Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 853 854 856 857 ... 859
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Фудбалски клуб Црвена звезда  (Pročitano 711821 puta)
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1166
stara srpska posla,cim se izgubi odmah nisu spremni i nece da trce a statistka kaye da su obe ekipe pretrcale isto 102,9 km
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


...on kaze zivela droga a ja ziveo Burek....

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7269
Zastava
mob
Nokia 
Jbt, sta je sa ovim Burek Forumom kad ja moram ovakve vesti da objavljujem sa par sati zakasnjenja.  Smile Smile

Dejan Stanković napustio Zvezdu

Dejan Stanković više nije trener Crvene zvezde.
Fudbalski klub Crvena zvezda obaveštava javnost da je Dejan Stanković danas podneo neopozivu ostavku na mesto šefa stručnog štaba.

Stanković se pozdravio sa svima u klubu i zahvalio na uspešnoj saradnji, a potom obrazložio svoju odluku:
"Crvena zvezda je moja ogromna ljubav, neopisiva emocija. Sada posle trećeg pokušaja da je uvedem u Ligu šampiona osećam se potpuno prazno, jer najvećoj ljubavi nisam uspeo da pružim ono što sam najviše želeo. Ne mogu dalje. Dao sam sve od sebe. Sada treba neko drugi da pokuša. Meni su ove tri godine najlepši deo fudbalskog života. Nešto što me je dodatno izgradilo, učinilo boljim i kvalitetnijim. Hvala igračima, upravi i navijačima koji su zaslužni za to. Uvek sam osećao njihovu podršku. Baš zato sam odluku da odem doneo kao znak zahvalnosti i želje da Zvezdi uvek bude najbolje. Hvala svima na divnom vremenu provedenom na Marakani. Verujem da su godine uspeha tek pred klubom, a ja ostajem uvek tu za moju Zvezdu, uvek svim srcem, jer Zvezda je život, a ostalo su sitnice", objasnio je svoju odluku Dejan Stanković.
Dejan Stanković napušta funkciju šefa stručnog našeg kluba kao osvajač duple krune, učesnik grupne faze Lige Evrope.

Izvor


Zvanično: Milojević na klupi Zvezde



Miloš Milojević je novi trener Crvene zvezde.
Kako je zvanično objavio klub, Crvena zvezda je već rešila pitanje novog trenera.

Nakon odlaska Dejana Stankovića sa mesta šefa stručnog štaba crveno-belih, uprava beogradskog velikana angažovala je Miloša Milojevića.
Reč je o stručnjaku koji je dobro upoznat sa radom kluba, s obzirom na to da je bio pomoćnik Dejanu Stankoviću u periodu od 2019. do 2021. godine, a sada će ga naslediti na klupi Crvene zvezde.

Punu afirmaciju je stekao kada je švedski Mjalbi uveo iz treće u prvu ligu, posle čega je i stigao u klub kao pomoćni trener.

Trenersku karijeru je započeo u Vikingu, a na Islandu je radio još u Breidabliku.

Po odlasku iz Zvezde, predvodio je švedski Hamarbi i Malme. Kao asistent u Crvenoj zvezdi osvojio je dve titule i kup, dok je sa Malmeom osvojio kup Švedske.

Miloš Milojević je dete Crvene zvezde, ponikao je u omladinskoj školi, a potom je nastupao za brojne klubove širom Evrope.

Zvanična promocija Miloša Milojevića biće održana sutra u 13 časova, a on će voditi tim u meču protiv Javora koji se igra u 20:30.

Izvor

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
los mu tajming
ili je trebao na pocetku sezone ili na polusezoni
ovo je sad besmisleno ide nam vazna nedelja nista spektakularno nismo izgubili neulaskom u ls osim love za terzu i kompaniju
e sad novog miloja su bukvalno svi hteli da vide na klupi jos kad je otisao, sta smo hteli to smo i dobili samo da nam se neobije o glavu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3748
ne obije*
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1166
heh kako lazu ,ponikao u omladinskoj skoli
a on iz knjazevca ponikao u fk timocanin bio u timok zajecar i bg obilic
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


...on kaze zivela droga a ja ziveo Burek....

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7269
Zastava
mob
Nokia 
Opet kazem da je ovaj Burek forum "skurcao" kad ceka da ja ovakve vesti prvi postavim. Smile

Uzalud majstorija Bukarija, kad Natho ne greši sa "kreča": Remi Zvezde i Partizana koji nikako ne odgovara crno-belima

Opet taj rezultat. Nagledali smo se u prethodnim godinama da se večiti derbi završi ishodom 1:1, a tako je bilo i po poslednjem zvižduku sudije na 168. večitom derbiju.

Fudbaleri Partizana su na kraju osvojili bod tako što je Natho sa bele tačke anulirao majstoriju Bukarija u derbiju u kojem smo videli maltene sve, osim pobednika.

Kao i obično, kada je derbi ništa ne može da prođe bez tenzija, bez uobičajenih zvižduka koji su navijači upućivali jedni drugima. A onda je sve počelo. Sjajna energija dopirala je do fudbalera, ali je Zvezda u prvih 15 minuta igrala "viktorije" pred golom Partizana.

