dodje na vlast na krilima nacionalnih manjina brzo pada, to ceka i Mila.
« Poslednja izmena: 08. Jun 2006, 17:12:43 od Гамбино »
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 10108
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Vazno je da je samo nase misljenje stereotipno...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


НУСКНВП

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12841
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
Можемо да волимо или не волимо СРС, али они су најјача политичка странка у Србији.

Не може нико па ни Г17 + да оспори вољу већине грађана.

Мишљења сам да се они плаше радикала.

Чињеница је да што се више пљувало по радикалима, излазили су јачи.
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 20
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 12:19:27
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.109 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.