Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 498 499 501 502 ... 859
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Фудбалски клуб Црвена звезда  (Pročitano 711817 puta)
Svedok stvaranja istorije

Monkey see, monkey do.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 25164
mob
Samsung 
Vi kladionicari, ima li neka kvota da se igra da cemo napraviti neki incident zbog Sacirija? Mislim da je to sigurna lova.

Иди у меридијан и питај их да ти направе квоту за то. Требало би да може. Мало сачекаш додуше, док питају у централи  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15432
Zastava Beograd
mob
Apple iPhone 6S
Ok
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 18631
« Poslednja izmena: 22. Okt 2018, 18:11:42 od sarmagedon7 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
opa eto panticu materijala  Smile
inace sad izlazi u jutubu na pretrazi partizanov vjesnik  Smile inace ne znam zasto se tako zove kad se prica samo o Zvezdi  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15432
Zastava Beograd
mob
Apple iPhone 6S
To im vracamo za Jankovica.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 15606
mob
LG Nexus 4
Sta mi imamo da im vracamo za Jankovica??? Treba zahvalnicu da im posaljemo sto su uzeli govedo koje veze sa zivotom nema i dovidjenja...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15432
Zastava Beograd
mob
Apple iPhone 6S
Ma zajebavam se. Koga boli tuki za Jankovica. Da nisu pisali ovoliko o njemu, ne bih ni primetio da nije vise kod nas.
---------------------------------------------------------------------

Nego, jbt pazite ovo...http://fudbal.hotsport.rs/2018/10/23/kako-je-hotsport-najavio-crvena-zvezda-silno-oslabljena-u-liverpulu-evo-kojih-bitnih-igraca-nema-na-aerodromu-video/?fbclid=IwAR3IKcb3sotWKskKeiHEuQ6PUJdHP1VrGzdLvYg5o1nuRVxFE8iBuvyoluc

Sta je koji kurac sa tim Kafuom? Jel su mu amputirali nogu ili sta? Zasto je toliko dugo povredjen? Hoce li da igra i nikag mocnijoj domacoj ligi kada zavrsimo evropu?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14336
Zastava Beograd
Кад је кафу био повређен? Кафу по речима нашег тренера није био спреман физички, јбг морале су пиксле да играју у виду чаушића, симића итд...чим прочиташ у моцарту да неки странац нема појма знаш колико је сати...сећам се дерби и на моцарту опљували кафуа, а то што смо ми дували напред сваку лопту то ништа...па нормално да се марин и кафу нису видели...жао ми кафуа, надам се да ће се вратити у лудогорец, у екипу која је увек играла фудбал дал пукли 5-0 ил толико добили...да се макне одавде, играмо одвратан фудбл, бата ђора стајл
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Monkey see, monkey do.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 25164
mob
Samsung 
бата ђора стајл

 Smile
« Poslednja izmena: 23. Okt 2018, 18:17:48 od khadafi »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15432
Zastava Beograd
mob
Apple iPhone 6S
Кад је кафу био повређен?

Ne znam sta je sa njim. Samo znam da je dosao odavno i da ne igra, a placen je dosta i doveden kao pojacanje za Evropu. Ne znam sto onda ne igra ni jednu utakmicu...Jel ce da igra derbi protiv Rada, kada ispadnemo iz Evrope? Nije spreman fizicki? Pa je jbt koliko mu treba da se spremi fizicki? Ovde je vec koliko meseci. Pa za to vreme bi i moja baba postala spremna fizicki...

Inace, raspali narkoman Klop, izjavio kako nije gledao Zvezdino finale 91, jer je imao "pametnija posla". Znam da je nemoguce, ali, ne samo zbog ovoga, imam bas zelju da odvalimo usrani liverpul.
« Poslednja izmena: 24. Okt 2018, 08:54:19 od Ic.xc.ni.ka »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 498 499 501 502 ... 859
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.127 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.