Nije uspeo vezni red crno-belih da dođe do daha u odnosu na crveno-bele koji su, zanimljivo, prvo zapretili preko Erakovića koji je dva puta bio izuzetno opasan u kaznenom prostoru Partizana. Srećom po Popovića prvi udarac štopera, na ovom meču desnog beka, završio je na spoljnom delu mreže, dok je drugi put bio izblokiran.

Tek oko 20. minuta crno-beli su došli do daha. Tim Gordana Petrića se našao u šesnaestercu Zvezde, ali je Dragović bio na pravom mestu da "očisti". A onda je "sevnula" kontra u kojoj je jedan od najboljih igrača crveno-belih Aleksandar Katai previše oklevao. Morao je da asistira Bukariju u situaciji dva na jedan, ali je umesto toga želeo sam da naniže igrače Partizana i pogrešio. Mnogi su pomislili da će uslediti kazna, ali je kasniji udarac Dijabatea ipak bio isuviše slab da bi Borjan bolje intervenisao.

Osećao se gol u vazduhu, ali majstorija baš i ne. Ovakva majstorija sigurno ne. Kanga je izveo korner, Urošević glavom intervenisao, ali je lopta u velikom luku pala na slabiju, levu nogu Bukariju koji je sa 17 metara poslao bombu ka golu Popovića koja je pogodila statovu i odbila se u mrežu za erupciju na severnoj tribini i samo dokaz da ovaj momak tehnički jedan od boljih na ovim prostorima sudeći da je perfektno zahvatio udarac koji je mnoge podsetio na legendarnog Krupnikovića.

A onda je Partizan promašio preokret. Menig je imao stopostotnu šansu kada je bio na sedam metara od gola, ali je promašio "ceo fudbal", da bi potom Borjan bio junak Zvezde jer je udarac Markovića sa gol linije, posle kornera, refleksno izvukao i nije dao lopti da uđe u gol. Morali su pognute glave crno-beli van terena, na pauzu koja je sigurno više prijala Zvezdi.

Početak drugih 45 minuta bio ponovo tvrd, ali je onda Katai napravio nepotreban penal. U prvi mah niko nije ni očekivao da će se bilo šta slično desiti, ali VAR reagovao i "javio" sudiji Mitiću da pogleda snimak. Posle pregleda snimka glavni arbitar i debitant na derbijima je presudio - jedanaesterac za Partizan koji je rutinski realizovao Natho u 56. minutu iako ga je Borjan "pročitao".

Potom je usledio i kraći prekid zbog bakljade na južnoj tribini, ali je u 60. minutu uzdahnuo ceo stadion kada je Kanga opalio sa 25 metara. Srećom po crno-bele nije bio precizan kao protiv Makabija.

"Rasplamsala" se igra Zvezde posle izmena kada su ušli Kangva i Mitrović, a Katai umesto Pešića prešao na napadača. Bukari je posle jednog sjajno prodora po desnom, vratio na 16 metara ka Kangi, koji je sjajno uposlio Kataija, ali je udarac Zvezdine desetke otišao preko prečke.

Mogao je Partizan do gola posle "asistencije" Sanoga koji je do tog momenta bio maltene i jedan od najboljih igrača Zvezde, ali je imao sreće jer je udarac Rikarda otišao pored gola. Napadač crno-belih je zanimljivo imao minimalno kontakata sa loptom, a ovaj udarac u 70. minutu je bio njegov prvi (?!) na ovom meču.

Malo ko je očekivao da ovo neće biti Kataijevo veče koji ke u prethodnim derbijima bio taj čovek odluke, ali mu ništa nije polazilo za rukom.

A onda u poslednjih 10 minuta umesto na sve ili ništa, dobili smo samo - ništa. Borba na sredini terena, crno-beli su izašli visoko, a Zvezda je imala napadača tek u poslednjim trenucima koji je sem pogrešnog dodavanja ipak pokazao da nije spreman.

Sve u svemu, opet 1:1, ali je bilo dinamično, zanimljivo, a pre svega borbeno u remiju koji više odgovara Crvenoj zvezdi koja je tako održala razliku od sedam bodova u odnosu na Partizan.


Detaljnije mozete pogledati na Izvor
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 7150
Више не одговара Црвеној Звезди (нама)  Smile Smile Smile, водила је ЦЗВ, али, као по пракси, јалово када игра на стадиону у Хумској, низ без победе у вечитом дербију на хумском стадиону се наставља...

Ми  смо у овој сезони без иједне победе над неком озбиљнијом екипом, да вас подсетим.

Smile Smile

Ако не можемо ФКП, од којег смо минмимум двоструко јачи да победимо(најслабији ФКП у претходне 4 године), шта као навијачи да очекујемо онда у Лиги Европе???


Smile Smile
« Poslednja izmena: 01. Sep 2022, 15:09:42 od Odbojkaš »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3748
košarkaš kaće neka poema nisi dugo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava

Ако не можемо ФКП, од којег смо минмимум двоструко јачи да победимо(најслабији ФКП у претходне 4 године), шта као навијачи да очекујемо онда у Лиги Европе???


 Smile Smile

od le trece mesto u grupi,a onda trofej kupa mitra mirica
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
Treća dupla kruna zaredom !!!   Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 853 854 856 857 ... 859
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.103 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.