Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 02:10:14
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 896 897 899 900 ... 905
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Fitnes i bodibilding  (Pročitano 1196725 puta)
Krajnje beznadezan


ZLA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 10845
OS
Windows 7
Browser
Chrome 42.0.2311.135
mob
Nokia 7500
Sta je najbolje pojesti posle treninga? Ja idem na aerobik, doduse nije klasican aerobik, vise mi izgleda kao da smo u vojsci  Smile ali bar sam oblikovala telo  Smile
IP sačuvana
social share
"Ne mozes nekoga naterati da te voli, sve sto mozes je biti neko ko se moze voleti, ostalo je do osobe da shvati da si vredan ljubavi."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Victoria Concordia Crescit

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2209
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 38.0
mob
Nokia e63
Ovaj izvinjavam se.
Svo ovo vreme koje pisem hocu da znam nesto sto ne znam kako se zove sve dok mi jedan danas momak nije u pitao jesi gotov sa "serijom" mislim se znam da ima dva tv u teretani... tako da mu rekoh da nisam.
Ovaj se zabeknu 😀.
I malopre ukucah serije teretana i izbacilo mi je ponavljanja.
E sada, kako da ja radim te serije sobzirom da sam pocetnik, u vezi tih serija htedoh da pitam ali nisam imao pojma kako se to zove   😊

Odradis 8-10 ponavljanja neke vezbe, npr. zgibova, e kad to odradis onda odes i odgledas seriju koja se prikazuje na tv-u u teretani, do kraja...i tako dok ne zavrsis trening. Znaci 10 ponavljanja pa epizoda serije. To su ti te serije za koje pitas...i taman ces da budes 5-6 sati u teretani ko sto si hteo  Smile
IP sačuvana
social share
У срећи се не треба гордити

као ни у несрећи очајавати

и увек треба волети Црвену Звезду!


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15452
Zastava Dorcol
OS
Windows 7
Browser
Chrome 42.0.2311.152
mob
Apple iPhone 7
Sta je najbolje pojesti posle treninga? Ja idem na aerobik, doduse nije klasican aerobik, vise mi izgleda kao da smo u vojsci  Smile ali bar sam oblikovala telo  Smile

pa zavisi koji ti je cilj, da li ides aktivno u teretanu ili rekreativno. posle treninga najbolja ti je neka kombinacija proteina i ugljenih hidrata. na primer belo mese i pirinac bi bila idealna kombinacija.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


ZLA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 10845
OS
Windows 7
Browser
Chrome 42.0.2311.135
mob
Nokia 7500
3x nedeljno po 45 min  Smile

Ne smem jesti kasno tako nesto, ne zbog dijete vec zeludac ne vari posle 20h Smiley Jel moze musli sa jogurtom?
IP sačuvana
social share
"Ne mozes nekoga naterati da te voli, sve sto mozes je biti neko ko se moze voleti, ostalo je do osobe da shvati da si vredan ljubavi."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15452
Zastava Dorcol
OS
Windows 7
Browser
Chrome 42.0.2311.152
mob
Apple iPhone 7
vidim da i tebi fali malo nutricionisticke edukacije. to za zeludac je cista glupost, jedi slobodno !!!

musli sa jogurtom mozes ujutru za dorucak. posle treninga gledaj neki protein da pojedes.


sir,jaja,tunjevina,pilece belo itd...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


ZLA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 10845
OS
Windows 7
Browser
Chrome 42.0.2311.152
mob
Nokia 7500
kako glupost kad mi bude muka ?  Smile Kad god jedem uvece, naravno ne prejedam se vec laganica, bude sve ok, probudi me muka oko 2-3 ujutru i hocu da umrem. Onda uglavnom radije odem gladna da spavam  Smile
IP sačuvana
social share
"Ne mozes nekoga naterati da te voli, sve sto mozes je biti neko ko se moze voleti, ostalo je do osobe da shvati da si vredan ljubavi."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15452
Zastava Dorcol
OS
Windows 7
Browser
Chrome 42.0.2311.152
mob
Apple iPhone 7
ne valja da spavas na gladan stomak. a rekao bih onda da imas nekih problema vezanih za metabolizam. sasvim normalna stvar je da uvece pojedes neko meso, medjutim ako ti smeta onda jedi ono sta mislis da ti nece remetiti san.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


ZLA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 10845
OS
Windows 7
Browser
Chrome 42.0.2311.152
mob
Nokia 7500
 Smile
IP sačuvana
social share
"Ne mozes nekoga naterati da te voli, sve sto mozes je biti neko ko se moze voleti, ostalo je do osobe da shvati da si vredan ljubavi."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 193
OS
Linux
Browser
Chrome 42.0.2311.111
Pa, kakve veze imaju te serije ponavljanja i brojanja sa redovnim vezbanjem znaci bez tih serija hbt.
Znaci ides od sprave do sprave u krug, ne brojis nista, uradis koliko mozes i odma do druge sprave. Kada kazem ides od sprave do sprave ne mislim na dve tri sprave da prvo na jednoj pa dr.  i trecoj celo creme budes.
Mislim na celu teretanu,samo sto sam ja pocetnik pa tek pocinjem da ucim koje sve vezbe postoje,pa radim samo na eventualno 5-6 sprava.
I obavezno posle treninga popijem cokoladno mleko, ucvrscuje misice a i prija 😊.
IP sačuvana
social share
Mozes imati rezultate ili izgovore nikako oboje
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 193
OS
Linux
Browser
Chrome 42.0.2311.111
Hteo bih da oblikujem telo po zelji. Ali kako sam jos pocetnik, te kazu ova sprava trenirs biceps, ova triceps ona gardiceps itd itd.
E sada, kako da znam kako ce mi se telo oblikovati ako npr ne budem radio za jednu grupu mišića dok za drugu budem?
Da li postoji na internetu u slikama objqsnjeno? Jer ne bih da mi imaam sise ali bih voleo da imam siroke grudi tj u sirinu.
IP sačuvana
social share
Mozes imati rezultate ili izgovore nikako oboje
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 896 897 899 900 ... 905
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 02:10:14
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.