Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 01:22:11
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 17 18 20
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Fiksne zvijezde  (Pročitano 48000 puta)
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
Pa šta nam to donosi?  Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


This is me...then

Zodijak
Pol Žena
Poruke 7354
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
Pa šta nam to donosi? Smile
Nama nista,ali neke istocne zemlje ce prosperirati kao sto je Kina,to se vec sada oseca Smile
IP sačuvana
social share
Wanna love me,wanna touch me,think twice 'cause you gotta long way to go
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 140
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Zanima me na sta bi se odnosilo kada se Mars nadje na fixnoj zvezdi Spica u Vagi u 7. polju.Mars je suvladar mog 1. polja,karta  je okacena na temi natalne karte...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


wow

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 81
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Nadam se da sada posle tvoje poruke da je uredu da sada idem na novu poruku.
Elem procitala sam teme sa foruma koje si mi preporucila, ali naravno imam pitanja jos Smile
Tacnije trebaju mi tumacenja ovoga sto je kod mene u natalu vezano za fiksne planete, zato saljem i svoju natalnu sa fiksnim planetama. Ali ja koliko sam videla imama sledece konjukcije
Belatriks-Saturn-IC
Sirijus-Venera - a tu je i neka egzaltacija jupitera
Fortuna-regulus-sunce
Unukalhai- Lilit
i jupiter koji je na nekom spetenu problema sa vidom
severni u konjukciji sa najmiletatnijim stepenom

ako sam dobro uocila volela bi da mi kazete naka tumacenja za ove konjukcije
ili ako nisam da mi skrenete paznju i date tumacenje za te neke druge


Takodje bi volela da znam znacenje pocetka kuce kada se poklapa sa nekom od fiksnih planeta. ili prosto znacenjima samih stepena
pa eto  tako kod mene druga kuca pocinje na sepenu apsolutnog pocetka, ili 9 je na stepenu koji oznacava ljude sa isceljiteljskim sposobnostima.
Mislim kakve veze ima stepen sa kucom eto neko tumacenje da bi zanala kako da povezujem.



Edit by Makishon: natalne karte postavljamo u top temi Indeks natalnih karata (vidi prvu poruku gde je sadržaj svih natalnih karata forumaša) radi preglednosti.Prebacila sam je tamo.
« Poslednja izmena: 31. Mar 2007, 17:16:14 od Makishon »
IP sačuvana
social share
moja natalna karta

Edit by crni scorpion: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Put do pakla poplocan je dobrim namerama!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 180
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Moja prva kuca pocinje na 13,15 stepeni raka a tu je neka fiksna zvezda SIR, mogu li smatrati da mi je na ascedentu i sta ona znaci u tom slucaju?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 85
OS
Nepoznat
Browser
SonyEricssonW200i R4HA
Mesec na 24,47 Bika, na Algolu, pa jos u 5toj kuci. Jel to znaci da ce biti problema sa decom ili njihovog dobijanja? Malo me zbunjuje sad taj Algol, jer kako znam Mesec u Biku znaci plodnost.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1366
Zastava south of heaven
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
Fala vi  :d
asc-kerb danger of being jilted by a lover  1° aries 03 neutral mars/ mercury
plu-south scale *
zuben algenubi loss, theft, betrayal, abuse, venereal disease, poisoning, drowning, anguish, revenge, criminality 15° scorpio 04 unfortunate saturn/ mars
mer-galactic centre a vast black hole at the centre of our galaxy, discovered 1932; source of energy, motivation, aspiration; alien consciousness; crisis of faith; travel; education; philosophy; spiritual urges; single-minded dedication 26° sagittarius 52 fortunate jupiter
mes-sadalachbia success in ventures, personal charm, movement to rich pastures, aviation, discovery of lost items, "the star of hidden things" 6° pisces 43 fortunate venus/ mercury
vrh 6 kuce-phecda civilising influence, tamer of beasts, transmission of divine knowledge; pulasthya, one of the 7 rishis (hindu sages) of the great bear, ursa major; bloodbaths, assassinations, riots, sexual perversion 0° virgo 29 fortunate jupiter/ venus
præcipua generous, noble, peaceful, fearless nature, with the ability to undertake prominent and responsible positions 0° virgo 53 fortunate jupiter/ mars
vrh 7 kuce-zaniah order, congeniality, lovable nature, refinement, honour 4° libra 31 very fortunate mercury/ venus
8 kuca-khambalia deep research of any kind, police investigation, espionage and esoteric subjects 6° scorpio 57 fortunate mercury/ mars
11 kuca-tarazed
the plundering falcon spoil and plunder, imagination, strong passions, will, clairvoyance, fame, powerful mind 0° aquarius 56 fortunate mars/ jupiter



[Edit by Makishon: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] zabranjeno Pravilnikom Burek Foruma. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako zelite nesto naglasiti!]
« Poslednja izmena: 07. Sep 2008, 11:36:33 od Makišon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ljudi, vodite ljubav a ne rat

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2109
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.10
mob
Samsung d900
Zanima me na sta bi se odnosilo kada se Mars nadje na fixnoj zvezdi Spica u Vagi u 7. polju.Mars je suvladar mog 1. polja,karta  je okacena na temi natalne karte...
Ako budes radila posao u javnosti moras raditi na svom ucvrscenju pozicije da ne bi dozivela neke padove  Smile
IP sačuvana
social share
Fatalan
Osnovno zivotno pravilo glasi:  Nema pravila
Edit by ziledin: Regulisana velicina slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9;M
milosch5, šta je ovo gore...? Postavi natal u Indeks natalnih karata..ovakve kopirane tekstove ubuduće brišem Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 64
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
Može li mi neko pomoći? Meni se Sunce nalazi na 1st.01 device, pa me interesuje da li to znači da je u konjukciji sa Regulusom i ako jeste šta to onda znači?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 17 18 20
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 01:22:11
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.066 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.