Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 118 119 121 122 ... 126
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Фудбалска репрезентација Србије  (Pročitano 168213 puta)
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
mob
LG Frizider
Ovaj Strahinja Pavlovic objasnio. Prvi put vidim ovog coveka

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15432
Zastava Beograd
mob
Apple iPhone 6S
Ocekivano na pocetku. Mi u grcu, oni tuku, ne daju da se igra. Jos smo primili taj nesrecni gol. Da smo ih ranije otvorili , bilo bi mnogo bolje. Ipak videlo se cim smo izjednacili da smo poceli da igramo. Drugo poluvreme sasvim solidno. Onog Mitrovica sam smatrao totalnim bilmezom, ali covek je vrhunski napadac, mozda i najbolji, bar prema igrama koje pokazuje, u reprezentaciji, bar u poslednjih 20 godina. Covek igra tako rutinski, smireno, daje te golove kao na treningu. Ovaj Vlahovic izgleda ima neki potencijal, ali vidi se da je jos mlad i da nema tu rutinu. Ali dobro je da je i on proradio i da ce ocigledno moci da se racuna na njega. Tadic i tu i tamo. Imao je dobrih poteza, ali ocekivao sam od njega mnogo vise. Verujem da nece razocarati kad bude najvaznije. Odbrana prilicno konfuzna i to je jedino sto me brine. Ali ajde da to pripisemo tome sto je prva utakmica, novi selektor, novi i tim, trema, treba vremena da se malo uigraju. Sve u svemu nije bas bio neki spektakl, ali nisam ni razocaran. Drugo poluvreme sasvim solidno, osvojena tri boda. Idemo dalje...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15432
Zastava Beograd
mob
Apple iPhone 6S
Btw mocna Hrvatska izgubila od jos mocnije Slovenije. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15432
Zastava Beograd
mob
Apple iPhone 6S

колко чујем пршти све од креативности

Sta znam, meni ovo prilicno kreativno.
https://twitter.com/i/status/1374840046017204224
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
necemo mi nidje,a ne u katar Smile

edit:
sad videh grupu mozda i ocemo do baraza
mozda
« Poslednja izmena: 25. Mar 2021, 08:39:55 od fredikruger »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


...on kaze zivela droga a ja ziveo Burek....

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7270
Zastava
mob
Nokia 
Tadic i tu i tamo. Imao je dobrih poteza, ali ocekivao sam od njega mnogo vise. Verujem da nece razocarati kad bude najvaznije. Odbrana prilicno konfuzna i to je jedino sto me brine. Ali ajde da to pripisemo tome sto je prva utakmica, novi selektor, novi i tim, trema, treba vremena da se malo uigraju.

 Smile 

Tadic imao najbolju ocenu u nasem timu 9.2 ako se ne varam.  Smile 

Po meni odbrana nam je malo losija ali ok , kao sto rece prva utakmica je , bice bolje....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
ovaj pavijan mitrovic u odbrani deset godina nije postao bolji sto bi se sad unapredio
covek je hodajuca katastrofa u svakoj utakmici sad je cak nadmasio i pavlovica koji je cak i uspeo nekad da se nadje tamo gde treba da bude i odigra svoju najbolju utakmicu u reprezentaciji
vazno da milunovic nema pojma  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 7150
Нисам гледао утакмицу, али када од Ирске примиш 2 гола, то је аларм и сигнал за узбуну, одбрана нам је велики проблем...

Кључна су следећа два меча.

Нисмо ми толико лоши ни безнадежни у фудбалу, али зато када шкрипи у одбрани, напад је најбоља одбрана.

 Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 25. Mar 2021, 14:07:57 od Odbojkaš »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Monkey see, monkey do.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 25164
mob
Samsung 
Ocekivano na pocetku. Mi u grcu, oni tuku, ne daju da se igra. Jos smo primili taj nesrecni gol. Da smo ih ranije otvorili , bilo bi mnogo bolje. Ipak videlo se cim smo izjednacili da smo poceli da igramo. Drugo poluvreme sasvim solidno. Onog Mitrovica sam smatrao totalnim bilmezom, ali covek je vrhunski napadac, mozda i najbolji, bar prema igrama koje pokazuje, u reprezentaciji, bar u poslednjih 20 godina. Covek igra tako rutinski, smireno, daje te golove kao na treningu. Ovaj Vlahovic izgleda ima neki potencijal, ali vidi se da je jos mlad i da nema tu rutinu. Ali dobro je da je i on proradio i da ce ocigledno moci da se racuna na njega. Tadic i tu i tamo. Imao je dobrih poteza, ali ocekivao sam od njega mnogo vise. Verujem da nece razocarati kad bude najvaznije. Odbrana prilicno konfuzna i to je jedino sto me brine. Ali ajde da to pripisemo tome sto je prva utakmica, novi selektor, novi i tim, trema, treba vremena da se malo uigraju. Sve u svemu nije bas bio neki spektakl, ali nisam ni razocaran. Drugo poluvreme sasvim solidno, osvojena tri boda. Idemo dalje...

Имамо ми 3 ОК нападача. Или бар 3 лика који играју добро и дају голове у репрезентацији. Проблем је одбрана, проблем су бекови и проблем је гулан/лукић/рачић/некотогтипа који константно играју.

Можемо ми да играмо тај ватерполо фудбал и колико видим и играћемо. Зато и рекох гол разлика 13-14 након 3 меча(сад против португала неких 3-5 или тако нешто)
Иначе, Тадић имао 3 асистенције али добро шта Smile

колко чујем пршти све од креативности

Sta znam, meni ovo prilicno kreativno.
https://twitter.com/i/status/1374840046017204224

Прво полувреме сем гола ништа. И то после фрљоке. Друго полувреме колко видим голови из контре.
На страну што се врше измене задњих 20 минута и примамо гол сваку утакмицу пред крај и онда фрка за резултат. То озбиљне репрезентације не раде.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 6942
Ма куртони, караће нас Португал изистински, без фолирања, док нам се не врати тетка из Босанске Крупе.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 118 119 121 122 ... 126
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.