Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 09:17:25
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 20
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Fiksne zvijezde  (Pročitano 47977 puta)
12. Jun 2006, 18:49:02
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Fiksne zvijezde djeluju iz velike daljine na covjeka i to bas jako, u nekim slucajevima..U nekim horoskopima tako snazno djeluju,da ih teozofi nazivaju "izvrsioci Karme".

Njihov orbis djelovanja je, 1 st osim Algola,koji je 5 stepeni,(po Duporu)kad se nadju u konjukciji sa licnim planetama i vrhovima kuca u natalnoj karti.

Na siteu www.astrologycom.com/fixedstars.html  imate pozicije fiksnih zvijezda.Fiksne zvijezde  se pomicu, duz ekliptike prema istoku, svakih 72 godine po 1 stepen.

Najgora fiksna zvijezda je Algol na 26 st Bika,prirode:Saturn-Uran-Mars
« Poslednja izmena: 12. Jun 2006, 18:55:02 od andjela pizelly »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Kako da znam deluje li na mene neka od tih zvezda? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Kako da znam deluje li na mene neka od tih zvezda? Smile
(ovo je samo primjer) Na 23 st Vage se nalazi sretna zvijezda Spica ,ako neko ima na tom stepenu Merkur,ta osoba ce biti dobar govornik,ako ima Mjesec,slijedi dobrobit od rada,Veneru,uspjeh u umjetnosti
Ako su Sunce,Jupiter ,Venera,Mjesec i Asc u konukciji sa ovom zvijezdom i ako je to jos u desetom polju,ako podrzavaju pozitivni aspekti drugih planeta,slava je osigurana Smile
Postavi tvoju kartu,pa cemo ispitati da li ima koja nekretnica na tvojim planetama ili vrhovima kuca,ako sama ne mozes da se snadjes Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
here i am  Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Chart.gif
(24.32 KB, 670x471)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
@Montenegrina
Ascedent,tacka kojom pocinje podznak,ti se nalazi izmedju 2 fiksne zvijezde ,obadvije su sretne : Fomalhaut koja je na 3,52 st Riba,prirode Venere,Merkura,Neptuna,donosi ti smisao za umjetnost,i druga Deneb-5,16 st Riba-priroda Vener,Merkura-ponovo smisao za umjetnost,inteligenciju,kreativnost,originalnost,dar za astrologiju,dar za pisanje.

Vladar podznaka je Neptun,nasao se na dan rodjenja na 20 st Strijelaca.Tu se nalazi fiksna zvijezda  Atria-vrlo sretna zvijezda-prirode Jupiter/Merkur
Sunce ti je na 24 st Vage vrlo blizu sretne zvijezde Spice o kojoj sam pisala vec,posto ti je vrh osme kuce tacno na njoj,imas sretnu zvijezdu na vrhu kuce smrti,pa ti sluzi kao zastita.
Eto tako ti to izgleda Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Ispade da sam ja neka sreckovicka  Smile

Thnx Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
A ja? Smile


IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
@Makishon
Na 23 st Skorpije nalazi ti se Uran,tu je sretna zvijezda Agena(prirode Venere/Jupitera)

Agena- Good health, high morals, disillusion through love, success with the masses 23° Scorpio 48 Fortunate Venus/ Jupiter
Obzirom da ti je Uran vladar teske 12 kuce,moguce je da ce djelovati kao sreca u nesreci Smile

Jupiter ti je na 0 st Djevice,on je vladar tvoje devete kuce,i suvladar Asc,Ribama vlada, Neptun,suvladar Jupiter,tu je zvijezda Praecipua,evo ti malo o njoj:

Praecipua Generous, noble, peaceful, fearless nature, with the ability to undertake prominent and responsible positions 0° Virgo 53 Fortunate Jupiter/ Mars

Pluton ,vladar osme na 19 st Vage tu je zvijezda-Mutfrid Prosperiti:

Mufrid Prosperity from work, planning, strong desires, a tendency to excess, a fondness for rural pursuits, occultism 19° Libra 20 Fortunate Mercury/ Saturn  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
Koliko puno srećnih zvezdica  Smile

Andjela, hvala za odgovor Smile Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


if you see a fairy ring in a field of grass...?

Zodijak
Pol
Poruke 14
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
meni je venera u blizancima na 28 stepenu blizanaca.kazu da je to neka fixna zvezda koja daje zenama duh velike gejse. o cemu se radi?inace tu mi je i deseta kuca sa suncem jupiterom i merkurom u konjukciji.mada je jupiter na samom kraju bika i pocetku blizanaca.sto li mu to znaci? mora da sam jako komplikovana.uostalom hvala unapred ako mi neko ovo rastumaci.moj horoskop je pun kvadrata i opozicija .kada se gleda raspored planeta lici na jedan veliki krst polozen izmedju riba blizanaca i device u strelcu nemam nista ali mi je mesec u lavu u dvanaestoj kuci a neptun na skorpiji u trecoj.podznak mi je u devici.al sam ga zamotala.ahahahah
vazno je meni da mi je mars u prvoj kuci,sto znaci da sam opasna zenska ali samo na jeziku.rad jezika je vazan.ahaahihihih
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 20
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 09:17:25
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.137 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.