Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Formiranje baterija za mob. telefone, info o baterijama, tipovi baterija, ...  (Pročitano 62056 puta)
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 554
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
LG Nexus 5
Mmoze li neko da mi kaze koja je baterija najbolja za 6630, tj. koja najduze traje (koja ima najvise mAh), koji je punjac najbolji. Ja inace imam klasicnu bl-5c koja mi traje jedva dan. Smile Smile Smile
ja imam istu takvu i traje 4-5 dana uz dosta maltretiranja  Smile


 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 70
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Nokia 6630
Ima za 6630 baterija bl-6c, ali je ne mozes kupiti u nasoj zemlji, jer sam vec odavno odustao od trazenja...Kad predstavnistvo Nokije u Beogradu ne mogu da ti nabavi tu bateriju, onda zaboravi na nju. Jedino je mozes naci u N-Gage konzoli posto idu uz aparat. (ili inostranstvo mozda)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


The world is mine!

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 47
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson k750i
Imam siemens sx70, poceo je da se gasi i da nesto tripuje,a sad evo vise nece ni da se upali. Jedan ortak mi kaze da je to zbog baterije, pa evo sad ovde trazim strucnu dijagnozu?   Smile Smile
IP sačuvana
social share
Zivim brzo, a hranim se Burekom
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Be Happy :)

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 2223
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
HTC ONE
Ima za 6630 baterija bl-6c, ali je ne mozes kupiti u nasoj zemlji, jer sam vec odavno odustao od trazenja...Kad predstavnistvo Nokije u Beogradu ne mogu da ti nabavi tu bateriju, onda zaboravi na nju. Jedino je mozes naci u N-Gage konzoli posto idu uz aparat. (ili inostranstvo mozda)

može u Mobisu da se naruči BL-6C, ali se čeka 3-4 nedelje
IP sačuvana
social share
budi srećan :-)
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Samsung Galaxy S6 - Galaxy S4 - Sony Arc S

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 1265
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Samsung Galaxy S6 White
može u Mobisu da se naruči BL-6C, ali se čeka 3-4 nedelje

A cena?
IP sačuvana
social share
Život se ne meri brojem udisaja, već brojem trenutaka koji ODUZIMAJU DAH...
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

ko zna zasto je to dobro

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 5560
Zastava ZEMUN
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6630 bl6c n818gb
može u Mobisu da se naruči BL-6C, ali se čeka 3-4 nedelje

A cena?
kazu da ce stici sredinom decembra cena se ne zna .
koliko bi bl-6c trebalo da mi traje ?
postojeca bl-5c mi traje dan do dan ipo { cesce dan }
IP sačuvana
social share
Don't take life to seriously, you're not going to survive it anyway
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 440
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
mob
Nokia N80IE Black
Ma nece ti nesto puno duze trajati,koliko se secam ona treba da ima isti kapacitet kao ona za N73,znaci svega par stotina mAh vise od sadasnje baterije koju imas,znaci nadaj se oko pola dana vecoj autonomiji,do dan ako si bas"povremeni"korisnik mobilnog!
Pozdrav Smile
IP sačuvana
social share
Uuuuu booooj,krenite junaci sviiiii,kreeeen'te i ne zal'te zivot svooooj,Partizane mooooj,Partizane sada ti pobeeeeeeediiiii,prooooootivniku nek se krv u zilama zaleeeeeeediiiii!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Lonely Wolf in the night action...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 177
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung SGH-I560
Hteo sam nesto dodati vezano za to sto prodavci mobilnih telefona u radnjama uvek kazu da treba formirati bateriju iako je ona npr. Litijum-jonska i svako ko se imalo razume zna da to za ovaj tip baterije nije potrebno,vec je vise puta objasnjeno zasto.E sad,prodavac vam objasni kako se ta baterija mora formirati i na taj nacin osigura sebe,jer ako vi za neki dan dodjete da reklamirate bateriju kao neispravnu ili da kratko traje sta mislite da ce vam reci u radnji-niste je dobro formirali,naravno.Nece vam priznati reklamaciju i naravno da ste na gubitku,ne mozete dokazati da nije u pravu,iako znate da nije.Inace retko u kojoj radnji ce vam reci da je garancija na bateriju samo 15 dana???.To se uvek precuti.Izvinjavam se casnim izuzetcima,ali ovo prethodno tvrdim na osnovu velikog broja primera iz prakse.Cuvajte se,kod nas potrosaci ionako nisu zasticeni.Evo recimo koliko ljudi zna da neki uredjaj koji ste kupili imate pravo da u roku od 6 meseci vratite prodavcu ako niste zadovoljni kako radi ili njegov rad ne odgovara navedenim karakteristikama i prodavac je duzan da vam vrati novac ili zameni za neku drugu robu po vasoj zelji!!!
IP sačuvana
social share
Mr.Wolf
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 440
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
mob
Nokia N80IE Black
Preterao si,nema to nigde da mozes posle 6 meseci da odes i vratis robu jer"nisi zadovoljan"i da ti vrate pare ili daju drugu,u najboljem slucaju postoji 30 days money back garancija ali ne kod nas,mada kod nas mozes po zakonu do 30 dana da koristis uredjaj i da ga vratis AKO je neispravan zahtevajuci novi,uopste ne moras da cekas do 45 dana da ti poprave taj (a oni nekako uvek razvuku popravku na taman toliko)!!
Pozdrav Smile
IP sačuvana
social share
Uuuuu booooj,krenite junaci sviiiii,kreeeen'te i ne zal'te zivot svooooj,Partizane mooooj,Partizane sada ti pobeeeeeeediiiii,prooooootivniku nek se krv u zilama zaleeeeeeediiiii!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Samsung Galaxy S6 - Galaxy S4 - Sony Arc S

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 1265
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Samsung Galaxy S6 White
Ima i gde daju 6 meseci garanciju za baterije...ali nažalost ne smem ovde da objavljujem ime ...ali toga ipak ima...I provereno vraćaju novac, jedino je važno da sačuvaš račun kao dokaz o kupovini... Smile Smile
IP sačuvana
social share
Život se ne meri brojem udisaja, već brojem trenutaka koji ODUZIMAJU DAH...
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.129 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.