Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Фудбалски клуб Црвена звезда  (Pročitano 719270 puta)
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3748
bravo bree idemooo  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


...on kaze zivela droga a ja ziveo Burek....

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7270
Zastava
mob
Nokia 
"Nisam to zaslužio!" Oglasio se Borjan posle šoka i podsetio koliko mu traje ugovor



Barak Bahar je povukao prvi potez s mesta trenera Crvene zvezde. I to kakav. Radikalan! Izraelac je precrtao kapitena i prvog golmana Milana Borjana, koji se oglasio.

Zvuči neverovatno, ali Milan Borjan više neće braniti za Crvenu zvezdu, barem ne kao prvi golman. Bahar je svoju odluku lično saopšio njemu telefonom, nakon što je slavni golman sa suprugom i sinom otišao na kraći odmor u Pariz, pred nove reprezentativne obaveze u Kanadi.

Još nije poznato zbog čega se novi trener Zvezde odlučio na ovakav korak, ali je definitivno šokantna odluka s obzirom na sve ono što je Borjan uradio prethodnih šest godina na "Marakani", otkad traje dominacija crveno-belih.

Jedno je sigurno, Barak Bahar je očito rešen da iz korena promeni tim, možda svestan da postojeći nema kapacitet za velike izazove kakve traži Liga šampiona, pa sad se postavlja pitanje - ko će to biti novi golman Crvene zvezde, ujedno ko će biti kapiten, ali i ko će sve posle Borjana biti precrtan.

U međuvremenu, Milan Borjan se oglasio za Sportski  žurnal.

- Jako sam povređen, nisam to zaslužio. Ja sam Zvezdin vojnik, imam ugovor do 2026. i moje srce kuca za Crvenu zvezdu, i to mi niko ne može oduzeti - reči su Borjana sa naslovne strane Sportskog žurnala za 1. jun.

„Upoznao sam trenera Bahara u Beogradu i lepo smo se ispričali. Kad sam došao u Pariz, novi trener me je pozvao i saopštio mi da nisam više prvi golman i da ne računa na mene. Telefonskim putem. Iskreno, jako mi je teško i jako sam povređen, jer mislim da nisam zaslužio da me trener koji je dva dana u klubu pozove i saopšti takvu informaciju. Prosto mislim da je trebalo da budem ispoštovan na način koji dolikuje nekome ko je šest godina života dao Crvenoj zvezdi“, rekao je Borjan.

Borjan je u Zvezdu došao 2017. godine, otkad traje dominacija na domaćoj sceni, uz učešće u grupnoj fazi evropskih takmičenja svake sezone. Zvezda je za to vreme dva puta igrala Ligu šampiona, četiri puta Ligu Evrope, a uspela je i tri puta da dočeka proleće u Evropi, što je pre ove generacije fudbalera i uprave kluba bilo nezamislivo.

Prethodnih dana i meseci se naglas razmišljalo da bi Milan Borjan trebalo da bude imenovan u Zvezdinu zvezdu, pa i posle ovakve odluke novog trenera ovakav potez kluba nije isključen. Barak Bahar je prisustvovao Zvezdinoj proslavi titule, zajedno sa svojim saradnicima iz Izraela, a sada iz domovine povlači radikalne poteze u susret okupljanju ekipe sredinom juna.

Izvor
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
covek da se zapita koja je budala dala toliki ugovor igracu od 36 godina koji je u silaznoj putanji
sta on misli da je vecit i mnogo veci igraci su odlazili iz svojih klubova kad vise nisu bili na nivou
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3748
nema potrebe za takvim rečnikom poštovani fredi,nazivati nekog budalom samo zato što ima 36 godina..skandalozno i neprihvatljivo! srami se.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 15607
mob
LG Nexus 4
Po meni kretenski potez novog trenera. Da li Borjan jos treba da brani, ili ne, da li ima kvalitet ili ne, sve su to pitanja na koje svako ima drugaciji odgovor. Ali da dugogodisnjeg kapitena Zvezde, ko god i kakav god da je, telefonom obavestis da ti vise ne treba, a nisi mu to rekao dva dana pre uzivo, ili sacekao jos neki dan da se vrati, pa uradio to u lice, po meni je neprihvatljivo... Nepostovanje i kluba i igraca. Ponavljam, uopste nisam u fazonu, Borjan je nezamenjiv, pogotovo se jezim od ideje da bude Zvezdina zvezda, samo mislim da se igrac ovako ne obavestava da je visak... Mislim da je trener pogresio ovakvim pristupom i da ce mu mnogi to zameriti...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3748
moguće..ko će ga znati..ko zna zašto je to dobro..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
Borjan je već dve godine dim koji polako ali sigurno tinja i sve slabije dimi tako da je dobro da sada ode dok mu je još vreme da se Sneža još malo opari pošto je već počela da laprda po društvenim mrežama i brani ga (kao što se i mislilo)
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
da nece mozda do pariza da ode da kaze ili da ceka pocetak priprema
bolje ovako odma da zna na cemu dali ce stvarno da bude Zvezdin vojnik ili ce da bude uvredjena mlada jer mu nije zagarntovano mesto ju startoj postavi
i vise nego fer od trenera previse se osilio imali smo mi i vecih igraca i boljih golmana pa im nista nije zagarantovano bilo
nek se bori za mesto medju stativama niko se nije rodio sa zagarantovanim mestom u Zvezdi
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3748
sve je to za ljude..
ko zna zašto je to dobro..
ko rano rani dve sreće grabi..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
da nece mozda do pariza da ode da kaze ili da ceka pocetak priprema
bolje ovako odma da zna na cemu dali ce stvarno da bude Zvezdin vojnik ili ce da bude uvredjena mlada jer mu nije zagarntovano mesto ju startoj postavi
i vise nego fer od trenera previse se osilio imali smo mi i vecih igraca i boljih golmana pa im nista nije zagarantovano bilo
nek se bori za mesto medju stativama niko se nije rodio sa zagarantovanim mestom u Zvezdi

Upravo to fredi (btw, pozdrav za starog forumaša) ... mnogo je učinio i to stoji ali ako je jedan Real mogao da se reši Kasiljasa, zašto ne bi Zvezda jednog Borjana koji u zadnje dve godine nije baš nešto doneo osim odbranjenih penala protiv Sr. Mitrovice u Kupu ove godine ...

Lepa prošlost ali nama treba još bolja i lepša budućnost.
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.